Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hakai Shiro

2 posters

Goto down

Hakai Shiro Empty Hakai Shiro

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 3:40 pm

Jméno a příjmení
Hakai Shiro

Hodnost
Kage

Vesnice
Kasaigakure no Sato

Věk
27

Sexuální orientace
Heterosexuál

Pohlaví
Muž

Klan
Shiro

Elementy
Katon, Suiton, Doton, Fuuton, Raiton

Kekkei Genkai
Kyūshū tamashī

Sensei
/

Povaha
Nikdy jsem nebyl moc zábavný člověk, mise pro mě znamenali hodně, ale tak mě poznamenalo asi ANBU a to, že jsem byl i kapitánem v této jednotce. Mise jsem kdysi řadil na první místo, ale díky Narutovi jsem zcela pochopil, že být obětavý a milý k lidem ze své vesnice se občas vyplatí mnohem víc. Nyní je pro mě vesnice vše, chci jí chránit i za cenu svého života. 

Životopis
Kapitola I. - Zrození Kasaikageho


Sluneční paprsky mě probudili ještě dříve, než stihl zazvonit budík, vstal jsem a podíval se z okna, načež jsem rozpoznal, že dneska bude pěkný den. Měl jsem radost, protože zrovna dnes jsem měl jít na větší misi se svým týmem. Byl jsem teprve Genin, který neuměl ani využít své Kekkei Genkai, věděl jsem co dělá, ale nedokázal jsem absorbovat něčí duše. Co se týče mého týmu no, patřili jsme do Kasai Gakure, kterou vedl Uzumaki Naruto. Náš sensei byl z klanu Senju, ovládal skvěle Suiton, tudíž se skvěle doplňoval s mojím Fuutoem. Zbytek mého týmu tvořila Miko a Ichiro, ti ještě podstatu neovldali, ale Miko byla skvělá léčitelská shinobi a Ichiro byl žákem Konohamara, tudíž ovládal Kage Bunshin a Rasengan. S tímto týmem jsme se dnes vydali na obtížnější misi B – rank, ačkoliv jsme jen tým Geninů, jednalo se o přepravu feudálního pána do země Ptáků, kde měl vyjednat obchody, které mohli zajistit dostatek surovin pro Kasai Gakure, která byla utlačována Zankoku no Gakure. Náš sraz byl jako obvykle u brány. Já vždy chodil včas, tudíž jsem se ráno nasnídal, dal sprchu a vyrazil. Opět jsem dorazil jako první a opřel se o zeď u brány. Přemýšlel jsem jak moc mě tato mise bude bavit, protože jsem se opravdu těšil. Jako druhá přišla Miko, která se jako vždy jen usmívala a nemluvila. Mávnul jsem na ní a poté čekal na zbytek týmu, Ichiro přišel společně se senseiem a my poté dostali instrukce k misi. Feudální pán a ještě dva ANBU na nás čekali v nedaleké vesnici a když jsme je vyzvedli, pokračovali jsme v naší misi. Vše probíhalo klidně, skoro jsme doufali, že nebudou žádné problémy, ale těsně před zemí Ptáků, jsme byli napadeni jednotkou ze Zankoku no Gakure. Naši ANBU byli poraženi a zbyl jsem jen já, Ichiro, Miko a sensei.


Kapitola II. - Ovládnutí Dotonu


Boj začal, na jejich straně byli 4 shinobi a na naší také. Sensei na sebe nalákal dva, aby mohl chránit Miko, já a Ichiro jsme každý bojovali proti odlišnému protivníkovi. Naštestí pro mě, byl proti mě Chuunin, který obládal Doton. Nebyl nějak zpřízněný s Fuutonem, takže to bylo spíše o tom, kdo bude mít lepší reakce, ale já byl pořád Genin. On nečekal moc dlouho a ihned složil pečetě. Doton: Gansetsukon. I hned proti mě letělo kamené kopí, načež jsem i já začal skládat pečetě. Fuuton: Daitoppa Nemohl jsem zahálet a tak jsem použil svojí nejmocnějí techniku, která odvrátila jeho kopí a ještě mu způsobila pár řezných zranění. I hned jsem vytáhl katanu a do ní jsem vložil trochu své Fuutonové chakry. Můj nepřítel boj s katanou však ovládal lépe a proto lehce blokoval i moje zesílené útoky a ještě stíhal útočit. Snažil jsem se co nejlépe, ale zlom nastal ve chvíli, kdy jsem zakopl o kámen a spadl na zem. Jeho síla byla tudíž větší a jeho sek jsem blokoval velmi těžce. Jeho síla tu mou zdaleka překonala a já mohl udělat pouze jednu věc a to, nechat se zranit. Povolil jsem a nechal jsem se seknout do ramena. Obtížně jsem složil pečetě, ale když byl skoro u mě, musel to odnést mnohem víc. Fuuton: Daitoppa Z úst jsem vystřelil větrné protlaky a ty ho roztrhali na kusy, normálně by mohl uhnout, ale protože stál skoro předemnou, zabilo ho to. V tu chvíli má ruka začala pálit, mé tetování začalo zářit a já spadl na kolena, rukou jsem se dotknul jeho mrtvoli a jakoby do mě vstoupila něčí duše, tímto jsem ovládnul první část svého Kekkei Genkai.


Kapitola III. - Pokračování cesty, Suiton


Byl jsem dost poraněný, ale sensei i Ichiro vyhráli a Miko mě následně ošetřila. Nikomu jsem o tom, že umím použít své Kekkei Genkai vlastně neřekl, nikdo nevěděl o původu mého klanu, který se musel ukrývat již od dávných dob. Když jsme vkročili do Země Ptáků a navštívili hlavní město, bylo již skoro vyhráno. Feudální Pán podepsal smlouvu a naše mise byla splněna, avšak hned na to, nám byla udělena další mise a to ochrana Feudálního Pána na zpět. Tak nějak jsme s tím už počítali, takže to nebylo překvapení, před noc jsme si odpočinuli a druhý den ráno, jsme měli brzy vyrazit. Dříve než budík mě opět vzbudilo něco jiného a to křik všech lidí. Feudální Pán Země Ptáků byl zabit! Zankoku no Gakure se nám mstí! Ihned jsem vstal a běžel do pokoje s našim Feudálním Pánem, ten byl však v pořádku a už u něho byl sensei a zbytek týmu, ihned jsme vyrazili, ale ne hlavní cestou. Zadním vchodem jsme utekli z pevnosti a přes lesy jsme putovali do Země Ohně, ale tak, abychom minuli všechny hlavní cesty a nenarazili na nepřítele. Cesta tím pádem trvala tři dny, než jsme vůbec byli schopní dorazit na hranice Země Ohně, to dnes nevím proč, ale narazili jsme na dva velice silné shinobi, kteří se nás snažili chytit, nejspíš uměli skvěle stopovat, tudíž nás dostali. Miko, Ichiro i já jsme byli chyceni do Genjutsu a přestali jsme se hýbat. Sensei to ustál díky jeho ovládání chakry a začal s nima bojovat, netrvalo dlouho a jeden z nich použil techniku Kirigakure no Jutsu Následovala technika tichého zabíjení a on se objevil hned u mě, což bylo štěstí a neohrozil Ichira ani Miko. Podřízl mi hrdlo a tím mě uvolnil z Genjutsu, já padl "mrtvý" k zemi a on udělal pár kroků k Ichirovi, který byl hned vedle mě. Naštěstí jsem měl v záloze další život, díky tomu chlápkovi s Dotonem. Hned co jsem byl schopný opět vstát hodil jsem ho tom shinobim tři kunaie, všechny ho trefili do zad a zabodli se do něj, to ho však plně nezničilo. Mlha se však rozplynula a on opustil Ichira a Miko, vrhl se zamnou a já ho dostal dál od nich. Byl to však vysoce postavený shinobi, takže byl rychlejší než já. Suiton: Mizuame Nabara Tato technika mi přilepila nohy k zemi, skoro jako k sirupu. Sakra, tohle není dobré. Pomyslel jsem si a on již ke mě přiházel, měl chakru v nohou, tudíž po tom dokázal chodit, pomalu složil pečetě a s krví u pusy dodělal techniku. Nevím jak jsi to přežil, ale zabiju tě! Suiton: Mizzu Rappa ! Ihned se oproti mě vrhla masivní vlna vody a já si vzpomněl na elementární vztahy, ruce jsou použít mohl, tedy dočasně, takže jsem složil pečetě a ruce zabořil do sirupu. Doton: Doroku Gaeshi Tímhle jsem si znemožnil používat ruce, ale jeho technika nedokázala projít přes tuto Dotonovou zeď. Naštěstí pro mě, sirup začal polevovat, protože nepřítel podlehl vnitřnímu krvácení, způsobenému z těch kunaiů před tím. Opět se mi podařilo pohltit jeho Suiton a když jsem se vrátil, sensei byl již v pořádku, vyhrál a my mohli opět pokračovat. Feudální Pán byl celou dobu naštěstí schovaný a mi ho odvedli až ke Kasai Kagemu. Abych nezapomněl dodat, pohltil jsem duši o toho druhého shinobi, ale ovládal též jen Suiton, tudíž jsem měl pořád jen tři podstaty, což bylo ale na Genina opravdu moc. Tři životy a tři podstaty, s tímhle jsem byl přihlášen na Chuuninskou zkoušku.


Kapitola IV. - Chuuninská Zkouška, ANBU


První část zkoušek stála za nic, idotské otázky, které jsem věděl a testem udělal za 10 minut. Druhá část byli už rovnou souboje, prý museli udělat vyjímku a rovnou přejít k soubojům, Ichiro i Miko své protivníky lehce porazili, protože měli veliké štěstí a padli jim nějací slaboši z nějakých slabých klanů. Proti mě však stál třetí člen toho týmu, které jsme zatím porazili. Nebyl obyčejný, jeho oči svítili rudě a v nich byli tři černé tečky. "Tak tohle je Sharingan.." Zasmál jsem se a vytáhnul katanu, bohužel jsem nečekal,jak veliký problém dokáží být tři tomoe sharinganu, vrhnul jsem se na něj s Taijutsu a Kenjutsu, ale v tom mě lehce porazil. Jeho kunai byl rychlejší než já a já ho nebyl schopný zasáhnout, řezné rány mi jen přibívali a jako poslední kapka přišel jeho kop do nohy, který mi způsobil zlomeninu. Tenž co souboj měl hlídat už chtěl souboj ukončit, ale já odmítl. "Jsi opravdu slabý, co bych ale mohl čekat od tak trapného klanu, já jsem Uchiha! Nemáš šanci, slabochu!" Taková arogance, takové namyšlení, je toto opravdu ten legendární klan Uchiha ? Pokud ano neměl se navážet do mého klanu Shiro, který jsem plně uznával a též byl jeho členem. Uchiha použil Katon: Goukakyou no jutsu, s tím, že mě porazí, já ihned zareágoval a pomocí Suiton Mizzu Rappa odvrátil jeho jutsu. Narážkou tak silné Katonové techniky a mého Suitonu se stalo jedno, vytvořila se pára a ta mu znemožnila vidět. Tímto jsem mu oslabil jeho Sharingan, on si myslel, že má vyhráno a proto si nezapamatoval, kde jsem v té době byl, ale já přesně věděl kde Uchiha stál, vytáhl jsem si katanu a dobelhal k němu, v mlze jsem před sebe seknul a doufal, že jsem zasáhl. Když se vyjasnilo, ani jeden z nás neměl chakru, on už nemohl použít Sharingan a já nemohl použít ani jedno jutsu. Rozdíl byl v tom, že on klečel na zemi a já měl svojí katanu u jeho krku. Vzdal to, vyhrál jsem.
Celý můj tým postoupil z Chuuninské zkoušky dál, ale jen já byl lehce zraněn, Ichiro i Miko mě psychicky podpořili, ale i tak, mělo přijít druhé kolo a soupeři již měli něco do sebe. Čekal mě při nejmenším stejně silný soupeř jako ten Uchiha. Chtěl jsem se stát silnějším, ale nevěděl jsem jak, chtěl jsem opravdu moc. V tu chvíli do pokoje přišel velitel ANBU. Hakai Shiro, tvé schopnosti jsou geniální, nyní jsi členem ANBU, pojď snámi. Mé rány byli skoro vyléčeny a já se byl nucen rozloučit s Miko i Ichirem. Dostal jsem masku, novou katanu a ANBU oblek, také nové jméno – Hebi. Nyní mé mise byli trochu jiné a já časem ovládl všech pět živlů a sedm životů, což bylo maximum mého klanu.


Kapitola V. - Kasaikage


Po nějaké době v ANBU jsem se dopracoval až ke kapitánovi, byl jsem jediný kdo dokázal ovládat všech pět elementů, takže mi to tak vyhovovalo. Plnin jsem mise pro Kasaikageho bez jakých koliv citů, patřil jsem i k jeho ochrance na důležitých misích, a právě proto si mě nejspíš jednoho dne zavolal. Jeho ochranka mě ihned pustia dovnitř, protože mě již znala, došel jsem k Narutovi a uklonil se. Hakai-kun, Sasuke se dal do pohybu, půjdu se s ním utkat, chtěl bych, abys převzal tuto vesnici a nastoupil jako Kage za mě, pokud odmítneš, ber to jako rozkaz, určitě budeš skvělý Kasaikage. Prosím tě o to! Eh, v tu chvíli mi došla slova, nevěděl jsem co říct, ale věděl jsem, že to musím udělat, nejen pro klan, ale i proto, že Naruta jsem uznával, byl to skvělý shinobi, nezbývalo mi nic jiného než jeho žádost přijmout, jen jsem nevěděl co říct. Naruto byl asi lepší řečník než já a ve vteřině se objevil u mě, ruku mi položil na rameno a usmál se. Támhle máš plášť , všichni již ví, že jsi Niidaime Kasaikage, nic říkat nemusíš, děkuji. Poté Naruto zmizel, já se stal Kagem a on se již z boje se Sasukem nevrátil. Od té doby se snažím být dobrým Kagem a ochrana Kasai Gakure je pro mě velice důležitá.

Dovednostní body
Taijutsu – 2
Síla - 4
Rychlost – 5
Inteligence – 6 
Genjutsu - 0 
Chakra – 6 
Ruční pečetě – 4
Ninjutsu – 6 
Kenjutsu - 3
Kinjutsu - 0 
Celkem- 36 


Techniky 
Všechny E - rank
Shunshin no jutsu - D - rank
Doton: Gansetsukon - D - rank
Doton: Doroku Gaeshi - C - rank
Fuuton: Daitoppa - C - rank
Katon: Gokakyou no jutsu - C - rank
Fuuton: Juha Sho - B - rank 
Katon: Ryūen Hōka no Jutsu - B - rank
Suiton: Suiro no Jutsu - B - rank
Fuuton: Shinkujin - B - rank
Katon: Goryuka no jutsu - B - rank
Chidori - A - rank
Chidori Eisou A - rank
Katon: Gouka Mekkyaku - S - rank 
Shiki Fuujin - S - rank

Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hakai Shiro Empty Re: Hakai Shiro

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 14, 2014 4:18 pm

POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru