Hlavná & Vedľajšie Budovy

Goto down

Hlavná & Vedľajšie Budovy

Příspěvek pro DarkLezdgar za Sun Sep 21, 2014 6:49 pm

V Hlavnej Budove sa nachádzajú rôzne miestnosti ktoré sú potrebné na prežitie. Nachádzajú sa tu spálne pre členom organizácie a taktiež tam nechýba aj spoločenské miestnosť pre relax a odreagovanie. Na prvom poschodí je kancelária vodcu tejto organizácie. Na prízemí sú spálne a aj relaxačná miestnosť ktorá je bohato zariadená. Nachádzajú sa tu stoly, gauč a nechýba aj vírivka.

Vedľajšia budovy: Tieto budovy slúžia na tréning a vzdelávanie nových členov a taktiež aj pre dlhodobých členov. Budova na pravo slúži ako knihovňa. V jej útrobách sa nachádzajú rôzne dokumenty z Konohagakure no Sato ktoré boli zachránené po jej zničení. Samozrejme sa tam nachádzajú aj rôzne tajné dokumenty. No tie sú zapečatené a precízne poskrývané. V budove na ľavo sa nachádzajú reštauračné priestory kde členovia Kami na Akuma jedávajú.

Spôsob postovanie---> Napr. Kaguya Yudas (Hlavná budova/1.poschodie)..Tento spôsob som zadal preto, aby spoluhráči vedeli, kde presne sa charaktery nachádzajú a teda aby nenastali hádky.

Spoiler:
DarkLezdgar
DarkLezdgar
Genin

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru