Klan: Hözuki

Goto down

Klan: Hözuki

Příspěvek pro Tasko za Wed Sep 17, 2014 6:54 pm

Název klanu: Hözuki

Původ klanu: Kirigakure no Sato

Zvláštnosti klanu: Suika no jutsu

Popis Kekei Genkai: Umožňuje těm jež vlastní toto Kekei Genkai proměnit své tělo ve vodu a manipulovat s vodou v těle. Nicméně nevýhodou tohoto Kekei Genkai je stálá nutnost hydratace skrze pití vody a silná slabost oproti bleskovým útokům.. Omráčený shinobi klanu Hözuki se "rozteče" v želatinovou formu.

Historie klanu: O kklanu není mnoho známo a z řad jejich klanu se proslavili pouze tři lidé.. Nidaime Mizukage kterému se podařilo schopnosti Hözuki zkombinovat s jeho vrozeným KG ovládáním oleje a Mangetsu Hözuki jeden z původních sedmi šermířů mlžné a jediný kdo kdy ovládl všechny meče šermířských pánů a v poslední řadě mladší bratr Mangetsua Suigetsu který se pokoušel nabýt stejné slávy jako jeho bratr. Tito tři shinobi jsou vzorem všech členů klanu Hözuki. Žádné další významné osoby ani momenty klan Hözuki nemá. Snad je bude psát budoucí generace.

Znak klanu:

Hlava klanu: Klan Hözuki není stabilní jelikož většina členů jsou samotáři kteří důvěřují jen své nejblyžší rodině

Techniky klanu:
Suika no jutsu - Rank- C Částečná nebo celková proměna ve vodu zajišťuje imunitu vůči fyzickým zraněním.. Lze ale porazit bleskovým útokem nebo dostáním do vzduchotěsného prostoru.. Zapečetění samozřejmě funguje taky..

Drowning Water - Rank- B Spočívá v proměně části těla většinou ruky nebo hlavy ve vodu a obalením nepřítelovy hlavy jelikož se stále jedná o vodu tak se samozřejmě oponent začne dusit.. Voda se nedá odstranit rukou ani nesteče jelikož je plně ovládána.. Oponenta lze zabít nebo jen počkat než omdlí..

Mizu Fusen no jutsu - Rank- A Pomocí Suika no jutsu vytvoří pod nohami louži jakýchkoli rozměrů ze který začnou stoupat bubliny.. Ty pak lze poslat na oponenta ve vysoké rychlosti což má dopad jako silná rána kladivem....

Mizudeppo no jutsu - Rank- S Rukou se udělá gesto podobné pistoli a pomocí techniky Suika no jutsu se na konci prstu vyrojí kapka kterou poté uživatel vystřelí silou jakou má střelná zbraň...

Gosuiwan no jutsu - Rank- A Soustředí tělesnou vlhkost do jedné části těla a tím docílí v dané části chvilkový nadlidský nárůst svalů.... Tím se zněkolikanásobí síla v dané části... Nicméně technika je těžká na ovládání takže se během ní téměř nedá soustředit třeba na jinou techniku

Demon fish - Rank - A Uživatel se během užívání Suika no jutsu spojí s nějakým zdrojem vody a plně ji ovládá voda se sformuje do jakéhokoliv tvaru ale většina ji sformuje do jakési ryby... Technika se hodí pro zaštícení proti některým technikám nebo fyzickým útokům a nebo taky na zatlačení velkách silných oponentů... Stačí i na zatlačení Bijju bohužel rovná se jim pouze ve fyzické síle proti například Bijju Dama neobstojí..
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Klan: Hözuki

Příspěvek pro Akuma Saito za Thu Sep 18, 2014 10:03 am

POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru