Hanabi Hyuuga

Goto down

Hanabi Hyuuga

Příspěvek pro Hanabi Hyuuga za Mon Sep 22, 2014 8:29 pm

Jméno a příjmení
Hyuuga Hanabi

Hodnost
Chuunin

Vesnice
Zankoku Gakure no Sato.

Věk
16

Sexuální orientace
Heterosexuál

Pohlaví
Muž

Klan
Hyuuga

Elementy
Fuuton

Kekkei Genkai
Byakugan

Sensei
Hyuuga Hizashi(Otec), Hana Hyuuga(Matka)..Jméno otce je shoda náhod jak říká
Hakai Wink Razz

Povaha
Hanabi je velmi chytrý, hbitý a hodně pracovitý. Nikdy nezameškal žádnou schůzku a navíc sebevědomý mu nechybí ! Vždy se rád postaví za své přátelé i kdyby ho to stálo život. Miluje dobré jídlo a pití, a to mi připomíná není sobecký rozdal by se pro každého jenže to boužel někdy nejde.

Životopis

KAPITOLA I.
Příchod na svět.

Hanabi se narodil dvěma ninjům, kteří měli opravdu velkou radost z toho, že na svět přišel jejich jediný syn. Matka a otec Hanabiho nikdy nechtěli rozmazlovat a proto byly jak přísní tak i laskavý, oba dva věděli že z Hanabiho udělají opravdu dobrého ninju. Moc ho těšilo to že do něj rodiče vkládají takové naděje ale od malička měl problém zapadnout do společnosti, bavit se s jinými dětmi a navazovat kontakt z dospělými. Strašně to Hanabiho štvalo. Až do pěti let se s ním nikdo nebavil ale najednou na něho promluvil jakýsi hlásek, pro Hanabiho to byl ten nejsladší hlásek na světě.. Promluvila na něj holčička která s ním chodila do školky. Ta dívenka se jmenovala Nii Yamake, měla sytě černé vlasy a pořád ušmudlaný obličej. Nechápal proč na něj mluví nikdo jiný s ním nikdy nepromluvil a tak byl neustále v údivu. Začaly spolu navazovat kontakt bavili se o všem možném, chodily spolu ven, na dlouhé procházky a zanedlouho se z nich staly nejlepší přátelé. Nebyl jediný den kdy by byly bez sebe. Společně pracovali, společně trénovali, společně dokonce i jedly. Byly nerozlučitelní. Ale čas letěl čím dál tím rychleji a zanedlouho bylo Hanabimu a Nii jedenáct let a nastoupily na Akademii.

KAPITOLA II.
Nástup na Akademii poté Genin...

Hanabimu bylo dvanáct a konečně nastoupil na Akademii. Učil se velmi dobře vše mu šlo a taky už se pomalu začal projevovat jeho Byakugan. Neustále cvičil a sílil. Neustále se vídal s Nii a dělali spolu vše co šlo(Samozřejmě spolu nespali a tak Wink). Cvičili spolu ale i tak vše co se Hanabi naučil bylo buď od otce nebo od Senseiů z Akademie. Nii Akademie moc nešla a proto se jí Hanabi snažil co nejvíce pomoct, jenže cvičený Sensei ani nějaký člověk který by jí to dokázal naučit nebyl a proto pro ní nemohl nic moc udělat.. Asi po roce když Hanabi úspěšně složil zkoušky a stal se z něho vynikající Genin.. Strašně držel Nii palce aby zkoušky zvládla také. Zvládla je ale jak se říká "Jen z odřenýma ušima".. Oba dva byly v jednom týmu ještě z jedním chlapcem který se jmenoval Nora Kanori. Byl to opravdu silný ninja který se poměrně ničeho nebál, měl ohromě velkou kuráž. Ovšem jeho chuť do boje ho oslabovala více a více. Jednou dostali misi, mise byla obtížná. Utkali se tam s opravdu silnými ninji jenomže potom přišel jakýsi vůdce. Jejich Sensei umřel jako první když se neznámému ninjovi postavil. Poté zůstali jenom oni tři, Hanabi Hyuuga, Nii Yamake, Nora Kanori. Všichni tři byly opravdu vyděšení, jenže Norova zbrklost a chuť do boje ho přemohla, vyběhl na protivníka jenže ten jen máchl katanou a Hanabi a Nii jen viděli jak Norova hlava padá na zem. O to víc jsme se oba dva báli a třásli. Po chvíli Nii řekla něco Hanabimu. Hanabi, běž utíkej !.. A Zachraň se !. Běž !. Hanabi samozřejmě neposlechl a postavil se před Nii Ne !. Neustoupím, nikdy tě neopustím. !.. A tebe Nii. Tebe zachráním !. Pronesl ale po chvíli po Hanbim neznámí útočník vystartoval a chtěl Hanabiho seknout směrem do břicha. Ovšem Nii se postavila přímo před Hanbiho a místo něj sekl jí. Okamžitě sklonil pohled na ní.. N-Nii-San !!! Zařval a okamžitě se sklonil k ní. N-Nii-San.. P-proč si to udělala ?!. Bezmocně na ní koukal a po tvářích mu tekly slzy.. Nii natáhla ruku a slzy mu utřela. P-proč jsem to udělala ?. Protože tě mám ráda.. Hanabi-San. Jen se na něj usmála a poté zavřela oči.. Nemohla to přežít měla přeseknuté všechny důležité orgány. T-Taky tě mám rád.. Nii !. Položil jí čelo na čelo a stále brečel.. Po chvíli dorazily jednotky ze Zankoku a neznámého ninju zastavily(Zabili). Vrátili jsme se do vesnice a mě pečlivě ošetřili. Nepromluvil jsem z nikým. Asi za dva dny po tom incidentu se konal pohřeb Nii a Nory... Přišlo na něj spousta lidí včetně Hanabiho a jeho rodiny. Po pohřbu bylo opět tak jak to bývalo dříve Hanabi byl osamělí nikdo se s ním nebavil ale vlastně si za to celkem mohl sám.. Od té doby co umřela Nii se nebavil z nikým kromě rodičů. A jak dále pokračoval jeho život ?

KAPITOLA III.
Cesta Ninji a Hanabiho cíl.

Hanabimu bylo patnáct když konečně a úspěšně složil Chuuninské zkoušky. Byl moc rád ale při pomyšlení na Nii nenahodil ani malinkatý úsměv. Chtěl aby tady Nii byla a udělala Chuuninské zkoušky. Aby byla šťastná a hrdá na Hanabiho jako dříve. Hanabi hodně trénoval aby byl silnější a silnější a dokázal pomstít Nii... Neustále na ní myslel a chodil jí každý den aspoň na hodinu na hřbitov. Poté co se stal Chuuninem jsem se naučil mnoho technik. A když jen tak seděl Hanabi u Niihino hřbitovu dal si noví cíl.. Nii.. Slibuji ti že se stanu silnějším a poté se stanu Jouninem !.. A budu trénovat tým který už nebude tak zbrklí a hlavně ho ochráním !.. Hanabimu ukápla slza při vzpomínce na to že Nii nedokázal ochránit. Kladl si to hrozně za vinu.. Ale popravdě za to nemohl nikdo !.. Možná Sensei který se o tým nedokázal postarat. Teď je Hanabimu šestnáct a stále trénuje a chce se stát silnějším a silnějším.. Neustále myslí na Nii a na to jak se stane Jouninem.
Dovednostní body
Taijutsu – 4
Síla - 3
Rychlost – 4
Inteligence – 4
Genjutsu - 1
Chakra – 4
Ruční pečetě – 1
Ninjutsu – 1
Kenjutsu - 0
Kinjutsu - 0
Celkem- 22
Hanabi Hyuuga
Hanabi Hyuuga
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 22. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hanabi Hyuuga

Příspěvek pro Akuma Saito za Mon Sep 22, 2014 9:22 pm

POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hanabi Hyuuga

Příspěvek pro Hanabi Hyuuga za Mon Sep 22, 2014 9:33 pm

Arigato Razz
Hanabi Hyuuga
Hanabi Hyuuga
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 22. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hanabi Hyuuga

Příspěvek pro Hakai za Tue Sep 23, 2014 8:31 am

POVOLENO, dopiš si techniky  ^^ Smile než to LOCKNU ^^ 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Hanabi Hyuuga

Příspěvek pro Hanabi Hyuuga za Tue Sep 23, 2014 10:52 am

Techniky mám napsané v tvorbě technik. Mám je tam popsané co znamenají atd.
Hanabi Hyuuga
Hanabi Hyuuga
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 22. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hanabi Hyuuga

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru