Tayo no Tenshi

Goto down

Tayo no Tenshi

Příspěvek pro Tayo no Tenshi za Sun Sep 14, 2014 3:50 pm

Jméno a příjmení:
Tayomi no Tenshi (stačí Tayo)

Hodnost:
Genin

Vesnice:
Kasaigakure no sato

Věk:
10let

Sexuální orientace:
Bisexuální

Pohlaví:
Žena

Klan:
Tenshi

Elementy:
Gurooton

Kekkei Genkai:
Vzácná kombinace Raitonu a Katonu tvořící živel světla. Gurooton.

Sensei:
Kayameru no Tenshi (Batr jejího dědy.)

Povaha:
Je to laskavé a milé děvče. Většinu času je tichá a moc nemluví. Má velmi klidnou povahu ale občas je trošku natvrdlá co se obyčejných lidských interakcí týče. V boji však prokazuje značně vysokou inteligenci. Má ráda teplé noci a hvězdy. Ráda maluje a zpívá – vždy jen pokud je sama. Hodně čte a má ráda hudbu. Vždy se usmívá – téměř nikdy není smutná.

Životopis:
Narodila se jako jediné dítě Keyo no Tenshiho(nýnejší věk: 31), což byl muž který vlastnil restauraci. Její matka zemřela při porodu, takže jí zůstal pouze on. Trávila dny hlavně s otcem v kuchyni nebo se svou tetou v jejím květinářství, má velkou slabost pro květiny. Už odmalička si však přála být shonobi. Její otec ji v tom podporoval, jak jen se dalo, ale on sám ninja nebyl, neuměl s chakrou a tak jediné co mohl, bylo pomáhat dívence rozvíjet její nadšení. Věděl, že až bude mít ten správný věk, udělá vše proto aby se sen jeho dcery splnil. A tak v 6 letech nastoupila na akademii, kde se naučila základy jutsu – nebyla niják vyčnívající žák. Její výsledky byli dobré, niják uchvacující ale dobré, v praxi udělala co se jí řeklo, snažila se ale nikdy na sebe neupozorňovala. Akademii procházela spíše jako jedna z davu. Ale pak nastal zlom. Jeden z jejich spolužáků, dokončil akademii předčasně. A jí došlo, že pokud se chce někam pohnout, musí ukázat co umí. Akademii dokončila v 9letech. Její sensei na akademii byl velmi překvapen, tím jak rychle se zlepšila. Dostala čelenku, kterou nosí kolem prsou pod mikinou. Několik dní poté co dokončila akademii a stala se geninem jí otec pověděl, o jeho strýci Kayameruovi(nýnější věk: 52), který byl stejně jako ona od mala posednutý myšlenkou býti shinobi a poslal ji za ním, aby se zeptala zda by ji vzal do učení. Vzal. Ukázalo se že Kayameru už od dob kdy byl sám genin se snažil přijít na svůj skrytý potenciál. Zkoušel všechno, taijutsu, genjutsu, boj se zbraněmi, ninjutsu, nakonec se ale ukázalo že všechno co potřeboval bylo zkombinovat živel katonu a raitonu, jejich elementární podstatu měl. Kayameru prakticky přišel na ještě neobjevené KG svých předků a následovníků jeho krve. Když k němu Tayo nastoupila do učení, začal se zajímat, zda i ona ovládá tuto zvláštní kombinaci živlů. Po půl roce tréningu, se domníval že ne. Ovšem po dalším půl roku, se Tayo dokázala naučit jednoduchou techniku, při které se používá Gurooton – živel světla. A tak ji začal učit i další a další techniky, které za spoustu let vytvořil.

Dovednostní body
Taijutsu – 1
Síla – 0,5
Rychlost – 1,5
Inteligence – 3,5
Genjutsu - 0
Chakra – 2
Ruční pečetě – 1,5
Ninjutsu – 2
Kenjutsu - 0
Kinjutsu - 0
Celkem- 12

Techniky:
E-rank
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu
D-rank
Shitsumei no Jutsu - technika slepoty (Jedná se o jednoduchou techniku, která vyvolá na několik setin vteřiny prudké světlo a protivníka "osplepí", všcihni víme jak to funguje když se podíváme do ostrého světla)
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tayo no Tenshi

Příspěvek pro Hakai za Sun Sep 14, 2014 5:43 pm

POVOLENO
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Tayo no Tenshi

Příspěvek pro Akuma Saito za Sun Sep 14, 2014 7:47 pm

Povoleno
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tayo no Tenshi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru