Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park Kasai Gakure

+6
Konan
Akuma Saito
Kaito Nakamaru
Tayo no Tenshi
Tasko
Hakai
10 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Park Kasai Gakure Empty Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 6:05 pm

Zde je park do kterého chodí většina lidí odpočívat, či si s někým popovídat. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 1:08 pm

Hakai Shiro 

Pomalým krokem se procházím po vesnici, už mám po krk práce, proto jsem vyrazil na chvíli ven. Bolí mě hlava a proto se posadím na první lavičku v parku co uvidím, na sově mám plášť Kageho, ale jinak standartní oblečení bez klobouku. Přes pusu si dám šálu a konečně si oddechnu. Zadívám se na všechnu tu přírodu a nakonec si vytáhnu blok s psacími potřebami a začnu kreslit, nejdříve namaluji podklad, poté to vybarvím a nakonec vystínuji, obrázek není zrovna nejlepší, ale dá se řadit k těm povedeným. Nakonec si na lavičce lehnu, zavřu oči a odpočívám. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tasko Mon Sep 15, 2014 1:21 pm

Procházím parkem s hlavou v oblacích... Levou ruku mám dlaní položenou na rukojeti katany a pravou v kapse... Prohlížím si oblaka nade mnou a nevnímám věci okolo, po kratší chvilce zjišťuji že jsem již prošel větší část parku a stojím na rozcestí přičemž jedna cesta vede z parku a druhá okolo něj k místu odkud jsem vyšel.. Rozhlídnu se po obou cestách a ne jedné vidím na lavičce ležícího Kageho. Na kratší chvíli zkamením, ale pak se jen z dály podívám zda-li je vše v pořádku... Vypadá to že náš pan Kage jen na chvilku usnul.. Rozhodnu se že ho nechci vzbudit tak se raději pomalu vydám druhou cestou, nicméně mě hned zaujme krásný výhled na celý park a rozhodnu se usadit se pod stromem uprostřed rozcestí... Jsem potichu abych náhodou Kageho nevzbudil a kochám se výhledem na park a oblohu.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Mon Sep 15, 2014 1:24 pm

*Sedí u jednoho z rozkvetlých záhonů, podél parku. Jsou nádherně rozkvetlé a jejich vůně je cítit na 10metrů daleko. V rukou drží plátno o velikosti 40x40 cm a v ruce má štětec, v puse má druhý a vedle ní leží malá nádoba s vodou a barvy. Kousek se posune a pak udělá další čáru na plátno, maluje květiny před sebou a snaží se zachytit i motýli, ale ti jsou trochu moc čiperní a málo kdy to stihne, dřív než jí uletí z dosahu.*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 1:36 pm

Hakai Shiro

Pořád ležím, ačkoliv zaznamenávám chakru všech kolem sebe, jedná se o slabou chakru, nejspíše Geninové a proto se ani nehnu, vydávám známky života, krom dýchání, které nejde z dálky poznat. Nakonec se však zvednu ve chvíli, kdy mi dojde, že musím dopsat jeden svitek s rozpoložením týmů, ačkoliv mi pořád pár lidí chybí. Rozhlédnu se kolem sebe a všimnu si Tayo, se kterou jsem trénoval včera, mávnu na ní a tím jí dávám znamení ať jsem přijde, dále totéž udělám i na Taska, kterého moc neznám. Jsem líný se zvednout uplně, takže doufám, že dojdete vy za mnou.
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tasko Mon Sep 15, 2014 1:43 pm

Prohlížím si celý park a chvílemi vždy jen mrknu po Kagovi. V jednu chvíli kdy na něj zrovna koukám se zvedá tak ho sleduji co bude dělat. Chvilku na to mávne na dívku kterou neznám aby k němu přišla. Říkám si tedy že se mě to netýká a snížím pozornost, nicméně několik vteřin na to totéž udělá mne. Rozhlédnu se okolo jestli opravdu má na mysli mne nicméně okolo nikdo není. Zvednu se tedy a jdu klidným krokem ke Kagovi. Když dojdu k lavičce ukloním se. Dobré ráno. Potřebujete něco pane? Narovnám se a čekám odpověď.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Mon Sep 15, 2014 1:46 pm

*Jemně si povzdychne, ne otráveně, spíš překvapeně a položí plátno na zem a zvedne se, opráší si kalhoty a dojde za Kasaikagem.* Zdravím, Kasaikage-sama. *Pozdraví a jemně sklopí hlavu v gestu pozdravu i úcty. Když ji zvedne stojí tam i kluk, jemně se na něj usměje.* Ahoj. *Pípne*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 1:51 pm

Hakai Shiro

Chvíli počkám než dojdou a když dojdou začnu se strašně moc smát. Ne, protože by něco dělali špatně, ale protože ke mě přechovávají až moc úcty, přeci jen jsem si ještě nezvykl na to, že jsem Kage. Eh, prosím neříkejte mi Kasaikage, radši Hakai-sama, či - senpai nebo - sensei, díky. Ach, mávnu na ně ať se také posadí, já budu sedět uprostřed. Ty budeš Tasko, že ano? Usměji se a dívám se do seznamu Geninů. Pokud je to tak, mám pro vás oba velice důležitý bojový úkol, jste poslední dva, kteří nemají tým, tudíž budete spolu v týmu, nějaké námitky? Zasměji se a poté až si vás vyslechnu, pokračuji. Bohužel mě nenapadá, koho vám dát jako senseie, ale to už nějak domyslím, navíc Tayo, pořád platí to, co jsem ti slíbil. Větší problém je, váš třetí člen, teprve se na něm pracuje, ale vadilo by vám, kdyby to byl Chuunin? Dodám s úsměvem a poté si začnu dělat poznámky do svitku.
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tasko Mon Sep 15, 2014 1:59 pm

Když se Kage rozesměje tak se cítím trapně a přemýšlím co jsem provedl zle.. Zdravím.. Když to pak pan Kage vysvětlí uklidním se a sednu trošku ostýchavě vedle něj... Poslouchám Kageho a snažím se klidně odpovídat.. Ano pane Tasko Hözuki těší mě. Já nejsem proti.. Navíc s tak pěknou dívkou. Odpovím na druhou otázku a po chvilce trošku zčervenám... Moc se omlouvám občas přemýšlím nahlas. Sklopím hlavu a zvědavě poslouchám co pan Kage říká dívce vedle.. S trošku ztrapněným výrazem v tváři odpovím na poslední otázku.. Pokud je to vaše rozhodnutí pane..
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Mon Sep 15, 2014 2:02 pm

*Kývne a usměje se souhlasíc s Kageho návrhem.* Myslím, že je to dobrý nápad. A pokud nám do týmu přidělíte Chunina, nemám nic proti. *Podívá se na Taska a pak se postaví před něj a natáhne ruku.* Tayo. *Představí se a zářivě se usměje* Ráda tě poznávám.* Začervená se*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 2:08 pm

Hakai Shiro

Po chvíli mi dorazí dopis s tím, že mě navštíví Zankoku Kage. Ihned schovám svitek a pravou rukou přejedu přes svou katanu. Ještě si to nechám projít hlavou, rád bych aby jste byli tři Geninové, což by mi usnadnilo hodně práce a každý z vás by se mohl zúčastnit zkoušek. Usměji se, ale jde na mě poznat trochu nervozity kvůli návštěvě jiného Kageho.
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tasko Mon Sep 15, 2014 2:14 pm

Zvednu hlavu směrem k Tayo ale stále se červenám a mám ten trapný výraz. Zvednu se a podám jí ruku. Tasko Hözuki. Rád tě poznávám. Pokouším se nahodit úsměv.. Když Kagemu přijde dopis jen ho zvědavě sleduji. Když dočetl rukou přešel přes katanu uvědomil jsem si že to jistě není nic příjemného. Jak uznáte za vhodne Kasaikage-sama. Nemohl bych vám nyní s něčím pomoci?
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 2:16 pm

Pomalu sem dojdu těsně před Zankagem. Poté trochu zvolním krok aby byl spíše on předemnou, přeci jen on ví za kým jde, já jdu jednom jako doprovod..
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 15, 2014 2:17 pm

Akuma Saito

Klidným, pomalým a chladným krokem dorazím až sem. Mohlo to vypadat až nepřátelsky, ale budilo to respekt a to je přesně to, co jsem zde potřeboval. Očima jsem se díval Kasaikagemu přímo do očí, bylo to slušnost gentlemana a hlavně jsem chtěl vidět, jak silnou vůli má. Dělal jsem to se všemi, u kterých jsem si nebyl jist jejich silou. 

Všiml jsem si, že tu není sám, ale neřešil jsem je, dělal jsem, jakoby tam nebyli. Neměl jsem o ně zájem a v jejich dobru by bylo, aby mě radši nikdy nechtěli poznat. Došel jsem dostatečně blízko ke Kasaikagemu a podal mu pravou ruku.
Máš tu čest mluvit se Zankagem, Saito Akuma jméno mé. Přišel jsem prodiskutovat pár věcí, jednou z nich je také Chuninská zkouška, je potřeba vyřešit, jak to všechno proběhne... jestli mi rozumíte...
Řekl jsem chladně a čekal jsem na jeho odpověď. Děsivé však bylo, že jsem se pořád usmíval.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Mon Sep 15, 2014 2:21 pm

*Vůbec se jí nelíbí ten muž a už vůbec ne ten co přijde za ním, zůstane stát před Taskem, ale udělá krok v zad, trochu nejistě, není si jistá zda pozdravit nebo odejít.*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 2:30 pm

Hakai Shiro

Po té co se mě Tasko zeptá jestli může pomoct, řeknu ne, řeknu vám také ať se držíte zpět a pokud se něco stane, ať evakulujete vesnici. Um a Tasko-kun, neříkej mi Kasaikage-sama. Zasměji se, ale v tu chvíli už přichází Akuma, pořád se usmívá a poté dojde až ke mě, natáhne ruku a zadívá se mi do očí. Nevím o co se pokoušel, ale mé oči si prohlédnou i ty jeho. Nepolevím ani na chvíli a podám ti též pravou ruku. Docela odvaha přijít až sem, máš štěstí, že nejsme ve válce, mé jméno je Hakai Shiro, máš tu čest s Niidaime Kasaikagem. Též jsem měl v plánu to přijít prodiskutovat, ale nebyl čas, po smrti Shodaime Kasaikageho mám ještě dost práce, ale určitě víš, jak to je. Tak tedy rád bych to též prodiskutoval, zde je i vhodné místo, prosím Tasko, Tayo, doprovoďte tady doprovod Kageho třeba na jídlo, řekněte, že je to na Kageho, díky. Počkám až tu budu o samotě s Akumou a poté mu řeknu, ať se posadí. Tak tedy, můžeme? 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tasko Mon Sep 15, 2014 2:38 pm

Jakmile vidím přicházet Zankokukageho všechny ostatní myšlenky jdou stranou. Stoupnu půl kroku za Kasaikageho kousek před Tayo a jsem ostražitý ohledně doprovodu Zankokukageho i když vím že bych dost pravděpodobně neměl žádnou šanci. Jako pozdrav se jemně ukloním Zankokukagemu i přes to že mi nejeví žádnou pozornost. Poslouchám část rozhovoru dokud mne a Tayo Kage nevyzve k doprovodu Shinobiho ze Zankoku.. Jistě pane. Pohlédnu na Tayo a poté na Shinobiho ze Zankoku a čekám zda-li půjde s námi..
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 2:39 pm

Pokrčím rameny a vydám se za shinobi z Kasai Gakure no Sato

Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Mon Sep 15, 2014 2:41 pm

*Přikývne směrem k Kasaikagemu a pak se podívá na doprovod Zankokukageho a jemně se usměje.* Následujte nás, prosím. *Řekne*
//Přesun do restaurace
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 2:42 pm

Jo jo není problém... pronesu a jdu tam kam jdou oni..
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 15, 2014 2:51 pm

Akuma Saito

Čekám, až všichni odejdou, bylo tu pár věcí, které nemuseli slyšet cizí uši. O Kaita jsem se nebál, jeho moc byla větší než většiny z nás v této vesnici a byl jsem si jist, že kdyby to byla past, nenechá se jen tak zadarmo porazit. Nechal jsem ho tedy jít s Geniny, dal jsem mu gestem ruky povolení odejít .

Když odešli, sundal jsem si z hlavy klobouk a sedl jsem si vedle Kasaikageho. Kdo by uvěřil, že někdy se něco takového stane. Válka byla pořád, akorát příměří, technicky vzato jsme byli pořád nepřátelé, ale necítíl jsem se v nebezpečí, já nikdy. 
Co se týče Chnuninských zkoušek, jsem si jist, že moje vesnice bude pro její plnění zcela ideální. Druhá část zkoušky by měla probíhat u Temného jezera, je to celkem zarostlá krajina, ideální pro úkryt tolika ninjů, za smrt žádného z nich však neručím, jen aby bylo jasno. Třetí část zkoušky proběhne v aréně, kterou nechávám kvůli této akci postavit kousek za vesnicí. O tom, kdo se stane Chuninem opět rozhodují jiní... A teď pravý důvod, proč jsem přišel... Chuninská zkouška byla jen zástěrkou, pravý důvod je, že je tu problém, který se týká nás obou... kolují zvěsti o tom, že se po Světě začínají procházet lidé z organizace, která se o něco snaží, ještě není známo jména ani plán, ale je mi jasné, že nám nepřišli pomáhat... bojím se, že to budou úhlavní nepřátelé budoucí generace... Kdyby bylo na mě, uzavřel bych mír, ale jak sám dobře víš... o tom rozhodují feudálové, ne já a já na ně nemám takový vliv, jako měl Sasuke-sama...
Druhou část dořeknu poněkud vážnějším tónem, ale opět mi nezmizí úsměv, mě totiž ani kdybych umíral. Ve Světě bude opět temněji, s tím počítej... braň si své listy... nikdy nevíš, kdy uhodí blesk a strom ti sežehne... Řeknu s klidem. Listy jsem myslel novou generaci Shinobi, ti byli klíčem k naší budoucnosti. Mě nezbývalo již mnoho let žití, skoro bych je spočítal na svých prstech, takové bylo prokletí našeho klanu, se kterým jsme bojovali, ale nedá se porazit.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 5:48 pm

Hasai Shiro
Chvíli poslouchám Akumu a soustředím se aby mi nic neuniklo ohledně Chuuninské zkoušky. Zkouška bude na tři fáze, tak jako kdysi, když jsme jí dělali my, pokud chápu dobře tak souhlasím. Co se týče místa konání nevadí mi to, pokud nic nebudeš plánovat proti naší vesnici. Dále bych měl podmínku, chci svoje ANBU rozmístěné po tvé vesnici i zkouškách, kdyby se něco zvrtlo. Usměji se a doufám, že na toto přistoupíš, rád bych měl bezpečno i pro svoje vesnice. Poté už jen poslouchám něco o nově vznikajících organizacích. Jo, o tom vím Akumo-san, bohužel dokud nevím jejich záměry, nemůžu konat, ale rád bych sestavil tým z Chuuninů, aspoň dva nebo tři, kteří by to mohli prozkoumat, také bych byl rád, kdyby aspoň jeden byl z tvé vesnice..
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 15, 2014 6:32 pm

Akuma Saito

Cože?! Tvoje ANBU v mojí vesnici?! Nikdy! Nedovolím aby tvoji ANBU cokoliv pohledávali v mojí vesnici! Copak ty bys sem moje ANBU pustil?! Vsadím se že ne! Zvýším hlas, protože mě to namíchne. Asi nám nebylo souzeno, aby byl mír. Ani jedna strana totiž nedůvěřovala té druhé, což byl ten problém. Nemohl jsem dovolit, aby jeho ANBU moji vesnici "okupovali". Chápal jsem také to, že se bojí o své lidi, ale do VESNICE  prostě jeho ANBU rozmístit nenechám. To bych se mohl rovnout vzdát svého titulu Zankageho. Co bylo ještě děsivější, můj úsměv opět nikam nezmizel, i když se do této situace vůbec nehodil.
Slibuji na svůj post Zankageho, že tobě ani nikomu z tvé vesnice nehrozí od Zankoku žádné nebezpečí, pokud ti slovo Zankageho nestačí, tak je to smutné, ale vzpomeň si sám. Jak na bojišti, tak i dnes, jsem se vždy choval férově, nehrál jsem špinavé hry a to nemám v plánu ani nyní... Řekl s úsměvem. Vzpomínal si přitom na to, jak se s Hakaiem poprvé střetli ještě za války na bitevním poli. Byl to opravdu úžasný souboj, ale opakovat si ho jistě nechtěl nikdo. 
A když jde o tu novou organizaci... nemá smysl proti ní posílat Chuniny... podle toho, co jsem slyšel, se do této skupiny připojují S Rank nukeninové největšího kalibru... bojím se o bezpečí svých lidí, nyní mám na svých bedrech velkou odpovědnost.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Hakai Tue Sep 16, 2014 7:30 pm

Hakai Shiro


Ani jsem nepočítal s tím, že by mi moje ANBU povolil, kdyby se o něco pokusil musel bych konat a nejspíše bych musel použít tam tu techniku. Chápu, opravdu doufám, že se o nic nepokusíš, ale slyšel jsem též nějaké zvěsti o těchto organizacích, pokud tam jsou jen S-rank Nukeninové, nikdo z nás by nepřežil jejich útok. Povzdechnu si a vytáhnu seznam všech kdo nemají titul Genin, povšimnu si Uchihy, kterého bych teoreticky mohl poslat na výzvědnou misi, ale kdybych to uspěchal, mohl by to být konec. Pomyslím si a poté odsouhlasím tvoje Chuuninské zkoušky. Pokud je to ale tak, musíme uzavřít mír a spojit se, při nejhorším sesadit feudální pány, myslím, že je dokážu ukecat. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Sep 16, 2014 9:04 pm

Akuma Saito


Začal jsem se hlasitě smát nad Hakaiovou poznámkou o tom, že by nikdo nepřežil jejich útok. Jakmile jsem se dosmál a uklidnil alespoň dost na to, abych mohl začít mluvit, s úsměvem jsem. 
Zapomínáš, s kým to vlastně máš tu čest... Já jsem Akuma Saito! Temné oko ze Zankagakure no Sato! Ten, který v období války sám tvořil sabotáže Narutových sil a také jsem byl přiřazován a zabíjení vašich důstojníků! Obyčejný S-Rank Nukenin proti mým schopnostem neobstojí! Dokud žiji a dýchám, žádný z těchto rádoby "Rebelů" nevkročí do mé vesnice, aniž by z ní neodešel v rakvi! 
Můj tón byl chladný, důrazný, ale co na tom byla nejdivnější, pořád jsem se usmíval. Bylo to až děsivé, že jsem se pořád smál, no každopádně jsem si nestěžoval. Měl jsem poněkud veselý život. Hakai si také mohl všimnout, že při mém projevu jsem zaťal ruce v pěst. Jakmile jsem se uklidnil do maxima, začal vnímat i to, co předtím nevnímal, tu poznámku ohledně feudálních pánů. Pravdou je, že moje země již žádného feudála neměla. Posledním z nich byl První Zankage, Sasuke Uchiha. Jeho nástupce zatím zvolen nebyl a bylo také možné, že se jím stanu já, i když jsem ve své vlastní dobro doufal, že ne.
Já nemám ani koho ukecávat, to je možná ten problém...  Navíc, víra mých lidí a následníka po Sasukem dost tuto věc ovlivňuje.. Feudální pán doteď nebyl zvolen, takže není žádný správní úřad, který by mohl říct, že války je konec. Válka bude muset pokračovat, dokud nebude zvolen nový feudální pán... a ani potom si nedělejme moc velké naděje... Svět se ještě jednou jisto jistě ocitne ve válce, je to nevyhnutelný proces Hakai... jen přes krev a utrpení ostatních lze dosáhnout míru v tomto Světě...
Řekl jsem opět nevraživým tónem a chladně, ale jako vždy jsem se u toho usmíval, asi to byla vrozená vada nebo co. No každopádně jsem již moc času neměl. Sáhl jsem opět po svém klobouku Zankageho a stoupl si.
Když nebudu mít na výběr, ukážu novému feudálnímu pánovi mojí země, jak hořká je smrt a osamění. Ukážu mu, jakou bolest prožívají na bojišti ostatní, co zde bojují, nechám ho ochutnat to, co tam moc chce, pokud to tedy nový feudál bude vůbec chtít. 
Nyní se s tebou musím rozloučit, volají mě povinnosti ve vesnici... Sbohem Hakaii...
Řekl jsem a udělal jsem mírný předklon na výraz loučení a bez čekání na jeho opětování "Sbohem" jsem se vydal k hlavní bráně.

//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Kasai Gakure Empty Re: Park Kasai Gakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru