Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasaikageho pracovna

5 posters

Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Sat Sep 13, 2014 8:39 pm

Zde se nacházíte v pracovně samotného Kageho, vstup je hlídám dvěma členy ANBU. 
Kasaikageho pracovna Japane12
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Wed Sep 17, 2014 4:24 pm

Hakai Shiro

Pomalu otevřu dveře do pracovny, ANBU nedělají problémy, ihned mě s úklonou pouští dovnitř. Plášť si pověsím na věšák a sednu na židli. "Ach, náročný den dneska" Zasměji se a nohy si natáhnu přes stůl, poté se opřu o židli a konečně vydechnu. Na chvíli zavřu oči a promyslím si vše ohledně misí, zkoušek a těch organizací, nakonec si zavolám jednoho z ANBU a nařídím mu sehnat pár zájemců o mise, dnes totiž budou mise speciální, takže kdo chce ať se hlásí, tak to bylo zadáno, já poté jen odpočíval a čekal, jestli někdo dorazí. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 4:33 pm

Přicházím za účelem hovoru s Kasaikagem týkajícím se zhotovení našeho týmu. Před dveřmi stojí dva členové ANBU což mi nepřijde nijak nečekané a jdu dál. Nahlas pronesu. Rád bych mluvil s panem Kasaikagem. ANBU se na mne podívají ale odmítnou mě pustit jelikož nemám žádné potvrzení své náležitosti k vesnici. No a když zjistí že jsem z klanu Hözuki tak už mě tam nepustí ať budu chtít sebevíce. Mohli by jste se tedy zeptat pana Kasaikageho jestli mne můžete pustit?? Myslím že by to bylo pro obě strany jednoduší. Opětovné odmítnutí mě již jemně rozčílí a zvýším hlas. Žiji tady od dětství a po tom všem nemohu ani mluvit s panem Kasaikagem?? Po chvilce se uklidním s obavami že někoho ruším od práce a pomalu odcházím...
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Wed Sep 17, 2014 4:51 pm

Osobní stráž Kasaikageho (ANBU)

Nějakou chvíli odmítají, ale nakonec jeden kývne, otevře dveře a na pár sekund se v nich zavře, ten druhý jen stojí a neuhne od tebe pohledem, kdyby ses o něco pokusil, poté co jsou zvěsti o té organizaci, jsou všichni více opatrní, nakonec však vyjde ten druhý ANBU a vyvěsí na dveře nápis: Všem kdo se chtějí účastnit misí - vstup POVOLEN, dále už by ti ANBU bránit v průchodu neměli. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 5:02 pm

Koukám na jednoho ANBU jak pověsil ceduli na dveře. Takže teď už je to jako dobrý?? Trochu sarkasticky povím oboum členům ANBU. Nicméně chvilku na to se usměji a ukloním. Děkuji pánové. Vejdu do dveří a na židli sedí Kasaikage-sama. Kleknu na jedno koleno a skloním hlavu. Dobrý den Kasaikage-sama. Smím vás vyrušit? Chtěl bych se zeptat jak probíhá tvoření mého týmu, jak je to s třetím členem a naším Senseiem. Vyčkám na odpověď a poté pokračuji. Mimochodem smím se tázat jaké jsou dostupné mise??
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Wed Sep 17, 2014 5:05 pm

Jde směrem nahoru do Kasaikageho pracovny kde má mýt hovor s Kasaigagem když je nahoru uvidí dvoje stráže, jdu k nim s usměvem jim řeknu Ahoj jsem tady kvuli hovoru s Kasaikagem Straže se na sebe podívají a odstoupí vejdu dovnitř a vidím Kasaikageho s usměvem ho pozdravím a čekám co mi řekne.
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Wed Sep 17, 2014 5:18 pm

Hakai Shiro

Skoro zaspím, kdyby mi ANBU nevešel do místnosti s tím, že jsou tu zájemci o mise, nejprve uvidím Taska, kterého zajímá stav jeho týmu. Bohužel ještě nemám vybráno a proto se trochu zakoktám. Eh, etoo, ještě pro tebe tým nemám, ale je tu pár misí které by si mohl udělat sám, jsou vypsané na nástěnce misí a pokud chceš jednu speciální, jedna by tu byla. Vytáhnu si papír s tou misí a chci začít vysvětlovat podrobnosti, v tu chvíli tam vlítne Ryu a vypadá velice hyperaktivně. Výborně Chuunin, tak tedy, Tasko doprovodíš ho na misi, kterou vám právě vysvětlím. Je to mise typu B-rank, doufejme, že se nevyvine v S-rank, pokud ano, okamžitě misi přerušte a utečte. Půjdete hledat informace o nových organizacích ve světě, nikdo neví kolik jich je, jak se jmenují či kdo v nich je. Jaká koliv informace o organizaci která nabírá Nukeniny třídy S bude užitečná, nenechte se zabít. Ještě bych byl rád kdyby šel někdo s vámi, ve dvou vás rozhodně nepustím. Svitek, kde je sepsaná mise položím na stůl a nechám vás ho podepsat.


Jméno a příjmení:
Hodnost:
Podpis: Tímto podpisem přijmete misi, kde můžete při početných chybách i zemřít.
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 5:21 pm

Pomalým a rozvážným krokem jdu směrem do Kasaikageho pracovny. Jsem trochu nervózní, ale peníze jsou peníze...Pozdravím ANBU s všímám si cedule přičemž si oddechuji. Jsem ráda, že jim nemusím vysvětlovat, proč by mě měli pustit. Vcházím do pracovny a uvědomuji si, že jdu pozdě. Velice se omlouvám a čekám na další rozkazy.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 5:24 pm

Během toho co Kasaikage mluví se ani nehnu a poslouchám. V tom do místnosti vtrhne Chunin který je zjevně Uchiha. Ani nestačím pozdravit a Kasaikage již nabízí misi. Odposlechnu co má Kasaikage na srdci během čehož přijde další dívka do místnosti. Nevěnuji ji pozornost. Jak si přejete Kasaikage-sama. Přijdu podepíši a vyplním co je zapotřebí.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Wed Sep 17, 2014 5:28 pm

Když poslouchal Kasaikageho tak si uvědomil že to může znamenat jistá smrt, ale potom si v duchu řekl že není baba a že půjde do toho a s usměvem odpoví Jdu do toho Kasaikage-sama příjde ke stolu a podepíšu to.


Naposledy upravil Ryűsen Uchiha dne Wed Sep 17, 2014 5:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 5:29 pm

Rozhlížím se kolem a přemýšlím, jestli jít na tuhle misi. Po krátkém uvažování dávám přednost získávání zkušeností před spánkem a vyplňuji všechny potřebné informace.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Wed Sep 17, 2014 5:34 pm

Hakai Shiro

Dobrá tedy, Ryu jakožto Chuunin ti je dávám pod křídla, vedeš tuhle misi, když vás chytí, budeš je chránit dokud neutečou, poté utečeš také. Usměji se a zavolám jednoho z ANBU, ten má na rameni sovu a předá jí Ryuovi. Když se to hodně pokazí, pošlete zprávu, začněte ve vesnici Hakuryo, doufám, že se vrátíte v pořádku. Ještě vám dám list s obsahem mise a poté vás už nechám jít. Tímto se vám zahajuje mise typu B - rank - získání informací o organizacích. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Wed Sep 17, 2014 5:37 pm

Nebojte se Kasaikage-Sama nezklamu vás s usměvem dopoví a odchází
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Konan Wed Sep 17, 2014 5:40 pm

Budu se vás snažit nezklamat povídám a odcházím. Snažím se doběhnout toho Chuunina, kterého jsem viděla poprvé v životě. Snad s ním půjde alespoň trochu vycházet pomyslím si, doběhnu a představuji se mu jako Konan.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Tasko Wed Sep 17, 2014 5:44 pm

Vrátíme se brzy a v pořádku Kasaikage-sama. Ačkoliv nemám rád si od někoho nechat rozkazovat tak mít Chunina poblýž při misi B je celkem úleva. Následuji tedy Uchihu jehož jméno stále neznám.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Fri Sep 19, 2014 9:28 pm

Hakai Shiro
Neustále čekám, jestli se najde někdo, kdo by podpořil misi a přišel do mé kanceláře, dlouhé doby tu papíruji od rána až do noci, moc neodpočívám, spíše se snažím zajistit chod vesnice, celou dobu mám též obavy o tu misi a o všech těch organizacích, nakonec se dám na sestavení týmů na Chuuninské zkoušky a promyslím si vše ohledně Akumy. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Rei Konno Fri Sep 19, 2014 9:41 pm

Vyšplhá k oknu a zaklepe na něj.
Rei Konno
Rei Konno
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Fri Sep 19, 2014 9:46 pm

Hakai Shiro
Po nedostatku spánku skoro usínám na svém pracovním stole, papíry jsou uplně všude a já mám již zavřené oči, někde v mysli přemýšlím nad zkouškami, ale nakonec mě jaksi probudí klepání na okno, otočím se a kývnu, že může vstoupit.
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Rei Konno Fri Sep 19, 2014 9:51 pm

Otevře okno a koukne na ospalého Kasaikageho.Nepotřebujete něco ospalý Kasaikage-sama ?
Rei Konno
Rei Konno
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Fri Sep 19, 2014 9:54 pm

Hakai Shiro
Do ruky si vezmu jeden kunai a s otočkou ho hodím po tobě. Nejsem ospalej! Nebuď mě, idiote! Zakřičím a poté se zadívám na všechny ty papíry, můj pohled je vážně jak u ospalce a já se opět rozplácnu na stole. Pojď dál, je tu něco, co bych s tebou rád probral. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Rei Konno Fri Sep 19, 2014 10:01 pm

Zaostří když uvidí že na něj hází kunai tak se mu pokusý vyblokovat svojim kunaiem a při tom si zastěžovalNejdřív na mě házíte kunaie a pak něco chcete ...
Rei Konno
Rei Konno
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Fri Sep 19, 2014 10:06 pm

Hakai Shiro

Pomalu jsem si ani neuvědomil, že jsem po tobě něco hodil, zasmál jsem se a poté všechny ty papíry schoval do přiřazených šuplíků, nechal jsem tam jeden list, který jsem přisunul k tobě a s úsměvem dodal: Tohle by byl tvůj tým. Hozuki Tasko, Tayo no Tenshi a nad třetím členem jsem dost přemýšlel ale dám ti tam jednoho z mého klanu, pokud by ti to nevadilo. Hned co si papír vezmeš, z okna výjde průvan a nápor větru mi pokazí účes, následuje facepalm a poté se vydám k zrcadlu i s hřebenem. Tak co ty na to, Rei-kun? 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Rei Konno Fri Sep 19, 2014 10:13 pm

Prohlíží si papír.Tak se na to podíváme ...Projede si celý papír očima a rychle si ho přečte a potom chvíly dělá že přemýšlí aby to nevypadalo tak lehce a nakonec řekne myslím že by to šlo ale nevím jestli na to budu mít chránit 3 malé děcka při misích .. Řekne a promyslí si co právě řekl.
Rei Konno
Rei Konno
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Hakai Fri Sep 19, 2014 10:22 pm

Hakai Shiro


Pořád si upravuji vlasy, do toho si pořád říkám něco pro sebe a tebe skoro ignoruji, nakonec mi však dojde tvá odpověď a já jen povzdechnu. Nejsou zase tak špatní, jeden z nich má moje Kekkei Genkai, bohužel není z hlavní rodiny, takže je trochu slabší, ale i přes to, další je z rodu legendárních šermířů a třetí ovládá světlo, myslím, že tě brzy překonají Rei-kun. Když si dodělám vlasy, jdu zpět, nasadím si klobouk Kageho a plášť, nakonec ti nařídím vzít si tenhle papír a jít si vše rozumně promyslet. Tasko je momentálně na průzkumné misi, Tayo je někde ve vesnici, Já si zatím zajdu na nějaké jídlo, jdi nejlépe do parku a nech si to projít hlavou, tým dostaneš tak či tak, dal jsem ti ten nejlepší co jde. Mile se usměji a jdu ke dveřím, poté odcházím pryč a nařídím ANBU nikoho nepouštět, jeden z ANBU je do kanceláře, vyvede tě a poté zavře okna.
//přesun 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Rei Konno Fri Sep 19, 2014 10:26 pm

Vyvede ho ANBU a jde si do parku to rozmyslet.
//přesun
Rei Konno
Rei Konno
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kasaikageho pracovna Empty Re: Kasaikageho pracovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru