Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zankageho úřad

Goto down

Zankageho úřad Empty Zankageho úřad

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 08, 2014 12:45 am

Na tomto místě vládne a úřaduje jediná správní osoba, kterou je vždy současný Zankage. Místnost je plná nesmyslností, jako jsou knížky, židle, světla, okna a také portrétů, zejména bývalého Zankageho, ale přesně za stolem, kde sedí Zankage současný visí i portrét současného Zankageho. S misí či problém, ba dokonce i pro výprask se chodí právě sem.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankageho úřad Empty Re: Zankageho úřad

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 14, 2014 9:13 pm

Akuma Saito


Jako již téměř každý den sedím za stolem a vyřizuji korespondenci ze zahraničí, kontroluji, zda jsou mise aktuální a v neposlední řadě přijímám do kanceláře ty, co stojí o to strávit pár minut se mnou. 
"Už mě to nebaví, chtěl bych odtud na chvíli zase vyrazit mezi lidi a normálně žít a bavit se, jako tomu bylo kdysi..."  Řeknu si v duchu, zatímco podepisuji a čtu jeden papír za druhým. I když se to možná nezdálo, byla to docela fuška, ale řekl bych, že jsem jí zvládal dostatečně. Jak hromada papírů ubývala, cítím jsem se čím dál tím více volně, protože po papírování jsem měl opět trochu času pro sebe, což bylo přesně to, co jsem v této chvíli chtěl. Papír za papírem se pod mýma rukama rychle podepisovalo a končilo na druhé straně stolu. Pro někoho náplň života, ale pro mě byla spíš ta akční období, ta období války a bitev, tam jsem se cítil doopravdy živý!

Papírování bylo u konce, relaxačně jsem se zabořil do svého hlubokého křesla a vytáhl ze šuplíku krabičku cigaret. Jednu jsem si vzal a zbytek jsem vrátil do šuplíku. Ze stolu jsem sebral můj zapalovač, kterým jsem si cigaretu podpálil a začal jsem pořádně kouřit. Nohy jsem si přitom hodil na stůl a užíval si to uvolnění a pocit dobře odvedené práce, tohle byl pro mě veget!
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankageho úřad Empty Re: Zankageho úřad

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 15, 2014 1:39 pm

Akuma Saito


Konec relaxace, bylo tu hodně věcí, které bylo třeba udělat. Takové úkoly jsem mohl udělat pouze já, jako Zankage. Vstal jsem od stolu a vajgl jsem hodil do koše vedle dveří. Bylo fajn, že jsem se mohl jít provětrat, problém byl v tom, kam to vlastně jdu. Neměl jsem to tam rád, bylo to nepřátelské teritorium a já v něm nebyl zrovna dvakrát vítaný, ale bylo tu pár věcí, které bylo potřeba v zájmu vyššího dobra probrat. Někdo by mohl říct, že jsem naivní blázen, ale já věřil v to, že válka jednoho dne ustane, lidé však museli najít důvod k tomu, aby přestala. Neříkám, že jsem byl úplně pro, aby válka skončila, protože to napětí mě úplně dostávalo do varu. Holt se budu muset bavit nějak jinak.


Přešel jsem k věšáku, kde byl pověšený plášť a klobouk Zankageho, který jsem si vzal a potom vyšel ze dveří, které jsem za sebou zamkul. Tížil mě čas, musel jsem se odtam co nejrychleji vrátit, takže jsem poměrně spěchal k bráně. 


//Přesun 
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankageho úřad Empty Re: Zankageho úřad

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru