Tréningové Priestory

Goto down

Tréningové Priestory

Příspěvek pro DarkLezdgar za Mon Sep 22, 2014 12:50 pm

Tieto priestory slúžia na výcvik a trénovanie členov. V takýchto priestoroch nesmú chýbať boxovacie vrecia a rôzne ninja zbrane na zdokonaľovanie schopností. Takiež sa tu nachádza ring v ktorom si členovia môžu dávať priateľské zápasy aby sa naučili a zaznamenali si schopnosti svojho partnera. Poznanie schopností svoju spolubojovníka je veľmi dôležitým faktorom v súbojoch. Ak si dvaja bojovníci navzájom nerozumejú je priam nemožné aby dokázali dotiahnuť svoju spoluprácu k dokonalosti. Kedže sú priestory na tréning hlboko v podzemí, nemusia sa obávať že by ich niekto našiel a nečakane prerušil. Každý člen Kami na Akuma má na tele vytetovanú značku, ktorá otvára tajný vchod do tých priestorov. Shinobi alebo Samuraj bez značky sa tam nedostanú. Pokiaľ by sa o to pokusili ich telá by boli okamžite paralizované.

Spoiler:

Kedže Kami na Akuma je organizácia nájomných vrahov ich hlavnou špecialitou musí byť skrývanie sa a špehovanie svojho cieľa. Pre téning tejto špeciality sa pri sídlo organizácie nachádza veľmi hustý les ktorý je pre tento typ tréningu ideálny. Hovorí sa, že kedysi dávno sa v tomto lese stratilo malé dievčatko ktoré tadiaľ prechádzalo zo svojou rodinou. Prešlo niekoľko mesiacov kým ju našli no bohužial už bola mŕtva. Od tej chvíle sa šíria historky o tom ako sa tam každú noc to dievčatko vracia a straší ostatných ľudí a práve preto je tento les stále viac a viac opustený a nikto tam nechodí.

Spoiler:

Štýl hrania: Opäť tak isto ako pri Hlavnej a Vedľajších budovách aj tu vždy napíšte kde sa vaša postava nachádza aby sa predišlo rôzne nezrovnalostiam.
DarkLezdgar
DarkLezdgar
Genin

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 18. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru