Kaguya

Goto down

Kaguya

Příspěvek pro Shirikatsu Kaguya za Thu Sep 18, 2014 1:26 pm

Název klanu:
Kaguya

Původ klanu:
Není z vesnice, klan existoval ukrytý v hlubokém lese.

Zvláštnosti klanu:
Každý z klanu má zvláštní účes a na čele dvě tečky barvy podle věku a postavení. (červená dítě, zelená puberťák, hnědá dospělí a jediná osoba z klanu je má modré a to je vůdce klanu.

Popis Kekei Genkai:
Shikotsu Myaku (Puls mrtvých kostí) je kekkei genkai zaniklého klanu Kaguya, která jim umožňovala děsivé schopnosti manipulace s jejich vlastní kostní strukturou. Měli volnou kontrolu nad buňkami, které způsobují kostní růst, to jim dovolovalo manipulovat s jejich kostmi podle jejich přání. Mohli si nechat vystoupit kosti z těla skrz jejich kůži, měli volnou kontrolu nad kostní hustotou a mohli dokonce úplně regenerovat zničenou kost. Díky tomu byla jejich těla prakticky nezničitelná, jakýkoli bod na jejich těle se mohl stát tak ostrým jako oštěp, byla to téměř perfektní obrana. Klan Kaguya používal tuto schopnost v mnoha typech mečových tanců pojmenovaný po květinách nebo rostlinách. Mečový tanec byl styl boje, během něhož používali různorodé kostních zbraně spolu se silným a půvabnými taijutsu pohyby.

Techniky KG:
Yanagi no Mai – Tanec vrb (E rank) <Genin>
Popis:
Jedná se o první z pěti tanečních forem. Pomocí své schopnosti manipulovat se svými kostmi, si dotyčný prodlouží svou předloketní kost přes dlaň ruky a vytvoří z nich bodné zbraně. Použitím přesných pohybů pak probodává svoje protivníky.

Tsubaki no Mai – Tanec kamélie (D rank) <Chunin>
Popis:
Dotyčný použije svou kost (upravenou na meč) a velkou rychlostí s ní zaútočí na nepřítele.

Karamatsu no Mai – Tanec modřínu (C rank) <Chunin>
Popis:
Z těla vyraší mnoho ostrých kosti a potom se dotyčný začne velkou rychlostí otáčet okolo své osy a tím na mnoha místech pořeže nepřítele.

Tessenka no Mai – Tanec klematisu (C rank) <Koumin>
Popis:
Nejdříve si ze zad vytáhne páteř, kterou omotá nepřítele. Poté se mu z ruky vytvoří velký bodec, kterým oběť probodne.

Sawaribi no Mai – Tanec semenící kapradiny (B rank) <Koumin>
Popis:
Ze země vyraší spousty kostí (tyto kosti postupně vyrostou průměrně do výšky pěti metrů a mají tvar kapradin). V těchto kostech se může dotyčný pohybovat a proto může překvapivě napadnout nepřítele.

Hessendan – Kostěné střely (D rank) <Genin>
Popis:
Vystřelí kostěné střeli ve tvarů náboju z konečků prstů.

Historie klanu:
Klan začínal jako malá osada, kde žilo 10 lidí. V klanu bylo pod trestem smrti zakázáno utíkat z osady do okolního světa aby se nemohli křížit s jinými klany. Mělo jít jen o čistokrevnost, z důvodu, aby bylo jistější, že se objeví KG Shikotsu Myaku. Tato schopnost, jak se ukázalo, byla v jejich klanu velmi vzácná. Kimimaro Kaguya byl jediný, který ji z celého klanu ovládal, ale ten byl již několik desetiletí po smrti. O 4 generace později, kdy osada měla už 35 obyvatel, se už nenašel pár, který by nebyl spřízněn pokrevně. Dopadlo to tak, že 18 letý kluk se spářil se svojí vzdálenou sestřenicí, teta porodila dítě svému synovci a tak dále. Nejbizarnější ale byla hlavní větev, kde se dovolovalo pářit jen v té větvi. Dopadlo to tak, že dívka porodila dědovo dítě.
V tom klanu už jim to nepřišlo ani tak hrozné. Brali to jako samozřejmost. Ale hlavní větev měla v tomto období dvě nejmladší dívky. 18ti letou Kagami a 17ti letou Tsugami. Právě Kagami porodila dítě svému dědovi, ale Tsugami byla jediná osoba v celém klanu, které se tento přístup hnusil. Byla trochu divočejší dítě a často utíkala. Nikdy jí nechytli a proto ji nepopravili. Díky tomu zjistila, že rozmnožování se s rodinou je hřích proti přírodě a tak to odmítala. Před osadníky tvrdila, že ještě není připravena a neměli možnost ji podezřívat.
Na svých toulkách se zamilovala. Byla tak vášnivě zamilovaná, že se nemohla divit když zjistila, že čeká dítě muži z jiného klanu. Tehdy se dokázalo, že utíkala z vesnice a měla si zasloužit smrt. Zachránilo jí to, že byla v 5 měsíci a nenarozenému dítěti bylo zakázáno ublížit. Tím se její život jen o trochu prodloužil.
Přišel den jejího porodu. Byla bez sebe bolestí a prosila o pomoc, ale nikdo jí nechtěl pomoci za tret, kvůli svému útěku. Začala rodit. Hned bylo znát, že je něco v nepořádku. Na břiše se jí objevovali a mizeli špičaté vybouleniny. Některé prošli i kousek skrz kůži a tak měla po břiše několik čúrků krve. Neměla daleko od bezvědomí. Porod se blížil ke konci, chyběli už jen nožky dítěte, když se ukázalo, že toto dítě získalo dar. Dar v podobě KG Shikotsu Myaku. Lidé co byli u porodu, byli nadšení, že se po dlouhé době objevilo KG, ale trest Tsugami stejně nemilul. Blížil se k ní její otec, který měl tento čin vykonat, ale novorozeně mělo asi jiné úmysl. Z jeho těla vystřelilo několik kostí, které až na jeho matku zabili všechny přítomné. Tsugami si vzala dítě na hruď a chvíli k němu promlouvala. Dítě po chvilce usnulo a ona se připravovala také k věčnému spánku. V porodní místnosti se objevila matka Tsugami. Poznala hned co se stalo a dítě přijala za své. Poslední slovo, které Tsugami vyslovila bylo Shirikatsu. Jméno dítěte a zřejmě i jméno otce dítěte.
Malý Shirikatsu vyrůstal a stával se z něj silný ninja. Když mu padlo 11 let tak jednu noc přijeli nájezdníci. Útočníky vedl Shirikatsu Undome. Otec malého Shirikatsua. Chtěl pomstít smrt jeho Tsugami. Vyhladil polovinu klanu, když před ním stanul malý Shirikatsu. Lidé z klanu na něj volali aby se schoval, ale stál před Svým otcem, aniž by věděl, že je jeho otec. Když Undome zaslehl jméno chlapce před sebou zastavilse, aby si ho prohlédl. Hodil mu svitek a zmizel se svými druhy jako duchové. Víckrát ho už neviděl. Ve svitku stálo, kdo zabil jeho matku a že on je jeho otec. Když Shirikatsu dočetl svitek rozčílil se. Zbytek klanu, který přežil nájezd zabil sám svou hroznou mocí a odešel.
Byl jako jediný Kaguya a tím se stal vůdcem klanu. Na čele se mu objevili modré tečky.


Znak klanu:
Nemají. Vyznačují je  barevné tečky na čele.

Hlava klanu:
Shirikatsu Kaguya


Naposledy upravil Shirikatsu Kaguya dne Fri Sep 19, 2014 9:16 am, celkově upraveno 1 krát
Shirikatsu Kaguya
Shirikatsu Kaguya
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaguya

Příspěvek pro Hakai za Thu Sep 18, 2014 2:01 pm

POVOLENO
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru