Rayu Aburame

Goto down

Rayu Aburame

Příspěvek pro Rayu Aburame za Mon Sep 15, 2014 3:17 pm

Jméno a příjmení: Rayu Aburame

Hodnost: Genin

Vesnice: Kasai Gakure no Sato

Věk: 12

Sexuální orientace: Heterosexuál

Pohlaví: Muž

Klan: Aburame

Elementy: Brouci

Kekkei Genkai: žádné

Sensei: Zatím žádný

Povaha: Výbušný, lže lidem kterým nevěří

Životopis: Rayu se narodil v klanu Aburame. Jeho sensejeme byl Shino Aburame. Jenže Rayuovi se nelíbil zbůsob ktrým jej Shino učil proto od něj v desíti letech utekl do Kasai Gakure no sato. Tam na ulicích z pomocí základních znalostí jutsu přežíval na ulici. Brzy už to nemohl vydržet a tak se vydal na cestu zpět. Když celý unavený dorazil domů zjistil že Mezitím co byl pryč si Shino našel jiné studenty kteří byli z jeho učení nadšení. Rayu nechtěl aby ho někdo z klanu viděl proto se rozběhl aby se dostal zpět do Kasai Gakure no sato. Jenže v polovině cesty narazil na Orochimaru. Rayu uměl jen velmi slabé techniky a navíc byl znaven. Proto se ani nebránil a nechal se uvěznit Orochimarem. Když byl u Orochimara nedostával moc jídla proto zhubnul a zbledl. Vypadal jako kostra. Po jednom roce vězení našel Rayuho Shino a chystal se jej osvobodit. Orochimaru bojoval s Shinem zatímco si Rayu otevřel klec a utíkal. Shino jej potom ještě mnohokrát hledal ale i když Rayuho zachránil nikdy jej znovu neviděl. Rayu se po dlouhých cestách při kterých musel bojovat s různými lidmi dorazil zpět do Kasai Gakure no sato. Tam přebýval a schovával se kdykoliv spatřil někoho kdo mu připadal jako člen Aburame. V Kasai Gakuro no sato přebíval až do svých dvanácti. V tomhle věku už nikomu nedůvěřoval a všem lhal do očí jen aby od nich získal peníze, zbraně nebo jídlo.
To je jeho příběh.Dovednostní body
Taijutsu – 3
Síla - 2
Rychlost – 3
Inteligence – 2
Genjutsu -
Chakra – 2
Ruční pečetě –
Ninjutsu –
Kenjutsu -
Kinjutsu -
Celkem- 12

Techniky: Klan Aburame tradičně ovládá brouky. Už jako děti se jeho členové obětují, aby se stali chodící schránkou pro brouky. Brouci jsou krmeni chakrou svých hostitelů, za což jim poskytují služby.
Rayu Aburame
Rayu Aburame
Genin

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rayu Aburame

Příspěvek pro Akuma Saito za Mon Sep 15, 2014 3:47 pm

Nemůžu ti postavu povolit jednoho prostého důvodu a to ten, že Konohagakure a Kasaigakure je jedna a ta samá vesnice. V historii je to napsané, Iwagakure se spojila s Konohagakure do jedné velké vesnice, později s název Kasaigakure. Musím tě poprosit o to, aby jsi to napravil v životopise.


Dále je tu ještě jedna věc a to ta, že tím, že si nedáš žádné ninjutsu, prakticky ho VŮBEC neovládáš, ani kawarimi, je to jakoby ses ho nikdy neučil. Navíc klan Aburame, i když se to nezdá, tak používal techniky z brouky jako ninjutsu,  takže alespoň na jednom bodě trvám.
Jinak tvoje hiden klanu nemá smysl.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rayu Aburame

Příspěvek pro Yoko Uchiha za Mon Sep 15, 2014 4:15 pm

Omlouvám se že sem píšu ale podle mě by to v Kasai nezvládl.. ://
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rayu Aburame

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru