Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Černé jezero

2 posters

Goto down

Černé jezero Empty Černé jezero

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 09, 2014 10:11 pm

Jezero uprostřed velkých skal. Samo jezero je velmi hluboké a černě zabarvené kvůli materiálu, vyskytujícím se až na dni samotného jezera.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Černé jezero Empty Re: Černé jezero

Příspěvek pro Shirikatsu Kaguya Mon Sep 22, 2014 7:29 pm

Je to už nějaká hodina, co vyrazil z vesnice a dorazil jsem k černému jezeru. Zde by mě nikdo nemusel rušit od trénování. Posadil jsem se na kámen u vody a začal jsem hromadit chakru. Po chvilce jsem natáhl ruce dopředu přes jezero Teshi sendan kostěne střeli vyrazili přes jezero a na druhé straně narazili do skal a zanechali po sobě menší krátery. Mohlo by to být lepší. pomyslí si.
Znova natáhne ruce. Nahromadí okolo konců prstů větrnou chakru a znova vystřelí. Teshi Sendan.Kostěné střely jsou obaleny větrnou chakrou a jsou mnohem rychlejší. Ve skále se vytvořili krátery 3x větší než byli před tím. To by už šlo. Sedl si na zem, překřížil nohy, zavřel oči a pustil se do meditace.
Shirikatsu Kaguya
Shirikatsu Kaguya
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Černé jezero Empty Re: Černé jezero

Příspěvek pro Shirikatsu Kaguya Mon Sep 22, 2014 7:57 pm

Po nějaké době jsem otevřel oči. Postavil jsem se a opřel se o kámen a sledoval jezero. Pozoroval jsem i okolí zda tu nikdo není aby mě nesledoval. Nepotřebuji aby někdo znal mé schopnosti. Vytáhl jsem svitek s prvním tancem Shikotsu Myaku - Yanagi no mai. Prohlížím si svitek a zkoumám podrobnosti techniky. Prohlížím si ho poprvé, ale zjištiju, že jsem tu techniku už jednou použil. Tenkrát, když jsem vyhladil svůj klan. Sroloval jsem svitek a zaměřil se na dlaně. Jen se mi trochu zavlnili, ale nic jiného se nestalo. Jak to? Jak jsem to tenkrát udělal? Snažím se vzpomenout, ale mám v tom hokej a nemohu si vybavit ty chvíle. Sedl jsem si na kámen a znova si prohlédl svitek s technikou. Natáhl jsem před sebe dlaně a snažil jsem se vysunout kosti z dlaní.
Shirikatsu Kaguya
Shirikatsu Kaguya
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Černé jezero Empty Re: Černé jezero

Příspěvek pro Shirikatsu Kaguya Mon Sep 22, 2014 8:50 pm

Ať jsem se snažil sebevíc, neměl jsem šanci s tím nic udělat. Nemohl jsem si vzpomenout na ten pocit, když jsem tehdy použil nevědomky první tanec a vyhladil svůj klan. Tak jsem se zvedl protáhl jsem se a vyběhl zpátky směrem k vesnici.
Shirikatsu Kaguya
Shirikatsu Kaguya
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Černé jezero Empty Re: Černé jezero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru