Erementoshīru

Goto down

Erementoshīru

Příspěvek pro Kaito Nakamaru za Mon Sep 15, 2014 12:54 pm

Základní informace o pečetích : Pečetě jsou založeny v podstaně částečně založeny na technikách u kterých není nutno ovládat podstatu daného elementu. Pokud ale má shinobi vodní podstatu, tak pečetě založené na ohni se mu budou učit hůře jak vodní...

Pečeť Ohně

1. Moeru yōna shin'en ( Umístím na cíl pečeť. Poté provedu jednoduché znamení pro plnou aktivaci pečetě. Efekt této pečetě je že se mu rapidně zvýší tělesná teplota a v případě že má ohnivou podstanu, tak jeho techniky budou velmi oslabeny.)
2. Hinokami ( Vytáhnu svitek již s předpřipravenou pečetí. Provedu jednoduchá znamení a aktivuji pečeť. Pečeť zazáří a ze svytku se na cíl vystřelí několik malých ohnivých kuliček.)
3. Naibu no honō ( Vytáhnu svitek s předpřipravenou pečetí. Provedu jednoduché znamení a aktivuji pečeť. Pokud jakýkoliv nepřítel použije ohnivou techniku, pečeť techniku pohltí a sesílateli ji vrátí v plné síle.!Max. rank A!)

Pečeť Vody

1. Suidō ryōkin (Poskládám jednoduché znamení, položím ruce na zem. Vytvoří se obří přívalová vlna, která když zasáhne cíl odebere mu polovinu jeho chakry.)
2. Mizu no gādian (poskládám jednoduhou pečeť, položím ruce na zem a za mnou se z vody vytvoří 2 metrový válečník, který okamžitě útočí na cíl.)
3. Mizu zōjiki ( Umístím pečeť přímo na cíl. Poskládám jednoduché znamení a aktivuji pečeť. Cíl se uzavře ve vodním vězení !Pečeť trvá 2 posty!)

Pečeť země

1. Nachuraru Straza (vytvořím pečeť ne zem podemnou. Pečeť se zvětší a zemina okolo mě se začna navalovat na sebe a v okruhu 5 metrů okolo mě se vyvoří ochraný obal.! Obal vydrží 2 posty po seslání!)
2. Jūryoku (vytvořím pečeť a umístím ji na cíl, poté pečeť jednoduchým znamením pečeť aktivuji a váha označeného síle je 10x taková.)
3.Chikyū furue ( vytvořím pečeť a umístím ji na zem, poté ji aktivuji a najednou se země začne třást jako při zemětřesení, což dává sesílately čas buď k útěku nebo útoku.)

Pečeť Vzduchu

1.Ea keimusho (Vytvořím pečeť a umístím ji na hrudníkm či jenou část těla nepřítele, poté pečeť aktivuji a cíl začnou obklopovat větrné proudy, které mu brání v pohybu a zároveň způsobují mírné poškození. !Pečeť trvá 2 posty po seslání!)
2. Katsuyō no kaze (Umístím pečeť na cíl a aktivuji ji. Pečeť začně trochu zářit a okolo cíle se začnou okotávat větrné proudy, které ho spoutají a zenmožní mu tak pohyb.!Výdrž 2 posty!)
3. Uindo shīru (Vytáhnu svitek s předpřipravenou pečetí. Svitek položím na zem a pečeť aktivuji. Ze svytku vyjde obří větrný vír, který pohltí cíl na který je seslán --> V případě monstra zapačení svitek v sobě polovinu jeho chakry. V případě člověka mu vír způsobí lehká zranění a vysaje a zapečetí teké polovinu jeho chakry !Toto mohu použít pouze jednou za nějaký čas!)

Pečeť blesku

1.Oshioki furasshu (vytáhnu svitek s předpřipraveným svitkem, položím ho na zem, aktivuji pečeť a ze svitku se na cíl vystřelí 5 chakrových řetězů, které po zasáhnutí a svázaní cíle vpustí do cíle silný elektrický proud, který mu způsobí poměrně vážná poškození.)
2. Kaminari no kami (Pečeť umístím na své tělo. Aktivuji pečeť. Má rychlost je 10x vyšší. Vytasím Kunai a při každém zásahu mím kunaiem cí lzasáhne i lehčí elektrycký proud. !Toto mohu použí vždy jen jednou za nějaký čas.)
3.Raitoningushīru (umístím pečeť pod cíl. Aktivuji ji. Cíl spoutají chakrové řetězy a zároveň s tím je cíl uvězněn v bleskovém větení.!ýdrž 2 posty!)


Naposledy upravil Kaito Nakamaru dne Mon Sep 15, 2014 1:18 pm, celkově upraveno 2 krát
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Erementoshīru

Příspěvek pro Hakai za Mon Sep 15, 2014 1:03 pm

Naibu no honō - NEPOVOLENO, max do A - ranku
Suidō ryōkin - Co si mám představit pod velkém množství?
Mizu no shi - Tohle je už technika Shakutonu ^^ 
Ea keimusho - To nebude moct dýchat nebo jak, tohle by ho zabilo NEPOVOLENO, je to IK
Katsuyō no kaze - Max na 2 posty
Uindo shīru - Všechnu chakru ne, maximálně polovinu, všechna chakra by ho zabila
Raitoningushīru  - Též max na 2 posty
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Erementoshīru

Příspěvek pro Kaito Nakamaru za Mon Sep 15, 2014 1:11 pm

edit.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Erementoshīru

Příspěvek pro Hakai za Mon Sep 15, 2014 1:21 pm

PODMÍNEČNĚ POVOLENO 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Erementoshīru

Příspěvek pro Akuma Saito za Mon Sep 15, 2014 1:23 pm

POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Erementoshīru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru