Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zankoku knihovna

2 posters

Goto down

Zankoku knihovna Empty Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 4:21 pm

Najdete tu knihy od A do Z.. Jsou tu Svitky na povolaní různých Summonů atd.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 4:25 pm

V knihovně je jedno otevřené okno. V otevřeném okně se najednou objevím, seskočím do místnosti, vezmu první knížu co vidim, vrátím se k otevřenému oknu, usednu na parapet, opřu se o rám okna a pročítám si knížku
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 4:30 pm

Pomalu příjdu k dveřím do knihovny. Nad dveřmi je velkým písmem napsáno knihovna. A tak jsem se ujistila že je to opravdu knihovna. Bylo už docela pozdě a můj otec z matkou neměly rádi když jsem se vracela domů pozdě a proto v knihovně už nemohla být příliš dlouho. Vešla jsem tedy do knihovny a hledala jsem svitek který potřebuji na přivolání Kuchiyose. Hledala jsem a hledala... Ale marně. Najednou jsem zahlédla mě už známou tvář. To je on ten muž se kterým jsem se bavila u brány. Zajdu za ním. Pomyslím si a pomalým krokem jdu směrem k muži. Když jsem u něho tak spustím. Ještě jednou dobrý den.. To jsem já ta dívka co se vás ptala na otázku "Jste Jounin" Před Bránou. Chtěla jsem vás o něco poprosit. Přestala jsem mluvit a čekám na jeho odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 4:35 pm

Zvařu knihu, kterou jsem právě četl, seskočím z okna do místnosti. Prohrábnu si vlasy a s rozzářeným úsměvem pronesu. Tato kniha je opravdu úžasná, zdrcující příběh zrady a neopětované láska, jaká to nádhera... rozplívám se nad knihou, vypadám u toho jako nějaký retard. Po chvilce rozplívání nad knihou se zastavím, opět si prohrábnu vlasy a uplně s klidem povím Ano pamatuji si tě.. Co bys potřebovala?
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 4:41 pm

Když se rozplývá nad knihou kterou asi právě dočetl nestačím se divit. Tohle že je dospělí muž a Jounin ?.. Pomyslím si a trochu se ušklíbnu čekám než se z toho vymluví. Když už konečně jedná normálně tak řeknu ... Chtěla jsem se zeptat jestli by jste mi nepomohl s trénovaním technik a Ninjutsu, Tayjutsu a takové... Postavím se vzpřímeně a čekám na jeho odpověď. Když tak stojím přemíšlím nad tím co asi odpoví.. Sakra !... Vůbec neumím z někým mluvit.. Měla bych na tom zapracovat. Přemýšlí tak celou dobu když čeká na odpověď..
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 4:44 pm

Hmm...ehmmm..hmmmm No žádný tým na starosti nemám tak proč ne povím a pousmáním.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 4:57 pm

Podám muži ruku a řeknu. Já jsem Yoko.. Yoko Uchiha. Nebudu vůbec překvapená když na muži uvidím údiv.. Taky já a moje matka a otec jsme jediní Uchihové tady. Doufám že jsem vše řekla správně ale ještě jedna věc.. Pomalu zvednu hlavu a podívám se muži do očí. Miluji Hady a vy ?.. Skloním hlavu zase dolů ale ruku mám pořád nataženou. Opět a stále přemýšlím nad mojí novou technikou.. Kuchiyose no Jutsu.. Asi bych mu to taky měla říct.. Pomalu se nadechnu jako že chci mluvit ale poté si řeknu jednu věc.. N-ne radši až později nebudu na něj tolik hrr... Ruku mám nataženou a čekám na jeho odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 5:02 pm

Také ti podám ruku a potřesu si s tebou. Těší mě Mé jméno je Kaito Nakamaru. pousměji se. Myslím že vím kdo bude v mém budoucím týmu.
No Hadi.. nějak nevadí ni, ale nějak je nevyhledávám. povím s pousmíním. Ruku opět připažím a usednu k jednomu ze stolů.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 5:10 pm

Když Yoko řekne kaito svoje jméno řekne si v hlavě.. Kaito Nakamaru ? To už jsem asi někde slyšela... Udivím se a pomalu si jdu sednnout ke stolu kde si sedl Kaito... slyšela jsem že ve vesnici je jenom jeden Jounin a to jste pravděpodobně vy... No takže asi budete mým Senseiem viďte ?.. Optám se docela zvědavě.. J jasné že bude můj sensei ani nevím proč se na tak přihlouplou otázku ptám.. Řekne si v hlavě a pozvedne hlavu... Dívá se Kaitovy hluboce do očí. Myslím že máte rád hodně knížky co ? Podle mě to tak vypadalo když jste práve jednu "Dočetl" ?.. Pořád se Kaitovy dívám hluboce do očí.. Ovšem tam sytě modrá barva mě zneklidňuje... Proč musí mít tak pronikavě modré oči já radši červené !.. Naznačila jsem tím že miluji Sharingan... V neklidu z Kaitovích očí čekám na jeho odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 5:17 pm

Hm Hm je pravda že sem tu jediný Jounin, takže hned jak se náš Kage vrátí seskupí 3 geniny a přidělí je mě na starost, a myslím že budeš jedním z nich.
No co se knih týče, ano mám rád knihy, ale spíše historické, ale toto je první román co mě chytl a teprve sem přečetl jenom prolog.
povím se zasmáním.
Trošku mě znervozňuje jak se mi stále dívá do očí, i přesto že to je slušnost, tak mě to prostě nějak zneklidňovalo, už asi jenom kvůli tomu že je Uchiha.

A ty máš ráda knihy zeptám se
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 5:29 pm

Když mluví pozorně ho poslouchám.. Opravdu ?... jsou tu čtyři Genini... Ale asi ano budu v týmu z dalšími dvěma lidmi.. Budou silní ?... Pořád jsem si v hlavě přebírala v hlavě tuto větu.. Nemohla jsem na to zapomenout ovšem do té doby než jsem na Kaitovi poznala jeho neklidnost.. Asi ho zneklidňuje můj pohled do jeho očí.. Měla bych s tím přestat... Nebo snad... Něco říct ?.. Chvíli přemýšlela a spustila.. Omlouvám se ale musím odvrátit zrak z vašich očí.. Já totiš nesnáším modrou barvu.. A vy máte tak neskutečně křišťálově modrou barvu očí.. Omlouvám se ale musím.. Nakloním se tak abych neviděla jeho oči.. No Knihy moc nemusím ani moc nečtu ale měla bych.. Do knihovny jsem přišla protože jsem tady chtěla najít Svitek na přivolání hadů.. A poté zajít za Zankagem aby mi dal smlouvu... Nebo za mým otcem který hady ovládá.. Malinko se pousměji a čekám na Kaitovu odpověď..
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 5:32 pm

V pořádku. Hmm takže nemáš ráda modrou barvu.. pronesu s pousmíním a zahledím se na svůj modrý plášť a tak trochu mě to pobaví. Hmmm takže se chceš naučit přivolávat hady jo? zajímavé. dopovím se zamyšlením.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 5:41 pm

Trochu se zamyslím a pak odpovím.. Ano jsou to hadi. Malinko se pousměji a podepřu si hlavu mojí levou rukou. Hadi ?... Ale jaký.. Otec mi o tom něco říkal.. Musím si toho hada přestavit a pak ho teprve mohu přivolávat.. Ale jak si ho mám představit ?... Docela dost se zamyslím... Když Kaita uvidím se zasmát a dívat se na jeho modrý plášť hned pochopím o co jde. Trochu se zašklebím a pokračuji v přemýšlení... Když si uvědomím že bych asi měla nejspíše hledat ten svitek zeptám se Kaita... Umm.. Prosím pomohl by jste mi najít ten správný svitek a najít Zankageho aby mi dal smlouvu ?.. Zeptám se Kaita vcelku laskavě. A čekám na Kaitovu odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 5:43 pm

Pokrábu se na hlavě a povím. Heleď domluvíme se jednoduše. Nyní ti najdu ten správný svitek. První si to sama prostuduješ a jakmile mi Kage přidělí tým domluvím se s ním aby ti dal smlouvu. pousměji se
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 5:57 pm

zase trochu zapřemýšlím.. Musím nad vším důkladně přemýšlet abych se nenechala nijak ošidit. Tak dobře.. A než si to prostuduji nechcete si ještě chvíli o něčem povídat ?.. Přemýšlím co říct.. Tuhle techniku se naučím jako nic a poté se jich na učím víc a víc.. Než se stanu tou nejlepší Shinobi v dějinách.. Když si tohle řeknu v hlavě docela dost mě to zahřeje u srdce.. Po chvíli na to ale přestanu myslet.. Zvednu se od stolu a řeknu.. Tak jdeme hledat ? ... Optám se celkem zvědavě. A čekám na Kaita až se zvedne.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 5:59 pm

Pousměji se, bezeslova vstanu a projdu knihovnou, během chvilku sem zpět se svitky obsahující informace o této technice. Položím je na stůl a povím Měla by jsi zde nalízt vše co potřebuješ. pousměji se
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 6:11 pm

Vezmu si svitek který mi Kaito dá do ruky.. Otevřu ho až za chvíli.. Nechci se do toho dívat hned.. Dívám se na Kaita a slušně mu poděkuji za najití svitku. Arigato... Docela se těším až mě budete trénovat.. Chci být silnější a silnější a poté se stát nejlepším Saninem co kdy byl !.. Malinko se usměji a poté se ušklíbnu.. Musím více pracovat, musím více trénovat... Musím zesílit !.. Opakuje si nejméně čtyřikrát v hlavě.. Poté si zase sedne ke stolu a čeká jestli si Kaito sedne taky.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 6:14 pm

Usadím se opět ke stolu a nějak mi to nedá a musím se lehce zasmát.
Takže se chceš stát nelepším saninem. Zajímavý cíl. No už teď ti přeji štěstí při uskutečnování svého cíle. pousměji se a zamyslím se, zajímá mě koho dalšího mi přidělí, doufám že to nebzdou žádné bačkory..
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 6:15 pm

// Kaito Chatbox Wink
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 6:16 pm

// hai hai Very Happy
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 8:10 pm

Chvíli zapřemýšlím a napadne mě jiný nápad.. Ještě chvíli zaostává.. Přemýšlí jak správně zformulovat větu.. Když si to rozmyslí spustí. Umm.. Napdlo mě ještě něco.. Než se Zankage můžeme jít trénovat nějakou jinou techniku.. Slyšela jsem že dobrá a zároveň účinná technika je Suiton Mizu Rappa.. Malinko se pousměji a zvednu hlavu.. Dívám se však jinam.. Snad řekne ano už chci konečně trénovat chci se stát silnějším !.. Chvíli nad ničím nepřemýšlí a řekne. Kuchiyose se můžu naučit až se stanu vašim právoplatným žákem. Zamyslí se a čeká na odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 8:18 pm

Zamyslím se a pohlédnu z okna, už je vcelku pozdě. Pořádně to promyslím a povím Klidně tě budu učit. Ale až od zítra! Zankagemu ještě nějakou chvíli potrvá vyřizování jeho záležitostí, takže času je dost, teď už musím jít. Měj se. pousměji se, dojdu k otevženému ojnu vyskočím a stoupnu si na parapet. Ještě se pootočím a mávnu s úsměvem na rozloučenou a zmizím.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Yoko Uchiha Tue Sep 16, 2014 4:30 pm

Uvidím jak Kaito rychle zmizí... Začnu si tedy číst svitek.. Jenže asi po deseti minutách usnu a spím tu celou noc.. Ráno mě vzbudí až Knihovnice.
*Trochu do mě šťouchá prstem*
Pomalu se začnu probouzet a uvidím knihovnici..
Umm.. Omlouvám se ale nejspíše jste tu usnula tak vás raději vzbouzím.. Aby jste něco neprošvihla.
Chvíli na ní jen kouká ale potom se opravdu probere i psychicky. A sakra !... Musím trénovat a pak dát vědět rodičům.. A-Arigato.. Rychle se zvednu a rozuteču se z knihovny na cvičiště.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zankoku knihovna Empty Re: Zankoku knihovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru