Klan Saito

Goto down

Klan Saito

Příspěvek pro Akuma Saito za Fri Aug 08, 2014 1:02 am

Název klanu: Saito

Původ klanu: Nyní již Zankokugakure no Sato

Zvláštnosti klanu: Aishado-doujutsu

Popis Kekkei Genkai:
Toto Kekkei Genkai vzniklo se spojením dvou partnerů, jeden z klanu Uchiha a jeden z klanu Shikanamiro. Tímto spojením vzniklo zcela nové Kekkei Genkai, které dostalo název Aishadō a zachovalo si pár základních rysům které byli typické jak pro Uchihy, tak pro Shikanamiry.
Začnu nejprve s tím, jak se toto doujutsu probouzí. Styl probuzení je také emočním uvolněním, ale probíhá trochu odlišně. Chce-li někdo probudit tuto oční techniku, musí v sobě najít svoji zlou stránku, musí někomu velmi ublížit, ale to neznamená, že jej musí zabít. Probudí-li v sobě Yin, jeho chakra se trochu změní a v mozku proběhne zkrat, který se dotkne očních nervů a sama a chakra do očí proudí mnohem více než na jiných místech. Ať už má čočku jakékoliv barvy, v první fázy se jejich barva změní do černa, je to důsledek toho, že chakra ovlivněná podstatou Yin se dostane do každého místa v jeho čočce, kde začne uvolňovat svoji vlastní temnotu. Podobně jako Sharinngan má tři fáze (Něco jako tomoe), což také po Sharinnganu zdědil.
První Fáze- Itami
Itami je první fáze, které se dá dosáhnout. V této fázy je uživatel této oční techniky schopen vidět v nepříteli jeho zlý "potenciál". Podobně jako Sharinngan dokáže vidět chakru, nevidí však chakru, ale temnout "hmotu" uvnitř druhého. Dokáže tím odhadnout zhruba to, jakou temnou stránku nepřítel má. Zároveň tím samozřejmě vidí i svého nepřítele, i když se snaží maskovat. Další schopností toho to Doujutsu ve fázi Itami je ta, že Doujutsu naprosto igoruje všechny techniky či výbavu, která by měla za následek sníženou viditelnost nebo slepotu. Nevýhodou této fáze je ta, že uživatel po deaktivaci doujutsu zhruba 5 minut nemá barvocit, může za to fakt, že chakra z očí se stahuje zpět z čoček do vnitřního nervu oka.
Druhá Fáze- Mezame
Po aktivaci této fáze se do očí opět vlije chakra, ale tentokrát se chakra vlije i do žil v bělmu, které normálně nejdou vidět. Jakmile se tam chakra vlije, žily z bělma vystoupají a získají černou barvu. V této fázi má uživatel po aktivaci nutkání někomu strašně ublížit. Tato fáze dovoluje uživateli využívat veškeré stíny ze svého okolí a tvarovat je dle svého uvážení bez skládání pečetí. Stíny porušují fyzikální zákony, tedy ve světle nezmizí. Klíč úspěchu je v tom, že stínům toto doujutsu vdechuje "život", tedy chakru s Yin podstatou, která je stále, a to zejména na světle. Stíny se chovají jako loutky, musí být ovládány, ale stačí pouhým pohledem. Pokud se stíny dostanou mimo dosah zraku uživatele, začnou postrádat rozkazy a po chvíli sami zmizí. Druhou schopností, kterou toto doujutsu dává je zatemnění zraku nepřítele. Funguje to tak, že za pomocí očního kontaktu je nepřítelův oční nerv stlačený tak, že do mozku neposílá informace o tom, co vidí. Není to genjutsu, ale princip uvolnění z této techniky je stejný jako u genjutsu, stačí uvolnit na chvíli přítok chakry do mozku. Až v této fázi dokáže uživatel stíhat sledovat nepřítelovi pohyby, avšak ne kopírování technik. Po deaktivaci této fázi se chakra, která se vrací zpět do oka, z části usazuje v žilách v očích a ucpává žilky, což má za příčinu časté pálení očí, při používání silných technik souvisejících s tímto Kekkei Genkai je také možnost odumírání očních buněk, což má za příčinu slepotu.
Třetí Fáze- Fukushū
Tato fáze je unikátní. Všichni, kteří chtějí dosáhnout této fáze musí zaplatit velkou daň, zabít svoji matku. Pokud se jim povede matku zabít, jejich podstata Yin dosáhne naprosto jiné úrovně, nejvyšší. Jejich čočka se okamžitě naplní chakrou, která čočku rozloží do spirály, která se po chvíli rozptýlí a splyne s černotou, která pohltí celé bělmo, jediné co můžete vidět je černý povrch, který pohltil úplně celé oko. Schopností této fáze je jedna z unikátních schopností, každý uživatel z unikátních může mít pouze jednu z těchto technik, pokusí-li se ovládnout více unikátních, začne rapidně oslepovat. Unikátní techniky jsou tři.
První technikou je Kage Shusin. Tato technika umožňuje se za pomocí jedné pečetě vyměnit za stín, který vytvořil pomocí své oční techniky. Výměna je otázkou pár setin po složení pečetí.  Nevýhodou této techniky je náročnost na tělesnou výdrž. Pokud není uživatel v dobré kondici, nemusí vydržet takto rychlé cestování a může také omdlít z nedostatku okysličené krve.
Kagekiri je druhá unikátní technika, kterou toto doujutsu poskytuje. Po složení pečetí se ruce uživatele obklopí stínem, která opisuje tvar ruky. Tato technika umožňuje vlastníkovy tvarovou stíny ze svých ruk bez pečetí a navíc bez jakýchkoliv zábran v kreativitě. Dokáže před sebou udělat ze stínu posíleným Yin podstatou štít, který dokáže odrazit až A rank techniku a nebo také zbraň, která projde takřka jakýmkoliv brněním. Pokud se podaří uživatelovi dotknout svého nepřítele, spoutá jej silným stíny, které zabrání jakémukoliv pohybu. Tato technika však zabíjí svého uživatele, neboť Yin chakra se usazuje v těle a ničí všechny buňky, jak dobré, tak špatné. Začíná to v rukách, ale častým užíváním se nemoc rozšiřuje.
Shi no nemuri je třetí unikátní technikou je nejsilnější technikou. Tato technika dokáže uvést nepřítele do klinické smrti. Po očním kontaktu a získáním trochy krve nepřítele uživatel této techniky krev pozře a složí pečetě. Technika začne ovládat mozek, aniž by to nepřítel věděl, mozek začne pomalu uzavírat všechny smysly a nakonec přivede nepřítele do limbu, tzv. klinické smrti. Tato technika potřebuje velké soustředění, a také je náročná na ovládání chakry. Tato technika se dá použít na jedno oko dvakrát, poté oko nenávratně obdrží poškození zrakového nervu v jednom oku, čímž hrozí oslepnutí na jedno či obě oči.

Historie klanu:

Historie klanu začíná zhruba po Třetí velké válce Shinobi. V těchto dobách se ukázal klan, ovládající temnou podstatu Světa, Yin. Klan známý jménem Shikanamiro, obávaný klan, který však již neměl moc členů a jak plynul čas, bylo to jen a jen horší. Jedinou záchranou bylo připojení se ke Konoze. Ženy z tohoto klanu byli i přes svoji krutou moc velmi oblíbené zejména u mužů, a jako partnery si vybírali často členy klanu Uchihů.
Tímto křížením vzniklo Kekkei Genkai, které se později nazývalo jedním názvem Aishado. Doujutsu, které dokázalo ovládat Yin pomocí očí a vytvářet velmi silná Genjutsu, ale vše má svoji slabinu a toto  doujutsu jich mělo tolik, že většina uživatelů Aishada nedokázali svoje oči plně ovládnout, těm co se to však povedlo se dostalo ohromné moci, která je však okrádala o jejich život, který se často krátil, tudíž většinou se lidé nedožívali věku přesahujícího čtyřiceti let.
Klan žil pokojně v Konoze dobrých 60 let, kdy se jejich popularita, podobně jako u Uchihů, snižovala konstantně dolů a dolů. Lidé začali vůči těmto Shinobi protestovat, doopravdy budili strach, který byl zakořeněn hluboko v srdcích každého prostého civilisty v Konoze. Navíc byli poměrně silným sokem dokonce proti ostatním klanům ve vesnici. Skutečný problém však nastal, když začal uírat dobytek, pokaždé za tmy. Rány byli opravdu velmi hluboké a tělo dobytka byla rozpárána často na kousky. Zděšení občané tlačili na Hokageho, aby proti nim zahájil protiútok, který by je sroval do latě a lidé se nemuseli bát, Hokage však odmítl, nebyli důkazy na to, že tuto "Kraví noční horečku" způsobili členové tohoto klanu, přestože by toho byli schopni. Klan si to však bral velmi osobně, brali to jako politickou strategii, vedenou proti nim. Zahájili vlastní odboj v podobě vendet vůči civilistům, kteří byli nejvíce problémový a zaměření proti klanu. Často se stávalo, že byli nalezeni mrtvý, zohaveni tak, jako ten mrtvý dobytek. To však pobouřilo nejen lidi, ale i klany a Hokage byl nucen zakročit. Klan Saito byl vyhnán do exilu, ti, co se rozhodli zůstat byli exemplárně potrestáni, doživotí nebo trest smrti.

Klan obrážel Světem, plenil vesnice, zabíjel nevinné a stával se z nich čím dál více hrůzostrašný klan. Zabíjení neustávalo, naopak se zyšovalo až byl klan známý jako "Klan Černých očí." Byl to dvojsmysl, nejenže jejich doujutsu měnilo jejich čočky na černé, ale jediné, co po sobě zanechávali byli děti bez rodičů, ztracená generace, neviděli nic jiného než bolest a utrpení a to stejné u dětí v jejich vlastním klanu, učili se zabíjet dříve, než se naučili počítat.
Takto putovali tedy Světem, než došli k vesnici Kirigakure no Sato.. Nejdříve chtěli vesnici napadnout a vyplenit, ale po dlouhým bojích, které zde vedli se Mizukage rozhodl dát klanu druhou šanci a nabídl jim, aby si zde našli nový domov, bylo to to, co v hloubě duši chtěli v klanu všichni. Klan Saito byl přibrán s respektem a pokorou a bylo s nimi nakládáno jako s váženým klanem.

Jak čas plynul a vesnice se spojovali, došlo i na tento klan, který se byl nucen přestěhovat do Kumogakure, která položila mimochodem základy Zankokugakure no Sato.
I zde patřil klan mezi ty nejsilnější klany a pro jejich spříznění s klanem Uchihů si je oblíbil sám Zankage Sasuke Uchiha. Samotnému klanu se zde daří mnohem více než kdy jindy, což jde značně vidět na jejich počtu, i když pravdou je, že ne všichni dokázali probudit dosud své Kekkei Genkai.
Patří k silným jednotkám, které se snaží udržovat v Zankokugakure no Sato pořádek, patří k bezpečnostním složkám, často jako ANBU nebo policie, která se stará o bezpečný chod vesnice.Hlava klanu: Akuma Saito
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Klan Saito

Příspěvek pro Hakai za Sun Sep 14, 2014 3:30 pm

Povoleno 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru