Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoko Uchiha

3 posters

Goto down

Yoko Uchiha Empty Yoko Uchiha

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sun Sep 14, 2014 7:36 pm

Jméno a příjmení:
Yoko Uchiha

Hodnost:
Genin

Vesnice:
Zankoku Gakure no sato

Věk:
12

Sexuální orientace:
Heterosexuálka.

Pohlaví:
Žena

Klan:
Uchiha

Elementy:
Katon, Suiton

Kekkei Genkai:
Sharingan

Sensei:
Shiro Uchiha (Můj otec.)

Povaha:
Klidná, chladná, né moc usměvavá, skoro na ničem jí nezáleí.

Životopis:

Tak můj život probíhal asi takto. Když jsem se narodila rodiče mě pojmenovali Yoko, narodila jsem se do už skoro vymřelého ale silného klanu Uchiha. Už od mala jsem měla tvrdou kázeň ale hlavně tvrdé a přísné rodiče. Nikdy jsem si ovšem neuvědomovala že pro mě chtějí jen dobro. Otec a zároveň můj Sensei ze mě chtěl udělat silnou Shinobi abych se ubránila všemu zlému a postavila se všemu nebezpečí čelem. Už od pěti let cvičil mé oči a samozřejmě i mne samotnou, ale otec s matkou si neuvědomovali že ze mě dělají to co nechtějí aby se ze mě stalo. Pomalu ale jistě se ze mě stávala bezcitná a chladná... Ale vždy ve mě zůstalo kouska srdce a proto jsem se nikdy nezměnila úplně. Když mi nadešli osmé narozeniny rodiče mi řekli ať si vyberu jakýkoliv dárek a oni mi ho pořídí. Ale nic jsem si nevybrala. Nikdy jsem od nikoho nic nechtěla ani od nikoho nic neočekávala tak proč by jsem najednou měla něco chtít... Neodpověděla jsem. Otec z matkou večer seděli u stolu v kuchyni a povídali si o mě a o mé špatné výchově.. Moje matka brečela ale můj otec na ní pořád křičel a dával jí za vinu vše co udělal on. Okamžitě jsem tam vtrhla a začala jsem po otci řvát... Nedávej to vše za vinu Matce !... Můžeš za to ty ! Ty jsi mě tak vychoval a ty za to musíš vzít zodpovědnost !.. Můj otec jen udiveně koukal a utekl.. Objala jsem matku a utěšovala jí. Když jsem se ráno probudila otec doma nebyl a tak jsem se zeptala matky kde je.. Řekla mi že se od té noci nevrátil. Uběhl týden a pak se otec vrátil.. Matka se na něj vrhla a začala ho hýčkat... K-Kde jsi tu celou dobu byl ?.. Pojď udělám ti něco dobrého k jídlu. Bylo mi z nich doslova na zvracení.. Otec ovšem matku nijak nevnímal a díval se upřeným pohledem na mě. Po chvíli promluvil. Yoko.. Můžeme se jít projít ?.. Potřebuji s tebou něco probrat. Hned jsem věděla o co jde a chvíli jsem přemýšlela. Dobře půjdu.. Tak jsem tedy vyšla z otcem na procházku. Šli jsme lesem kde jsme celou tu dobu cvičili. Zastavil mě a postavil se přede mne. Yoko omlouvám se, celou tu dobu co jsem byl pryč jsem přemýšlel... Víš nechci ztratit ani tebe ani tvojí matku.. Když jsem ho tak pozorovala viděla jsem jak mu do očí naskakují slzy.. Mohu být opět tvůj Sensei a hlavně... Lepší otec ?.. Poklekl si přede mne a dodal.. Pochopím... Když řekneš ne. Yoko se na něj jen bezmocně koukala a pak ho objala.. Odpouštím ti tati.. I za to co otec udělal jsem ho nemohla nechat přede mnou klečet a nic neudělat.. Nikdy jsem netušila že Uchiha dokáže brečet a uznat prohru. Ale otce jsem brala vážně. Hned zítra jsme začaly trénovat a na Akademii mi šlo vše moc dobře. Nejvíce mě bavilo házet shurikeny. A když jsem konečně Akademií prošla stal se ze mě Genin... Teď je mi dvanáct a čekám až si mě někdo vezme k sobě do týmu.




Dovednostní body
Taijutsu – 1
Síla - 1
Rychlost – 1
Inteligence –2
Genjutsu - 2
Chakra – 1
Ruční pečetě – 1
Ninjutsu – 2
Kenjutsu -
Kinjutsu - 1
Celkem- 12

Techniky:
Všechny E-rank..
Suiton: Kirigakure no Jutsu
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Yoko Uchiha Empty Re: Yoko Uchiha

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 14, 2014 7:46 pm

POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Yoko Uchiha Empty Re: Yoko Uchiha

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 12:04 pm

POVOLENO
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Yoko Uchiha Empty Re: Yoko Uchiha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru