Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misha Baisu

2 posters

Goto down

Misha Baisu  Empty Misha Baisu

Příspěvek pro Misha Baisu Sun Sep 14, 2014 2:20 pm

Jméno a příjmení
Misha Baisu

Hodnost
Nukenin

Vesnice
Nemám

Věk
26

Sexuální orientace
Androfili

Pohlaví
Muž

Klan
Baisu

Elementy
Katon

Kekkei Genkai
Nemám

Sensei
Dakushi Hakyuki

Povaha
Arogantní nukenina třídy S. Zabije každého kdo ho otravuje a staví se mu do cesty. Dáva přednost být o samotě a Nemá rád nic dobrého. Nic dalšího o povaze není známo

Životopis:

1 část: Narození a Akademie

Mishu se narodil v Mizu no Kuni (水の国) ve Sněžné zemi . Když byl Mishu malý, tak tuto zemi sužovaly občanské nepokoje. Když jeho otec zjistil, že manželka i Mishu mají Kekkei Genkai, tak se je pokusil zabít. Mishovo matku zabil, ale Misha se mu zabít neporařilo. I přes to, že byl Mishu velmi mladý, tak byl rychlý a povedlo se mu útéct. Poté se toulal po Vlnkové zemi jako všemi nesnášený žebrák. Jednou ho ovšem našel vesničan a vzal ho do vesnice Kirigakure no sato. Když vesničan zistil že má nadaní na jutsu tak ho dal do Akademie. Ten starý vesničan brzo umřel na vážnou nemoc a neměl dědice tak dům propadl vesnici která mi ho skoro ihned udělila. Hned druhý den jsem tam potkal jednoho z dvou nejlepší přátel co mám. Jmenoval se Hiroshi Akazava. Měli jsme spolů hodně společného, třeba jako že jsme oba neměli nikoho opravdu blízkého či oba jsme chtěli vlastni KG kteréby dokázalo zníčit svět. Po vyučovaní každý měl své koničky, a takové věci. Já se zajímal a zajímám o Shinjutsu (akupunktura) a o bylinkaření. Při hazení kunaiu jsem nebyl moc dobrý, byly na mě moc těžké, a zasahovali více než jeden akupuntorovích bodu při zasahu. Nikdy jsem neměl moc síly. Proto jsem zvolil na boj jehly, jsou lehké, let jehel je rychlejší než kunaie, a zasahuje pouze místo co chcete ani cenťák navíc. Doma mám plno bylinek jako je Bez černý, Ďáblík bahenní, Lopatkovec, Begonie, a Bolševník velkolepý. Já a Hiroshi jsme byly spolu od rána do večera venku. Jednou k nám přišel do třídy takovej ze začatku divný kluk, jmenoval se Mitzushi. Vždicky když se něco stalo tak blbci z naší třídy do svedli na něho. Nejhorší blbec ze třídy se jmenoval Jimzo. Polil jednou schvalně zem vodou aby dál učitelovi zabrat a pak šel k MItzushimu. Říkal že má hlad a že chce jeho jídlo. Mitzushi mu ho nechtěl dát a tak mu dal pestí. Hiroshi to nevydržel a pomocí techniky vytvořil v ruce oheň a zasáhl s ním Jimza. Jimzo padl k zemi a začal brečet. Vstal a začal utíkat aby to řekl učitelovi Imzovi. Já pomocí techniky nechal vodu co rozlil na učitele změnit na páru a zastavit tak Jimza. Od té doby Jimzo nic nedělal už nikomu a my jsme získali nového kamoše Mitzushiho. Rozuměli jsme si všichny tři a tak jsme spolu trávily volný čas po akademii. Už byl konec roku a den kdy jsme se stali geninové. Všichny tři jsme zkoušku udělali a dostali pásku Kirigakure. Tady začala druhá kapitola příběh o teamu Sainōnoaru.

2 část: Jounin a konec teamu Sainōnoaru

Dostali jsme docela zajímavého senseie který se jmenoval docela zvlašně Dakushi Hakyuki. Nás senseie nechápal potencial  technik které jsem mohl umět. Chtěl abych si udělal test na zjištění elementu. Říkal jsem mu že mám Katon ale přesto mě donutil udělat test na zjištění elementu. Jak zlaštní to bylo když se zistilo že mám Katon . Měl jsem svého senseie docela za blbce.. Pamatuju si na první misi kde jsme měli zastavit utíkajícího nukenina. Nukenin byl pouze třídy D proto nám ho dovolili zastavit. Nukenin na urovni genina nic těžkého to opravdu nebylo. Takhle to šlo pár desítek misí až si nás zavolal Mizukage a donutil nás jít na chunninské zkoušky. První zkouška testu byla jednoduchá, já všechny otázky věděl už dopředu a nemusel jsem ani opisovat. Druhá zkouška taky nebyla tak moc složitá a svitky jsme získali během chvilky. Nevím jesli to bylo štěstím že jsme narazili na slabé protivníky nebo jsme byly dobry mi. První kolo zkoušky bylo dost emočně založene. První emoce smůtku padla když bylo na tabulce napsáno: Misha Baisu - Hiroshi Akazava. Bojovat proti členovi teamu jsem opravdu nečekal. Boj se uskutečnil a po delší bitvě Hiroshi odstoupil. Můj další společník prošel do dalšího kola. V dalším kole přišla další emoce když jsem měl bojovat proti druhému společníkovi. Vyhrál jsem ale neměl jsem dobrý pocit to vám povím. Získal jsem titul Chunnin a byl jsem i přes divný pocit docela rád. Tímto okamžikem byl konec teamu Sainōnoaru. Nevím jesli se zbytek členu teamu nějak opět spojilo ale jesli ano tak už bezemně. Plnil jsem mise jak to jenom šlo. Dokonce jsem jako chunnin měl čest asistovat při misi urovně A. Když jsem misi dokončil tak si mě zavolal Kage a povyšil mě na hodnost Jounin.

3 část: Rychlá cesta k ilegalitě

Posedl mě touha po moci kterou jsem držel v sobě celou tu dobu. Kuli své síle kterou jsem si chtěl dokázat jsem zabil desítky lídi kteři pochazeli ze stejné vesnice jako já. Ukradl jsem tajné svitky které obsahovali techniky Kinjutsu. Jsem poslednej zakazaníma technikama které umím a dalšíma desítkama které ještě neumím. Třeba technika Edo tensei který patří k mistrovským technikám Kinjutsu. Za celou dobu existence země jí ovládali pouze 4 ninjové. Byl to Tobirama, Orochimaru, Kabuto a Haybushi který jí zdokonalil na něco víc než S rank. Ikdyž mě technika Edo tensei láka tak ovládat mrtvý není nic co bych chtěl umět. Je to ohavnost kterou umožnuje technika kterou i já pohrdám ale zase všichny co tuto techniku uměli májí můj respekt mistru Kinjutsu. Naučil jsem se techniky jako je výměna těla, plazmatický oštěp a další Kinjutsu techniky. Můj styl boje se změnil na Kinjutsu a Kenjutsu. Rozhodl jsem se vytvořit organizaci která by vytvořila Juubiho díky kterému by provedl nejvetší Kinjutsu techniku která někdy existovala. Tato technika překoná všechny mistry Kinjutsu které jsem zminil. V mé organizaci kterou jsem nazvak Shidotsuu jsou officialně 4 členové a další 3 volná místa pro nukeniny nebo zrádce vesnic. Členové mají rank S a je možnost že do organizace muže být přijat rank A za předpokladu že ho dotrenujeme. Pokud nebude mít schopnosti na dokoncení treningu na rank S bude dotičná osoba zabita. Členové Shidotsuu nesmí mít city jako láska a smůtek. Neexistuje to že člen organizace ušetří někoho kuli tomu že tu dotičnou osobu zná nebo se mu líbí. Takové pravidla jsem zavedl do své organizace a jak rád říkam: Pokud se nebojíš a chceš mířit víš tak vítej.


Techniky

RANK: S

Fushi Tensei
Jikūkan Kekkai
Katon: Gouka mekkyaku

RANK: A

Sanjuu Rashoumon
Katon: Keimusho kasai (totožné jako Suirou no Jutsu ale pomocí ohně)
Kenjutsu: Hinonagare (meče začnou hořet a každým úderem pošlu teplý vzdůch na soupeře. Teplota vzdůchu zaleží na tom kolik chakry do útoku dám)

RANK: B

Shikon no Jutsu

RANK: C

Chakra no Mesu
Shishi Rendan

RANK: D

Dainamikku Entorii
Konoha Senpuu

RANK: E

Všechny

Dovednostní body

Kinjutsu: 6
Síla: 3
Rychlost: 5
Inteligence: 4
Genjutsu: 3
Chakra: 5
Ruční pečetě: 3
Kenjutsu: 5
Celkem: 34
Misha Baisu
Misha Baisu
Genin

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Misha Baisu  Empty Re: Misha Baisu

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 22, 2014 1:02 pm

POVOLENO 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru