Chika Hanato

Goto down

Chika Hanato

Příspěvek pro Chika Hanato za Sat Sep 20, 2014 7:18 pm

Jméno a příjmení: Chika Hanato

Hodnost: Chunnin

Vesnice: Zankoku Gakure

Věk: 16

Sexuální orientace: Hetero

Pohlaví: Žena

Klan: Hanato

Elementy: Fuuton + Doton

Kekkei Genkai: Bakuton


Sensei: Otec

Povaha: Chika se změnila je než byla jako dítě. Je tichá, nevyhledává společnost. Když už s někým mluví tak je nevlídná, nepřátelská. Proto se lidem vyhýbá.

Životopis:
Již samotné narození Chiky bylo pro rodiče velkým zklamáním, protože si přáli chlapce, který by byl hoden klanu Hanato a jeho kekkei genkai. Již od narození se o Chiku starali tak aby byla jako kluk, kterého si přáli.
Chika byla už odmalička velice nezbedné dítko, všechno hrozně ráda prozkoumávala, se vším si hrála, všechno chtěla znát a vědět, a když se jí nedostalo odpovědi, celý den si hrála na uraženou.
Chika rostla, vyvíjela se a její kratičký život stále pokračoval, vteřiny ubíhaly, hodiny se táhly a dny plynuly jako voda. Chika dosáhla věku osmi let a to už si jí vzal do parády její otec, učil ji ninja základům, loutkařství. Učil ji zacházet s kunai a shurikeny, říkal jí základy Taijutsu, denně s ní trénoval, až do doby než Chika dovršila 11-tého roku života. Na své narozeniny ji otec ukázal své Kekei genkai a řekli ji, že i ona jako dcera z klanu Hanato má ten samý.
A tak tehdy začala Chika trénovat ještě usilovněji, protože chtěla být jako její otec, chtěla být Chunninem.
Nastal 12-tý rok života a Chika byla konečně zapsaná na Akademii, většinu věcí, co se tam dozvěděla, už dávno věděla, ale to neměnilo nic na faktu, že byla pilný student. Proto po pár letech úspěšně se naučila první techniku loutkářství a bakuton . Ten den měl být radostný, veselá a šťastná Chika běžela domů oznámit tuhle událost svým rodičům, jenže to, co tam našla, jí ukázalo, že život dokáže být krutý a realita bolestivá.
Její život byl, dá se říct už odmalička hezký, rodiče jí zahrnovali láskou a ona je milovala tak moc, jak jen může dítě milovat své rodiče. Jenže jak už jsem řekla, nic nemůže být růžové.
V ten den, kdy se zarazila přede dveřmi domu, protože na terase našla plačící matku, psychicky zhroucenou, že nebyla schopna říct Chice, co se stalo.
Chika si zničeně sedla na schody vedle ní, jen hodiny seděla v nevědomosti a pozorovala jedno místo před sebou, dávno vzdala utěšování matky, protože z ní nic stejně nevymámila. Po několika hodinách, které byly pro Chiku nejhorší hodiny v životě, se její matka konečně uklidnila a sdělila Chice tu děsivou zprávu, že její milovaný otec zemřel v boji za svou vesnici, zemřel při jedné z misí.
Tohle byla pro 14-ti letou Chiku rána, která zasáhla do jejího života tak nečekaně, tak náhle, že její postoj na svět se změnil. Začala ho vnímat jako krutou realitu, začala si uvědomovat, že ta cesta, na kterou se rozhodla dát, nebude jednoduchá, čeká jí spoustu bojů o život, tahle zpráva jí v srdci na chvíli způsobila prázdnotu, ten, kterého obdivovala a milovala, jí zmizel ze života a to už navždycky, bylo těžké se s tím vyrovnat.
Dny plynuly, týdny se vlekly a Chika chodila jako tělo bez duše, tedy do doby, než si řekla, že už by to stačilo. Že bylo dost truchlení, že tímhle otci život nevrátí, i kdyby chtěla. Rozhodla se stát se oporou pro matku a začít na sobě trénovat ještě víc, aby na ní mohl být otec pyšný. Ano, v ten den se rozhodla, že už nikdy nechce zažít bolest, proto bude chránit své blízké, jak nejlépe bude moct.
Ta hluboká zpráva, která ji tolik zasáhla, je teď už jen pouhou vzpomínkou, protože se rozhodla jít dál. Osamostatnila se, odešla od své matky, šla na svou vlastní cestu, ale přesto se její povaha natolik změnila a začala si uvědomovat.
Momentálně je Chice 16, je to dva roky od smrti jejího otce. Chika stále tvrdě trénuje, aby si mohla splnit sen, je připravená být zařazena do týmu a jít na svou první misi, kdo ví, co na její cestě za osudem jí ještě potká.
Právě teď, v tuhle chvíli, úspěšně absolvovala Akademii, stala se chininem. Další kapitola jejího života se znovu píše..


Dovednostní body
Taijutsu – 3
Síla - 2
Rychlost – 3
Inteligence – 3
Genjutsu - 2
Chakra – 3
Ruční pečetě – 2
Ninjutsu – 3
Kenjutsu - 1
Kinjutsu - 0
Celkem- 22

Techniky:
Třída E: všechny
Třída C:
Bakuton: Kibaku Nendo: C1
Chika Hanato
Chika Hanato
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 20. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Chika Hanato

Příspěvek pro Akuma Saito za Sat Sep 20, 2014 8:48 pm

POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Chika Hanato

Příspěvek pro Chika Hanato za Sat Sep 20, 2014 8:52 pm

Děkuji
Chika Hanato
Chika Hanato
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 20. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Chika Hanato

Příspěvek pro Hakai za Sat Sep 20, 2014 8:54 pm

Povoleno
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Chika Hanato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru