Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesnice Hakuryo

+4
Konan
Tasko
Ryűsen Uchiha
Hakai
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Hakai Wed Sep 17, 2014 5:25 pm

Menší vesnička sloužící k odpočinku po cestách, nachází se uprostřed hor, nechybí tu hospoda, hotely ani obchody.
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Wed Sep 17, 2014 5:54 pm

Příjde do vesnice první co udělá rozhlédne se kolem potom se otočí a vidí Konan, která my její jméno řekla cestou Ahoj mé jméno je Ryűsen těší mě poté uvidí Taska jehož jméno slyšel v pracovně tomu taky podá ruku a řekne mu Jmenuju se Ryűsen a těším se na spolupráci s váma Odychne si a poté pokračuje v mluvení Tak jak všichni víme musíme zjistit informace o organizacích takže se tu ve městě poptám, ale kdyby náhodou se něco zvrtlo stalo musíte vy dva utéct neberte to jako rozkazy nerád někomu rozkazuju Usměje se, Ale nechci zklamat Kasakageho Čekám na to co my řeknou.
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 5:58 pm

Zdravím.. Tasko jestli jsi náhodou přeslechl jméno, těší mě. Myslím že vše chápem a já se půjdu tedy taky poptat lidí okolo zda-li se něco neproslýchá mezi lidmi.. Nechtěla by mi zde velectěná krásná dáma dělat společnost?? Otočím se na Konan jejíž jméno jsem zaslechl jen po cestě když mluvila s Ryusenem...
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 6:01 pm

Ráda tě poznávám. Tvůj přístup se mi zamlouvá. Neboj se, Kasakageho nezklameme. Divné..zdálo se mi, že jsem byla téměř upřímná. Ano, ráda s tebou půjdu. Sakra, to už upřímné nebylo. Ale co..zatím ho neznám.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Wed Sep 17, 2014 6:03 pm

Dobře já se pujdu zeptat do Hospody vy si vyberte kam pujdete, ale hlavně devejte bacha Odcházi do hospody.
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 6:04 pm

Zeptám se Taska kam chce jít a čekám na odpověď.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 6:08 pm

Umm.. My jsme se ještě oficielně nepředstavili.. Já jsem Tasko Hözuki.. Uvnitř doufám že jí nijak nevyleká že jsem z klanu Hözuki který by měl spadat pod dřívější Kirigakure která nyní patří k Zankoku... Chtěl bych se předem omluvit že občas přemýšlím nahlas zrovna když se to nehodí.. Myslím že dobré by bylo zeptat se starších lidí a kolemjdoucích poutníků u těch si myslím že bychom mohli uspět..
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 6:12 pm

Já jsem Tenshi Konan, ráda tě poznávám. Pokud tvoje myšlenky dávají smysl, nemám nic proti. Bude jenom dobře, když poznám jaký jsi. Souhlasím...budu tě následovat.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Shimin Wed Sep 17, 2014 6:18 pm

Hospodský:
Všichni poslouchejte! Křičí na celou hospodu a všichni se shromažďují okolo něho. Dnes si dáme zápas v pití saké! Mám tu to nejtvrdší! Výhra je 180 ryo nebo nějaké informace, pro poutníky! Vykřikuje!
Kolemjdoucí:
Nějakou dobu pozorují nově příchozí, spíše Konan a Taska, protože Ryu se již odpojil, něco si říkají pro sebe, ale vy je neslyšíte.
Shimin
Shimin
NPC

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Wed Sep 17, 2014 6:18 pm

Otočí se na Taska a Konan s usměje poté se otočí zpet a jde do hospody když chce jít dovnitř tak ho zastaví dva lidé kteří to tam hlídaj a řeknou že jsem ješte moc malý když dopoví větu tak se na ně podíva vražedným pohledem přitom mu zrudnout oči hlídači hned řeknou můžeš jít dál s usměvem řeknou Děkuju když vejdu dovnitř vidím 7 lidí a barmana hned jsem si řekl Jackpot pujdu k němu potichu se ho zeptám jestli něco nezná o zdejších organizacích a čekám co my odpoví.
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 6:24 pm

Těším se na spolupráci s takovou krásnou dívkou. Mrknu na Konan a otočím se do ulice.. Rozhlížím okolo a vyhlížím prvně poutníky procházející vesnicí a poté zahlédnu jednoho pána který může být tak ve věku 30 let.. Pojďme to zkusit poutníci většinou znají takové ty klepy z hospod a ubytoven ne?? Přijdu k pánovi který má obrovský batoh a na něm pověšené pánve deky a podobné věci. Ehm... Omlouvám se jestli ruším ale nejste náhodou poutník? Nedostane se mi odpovědi a tak to zkouším s Konan dál a dál na kolemjdoucí..
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 6:27 pm

Ačkoliv mi tohle oslovování náhodných lidí není zrovna příjemné, beze slova chodím s Taskem a falešně se usmívám na všechny, které potkáme. V tom mě napadne... Tasko? Co takhle zkusit zajít do parku? Před chvíli jsme nějaký minuli. Třeba bychom tam konečně narazili na některé poněkud přívětivější lidi.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 6:31 pm

Už začínám být naštvaný z těch lidí okolo a slyším návrh od Konan... Promiň že mne to nenapadlo dříve.. Určitě si o mne teď myslí že jsem hloupý.. Hnedka jak to dořeknu si dám ruku přes pusu a trošku se začervenám... Moc se omlouvám je mi to líto o tomhle jsem přesně mluvil... Nadále poslechnu návrh Konan a mířím k parku který jsme minuli
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 6:38 pm

Pokračuji v cestě do parku...Proč bych si o tobě měla myslet, že jsi hloupý kvůli takové banalitě? Vyzkoušet se má všechno. Dám ti radu...začni si trochu věřit. I kdybych si o tobě někdy začala myslet, že jsi hloupý, mělo by ti to být jedno. Snažíš se ukousnout velké sousto pokud přede mnou nechceš vypadat hloupě. Zatím se to moc lidem nepodařilo. Čekám na reakci a při tom zjišťuji, že jsme téměř u parku


Naposledy upravil Konan dne Wed Sep 17, 2014 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Shimin Wed Sep 17, 2014 6:38 pm

Hospodský:
Když do hospody zamíří podivný mladík Ryu, ihned vyhlásí soutěž, poté přijde k němu a poklidným hlasem řekne: Příteli, nechci žádné potíže s shinobi, tak se sbal a vypadni odtud!
Kolemjdoucí:
Většina vypadá jako by se vás bála, ale nakonec kolem vás proběhne malá holčička, no kolem vás, spíše zakopne o kápen a spadne přímo na Taska. Podívá se na něj a začne se omlouvat.
Shimin
Shimin
NPC

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Wed Sep 17, 2014 6:41 pm

Nasere se a chytne hospodského za tričko a díva se na něj jeho červenýma očičkama Jestli nechceš mít problém se Shinoby tak budeš mít problém semnou ty zmrde Usměje se
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 6:43 pm

S trošku padlým sebevědomím jdu vedle Konan a poslouchám co mi říká. Nicméně než stačím nějak reagovat tak oproti mne běží malé děvčátko.. Prohlížím si ji a usmívám se jelikož děti mám rád.. Kousek přede mnou děvčátko zakopne a padá přímo na mne rychle si kleknu a chytám jí přímo do náruče.. Neměla by jsi si dávat pozor? Mohla jsi si odřít tvoje krásné tvářičky princezno.. Usmívám se na ni upřímným úsměvem a doufám že se nerozbrečí...
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 6:48 pm

Skloním se k malé holčičce, kterou právě Tasko chytil a ptám se: Spěchala jsi někam? Můžeme tě doprovodit, jestli chceš.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Shimin Wed Sep 17, 2014 6:56 pm

Hospodský:
Nevíš proč, ale když jsi ho chytnul pod tričkem, nějakým trikem se z toho dostal a napálil ti pravým hákem přímo do obličeje, následoval kop do břicha a posměch, nepoužíval žádné jutsu, byl jen trénovaný a triky shinobi na něj nezabírali.
Málá holčička:
Ani nebrečela, jen se na vás zadívala a usmála se, poté řekla takovým jemným, ale přesto děsivým hláskem: Vy jste také ninjové? Jeden tu nedávno prošel, měl také čelenku jako vy, jen jiný znak a přeškrknutou, hledal nějaké informace o nějakých vesnicích, ale o tom nic nevím, byl to váš kamarád?
Shimin
Shimin
NPC

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 7:00 pm

Klidně se usmívám dokud nezmíní holčička Shinobiho s přeškrtlou značkou. No jistě byl to náš kamarád ale nějak jsme ho ztratili cestovali jsme spolu ale pak se rozdělili... Co ti říkal nepovíš mi o něm něco??Nedám najevo nejmenší náznak toho že lžu a usmívám se. Vezmu ji za ručičku a vedu jí na lavičku kde by jsme si mohli všichni sednout..
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 7:04 pm

Ty jsi ho potkala? Díky bohu..pouze jsme se trochu pohádali a teď nevíme, kde je. Usmívám se, ale situace mi smrdí. Taskův plán se mi nelíbí, ale zkusím ho v tom podporovat. Obávám se, že tahle holčička nebude úplně hloupá. Dojdeme na lavičku, sednu si vedle ní a začnu si ji prohlížet. Ano...opravdu se mi na ní něco nezdá.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Shimin Wed Sep 17, 2014 7:14 pm

Holčička:
Já se jmenuji Miko a je mi 8 let, moji rodiče zemřeli už dávno, bydlím s dědečkem a když jsem mu nedávno pomáhala s nákupem tak ten muž se ptal v obchodě a říkal, že chce tuto vesnici pro jeho organizaci, takže byl sváma? Opravdu ta organizace bude tak skvělá jak říkal a ochrání nás? Usmívá se..
Shimin
Shimin
NPC

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 7:19 pm

Jej... To mělo být tajemství měl pravdu máme velké plány ale mělo to zatím zůstat v tajnosti nechcem aby se o nás dozvěděli někteří lidé... Co všechno ti o nás pověděl? Odpověď sypu bez zamýšlení a zasekávání absolutně z patra. Ačkoliv si sám nejsem jist jestli to projde nebo ne ale musím to zkusit i když mi to přijde jako past...
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 7:27 pm

To je celý on, zasměji se. Možná trochu přeháněl, ale mluvil pravdu. Ví o tom ještě někdo nebo se svěřil pouze tobě? Je mi jasné, že tady něco nehraje. Přemýšlím, jestli bychom se měli holčičky bát nebo ji naopak ochránit. Doufám, že Tasko neudělá žádnou hloupost a bude pokračovat v nenápadném vyzvídání.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Shimin Fri Sep 19, 2014 7:51 pm

Holčička: 
No, vlastně to říkal panu v obchodu, který pak záhadou někam zmizel, bohužel nikdo neví kam. Řekne holčička se strachem v hlase a poté se zadívá Taskovi do očí. Prosím pomožte nám ho najít, opravdu mi na něm záleželo. Usmála se mile..
Shimin
Shimin
NPC

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru