Kronika Světa Shinobi

Goto down

Kronika Světa Shinobi

Příspěvek pro Akuma Saito za Fri Aug 08, 2014 12:28 am

Kronika

Kapitola I. - Po IV. Velké válce Shinobi

Svět již nebyl tím místem, kde zlo číhalo na každém rohu. Temnota se se Světlem střetla v boji, kde prohrála a celý Svět se rozzářil. Všude nastalo naprosté ticho, kouř padal pomalu k zemi a ohně sami pomalu dohasínaly, bylo to tady, vítězství. Ve chvíli, kdy to nikdo nečekal došlo k něčemu, v co lidé už doufat přestali. Ticho přerušil až známý hlas chlapce, který měl změnit celý Svět Shinobi, byl to Naruto.
Kaguya před svojí smrtí však pozabíjela velmi mnoho Shinobi, tak málo, že se do spousty vesnic po této válce vrátila ani ne 1/2 všech Shinobi. Země byla zpustošená, chudá a nebylo moc lidí, kteří by po válce chtěli hned pracovat a pomáhat. Vedli se velké srazy Kagů, u kterých se diskutovalo, jak se tento problém vyřeší, bohužel se na ničem opět neshodli a začali další rozvraty a rebélie.
Po tomto srazu Kagů se Tsunade rozhodla resignovat na svůj post Kageho a měla v plánu pustit k moci toho, který za svým snem šel celý svůj život, Naruta. Tím však opět zapříčinila koloběh nenávisti Uchihů, neboť Sasuke o toto místo stál také, nehleděl na argumenty druhé strany, odešel z vesnice a pátrání po něm byla naprosto zbytečná, nikdo ho nenašel. Naruta to zklamalo, byl by to místo odmítnul, kdyby mu dal Sasuke možnost vysvětlení, ale pravdou zůstává, že lidé z Konohy byli pro Naruta, ne pro Sasukeho, koneckonců, nebylo to poprvé, co jim Naruto zachránil život. Tak se stal Hokagem Naruto a sama vesnice jako jediná ze všech po válce začala vzkvétat a prosperovat... to se však mělo brzy změnit.
Jakmile se dostal Naruto k moci, lidé z Iwagakure no Sato začali s masivním stěhováním do Konohy, chtěli sloučit svoji vesnici z Konohou, aby se dostali z hladomoru, zvětšili populaci obyvatelstva a také svůj respekt ve Světě. Naruto opět podlehl svým citům a soucítění a přijmul lid Iwagakure za svůj. Jelikož země Země neměla již svoji skrytou vesnici, rozhodl se feudální pán země Ohně zabrat si území země Země za své. To vyvolao v ostatních zemích vlnu pobouření a všichni trvali na odplatě. Vesnice Krigakure, Kumogakure a Sunagakure vytvořili alianci, který trvala na odplatě za nesprávný krok feudálního pána. Vůdcem této aliance, později jednotné vesnice se stal Uchiha Sasuke, nikdo neví, jak dokázal přesvědčit Kazekageho a Raikageho, aby s ním šli bojovat proti Narutovi...

Kapitola II. - Spojení vesnic

Uplynul rok hádek mezi oběma strany. I když Naruto chtěl povolit požadavek druhé strany, Feudální pán byl proti a i on musel naslouchat jeho požadavkům. To však byla další chyba, která rozbila naprosto veškeré šance věčný mír, lidská chamitvost, strach a závist způsobila ztrátu lidskosti mnoha z nás. Aliance, kterou vytvořila Kiri, Suna a Kumo vyhlásila Kono-Iwě válku, avšak okamžitě příměří, to znamená, že byli ve válce, ale nesměli proti sobě bojovat, pokud by jediný Shinobi zaútočil na toho druhého, válka by vzplanula v plném rozsahu. Lidé se ptají, proč toto Sasuke udělal, bylo to prosté, věděl, že nemá šanci proti dvěma nejpočetnějším vesnicím, navíc, když na druhé straně stojí síla všech Biju, byl by to oříšek. Zároveň však potřeboval uspokojit feudální pány, potřebovali mít pocit, že se něco děje a to se taky dělo, vždyť byla válka, i když bylo zakázáno bojovat, příměří navíc bylo jen dočasné, jen na pět let, krátká doba na to, aby však stihl to nejdůležitější. Přiměl Feudální pány, aby sloučili svá území do jednoho, přiměl je pomocí mučení v Genjutsu, jakmile byla podepsána listina sloučení, Feudální pány decentně popravil a těla spálil, aby je nikdo nenašel, novým Feudálním pánem se podle posledního dodatku stal právě Sasuke Uchiha, který nakázal všem třem vesnicím sloučit se do jedné a to jest do Kumogakure, která se nyní počtem i silou mohla rovnat Kono-Iwě, Sasuke si to moc dobře uvědomoval a stal se brzy na to nejen Feudálním pánem, ale také Kagem nové vesnice, která dostala název Zankokugakure no sato, stal se tedy prvním Zankukagem.
Na to reagoval Naruto přejmenováním vesnice na Kasaigakure no sato a stal se tedy prvním Kasaikagem, přestože předtím byl šestým Hokagem.
Pět let uplynulo jako voda a bylo to tady, další válka, jako by jedna obrovská nestačila, ta, která měla změnit Svět Shinobi. Tato válka však byla jiná, na obou stranách došlo k velkým ztrátám a co je nejhorší, sama o sobě trvala dalších pět let, než byla ukončena opět příměřím, hned poté, co při jedné bitvě Naruto pro dobro své vesnice ve velmi dlouhém souboji zabil Sasukeho, svého přítele. Boj byl na úrovni opravdových Bohů a Naruto si z něj odnesl zranění, na které po pár hodinách sám zemřel, nikdo přesně nevěděl, co Sasuke použil, aby způsobil Narutovi zranění, která se nedala vyléčit, odpověď se ukrývá nejspíše schovaná tam, kde je i tělo Sasukeho.

Kapitola III. -  Éra druhých Kagů

Bylo vyhlášeno příměří, které nemělo trvat věčně a jak šlo vidět, oba Kagové sdědili vůli těch předešlých, bývalí kagové minulých vesnic se o místo neucházeli, což bylo překvapující, ale tím uvolnili cestu té novější krvi k moci, věřilo se, že tito dva ukončí válku, ale kdo ví, jak tato dekáda skončí, tuto chvíli totiž píšeme my! 

(Budu doplňovat kroniku podle děje ve hře, takže i o vás může být psaná tato historie!)
avatar
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru