Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenshi Konan

3 posters

Goto down

Tenshi Konan  Empty Tenshi Konan

Příspěvek pro Konan Mon Sep 15, 2014 9:28 pm

Příjmení a jméno: Tenshi Konan

Hodnost: Genin

Vesnice: Kasai Gakure no Sato

Věk: 12

Sexuální orientace: Bisexuálka

Pohlaví: Žena

Klan: -

Elementy: Větrný

Kekkei Genkai: "Origami z vlastního těla"-SHIKIGAMI

Sensei: Život

Povaha: *nechce vám toho o sobě moc prozradit, ale uvědomuje si, že něco bude muset*
Jsem klidná, jelikož už jsem si zvykla na hloupost lidí kolem mě. Na první pohled vám mohu připadat poněkud nepřátelská. To si klidně myslete, ale skutečnost je jiná. Dokážu být milá, ale to by jste mě museli nejprve poznat....a to se vám pravděpodobně nikdy nepovede. Lidem jsem přestal věřit už v raném dětství, tudíž jsem musela trochu potlačit svoji upřímnost. To ale neznamená, že jsem ji plně zatratila.

Životopis: Hrozně ráda bych vám sdělila něco o svém dětství, ale nemůžu. Mí rodiče byli zavražděni a já si na ně nepamatuji. Zůstala mi po nich pouze díra v srdci. Po této události jsem zůstala úplně sama. Žila jsem pouze sama pro sebe. S lidmi jsem se téměř nebavila. Mojí oblíbenou aktivitou bylo pozorování a následné porovnávání. Žasla jsem nad tím, jak hloupí a pošetilí lidé dokážou být. Oblibu jsem naopak našla v přírodě. Chodila jsem sama na procházky, usínala na loukách, utíkala za motýly...ti mi ale vždycky uletěli. Bylo mi smutno. Chtěl jsem letět s nimi, ale nebylo to možné. Jednoho večera, kdy jsem usínala opřená o strom mě to konečně došlo. ORIGAMI!!! Naučím se vyrábět motýly a tudíž pošlu část sebe samotné do výšin, o kterých se mi doposud mohlo pouze zdát. To bylo poprvé, co jsem dobrovolně šla za lidmi. Bylo mi jedno jak, ale musela jsem se to od někoho naučit. Vystřídala jsem mnoho učitelů, ale nikdy pro mě nebyli dost dobří. Po chvíli jsem každého překonala a musela jít zase dál. Byla jsem šťastná. Mohla jsem si hrát s motýly. Jednoho dne se mi stalo něco zvláštního. Při mém pravidelném sledování oblohy a snění o tom, že bych mohla vzlétnout se mi tělo začalo proměňovat na malé papírky. Vyděsilo mě to a já rychle utekla domů. Jak už tomu ale bývá, zvědavost mě ovládla. Tuhle činnost jsem denně opakovala a postupně zjišťovala, že tyhle papírky dokážu ovládat pomocí své vůle. Mohla jsem proměnit ruku v desítky motýlů. Postupně jsem si uvědomovala, že by mi tahle dovednost mohla pomáhat i v boji. V boji za mír. "Vytvořím si křídla a budu anděl, ve kterého budou všichni věřit.

Teď je mi 12, žiji sama a nejsem s nikým v kontaktu.

Tenshi Konan  Konan_as_a_young_woman

Dovednostní body
Taijutsu –1
Síla -2
Rychlost –2
Inteligence –4
Genjutsu -1
Chakra –1
Ruční pečetě –0
Ninjutsu –1
Kenjutsu -
Kinjutsu -
Celkem-12

Techniky:

E-rank:

-Shunshin no Jutsu
-Nawanuke no Jutsu
-Kawarimi no Jutsu
-Henge no Jutsu

D-rank

-Paper Clone


Naposledy upravil Konan dne Tue Sep 16, 2014 2:38 pm, celkově upraveno 2 krát
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Tenshi Konan  Empty Re: Tenshi Konan

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 15, 2014 9:49 pm

Zajímavé zpracování postavu z první osoby s přidáním vlastních pocitů, to se mi líbilo.
Problém nastal u technik, jedinou, kterou ti mohu uznat a to jako D Rank, ne E Rank, je Paper Clone, ostatní mají příliš vysokou úroveň. Je mi líto, buď si sepiš vlastní techniky s tvým Hiden Jutsu a nebo si dej ze začátku nějaké fuutonové s tím, že své Hiden se pořádně naučíš používat později. Ze začátku je toto Hiden Jutsu moc silné, má vysoko rankované techniky. Smile 
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tenshi Konan  Empty Re: Tenshi Konan

Příspěvek pro Konan Tue Sep 16, 2014 2:44 pm

Upraveno. Poprosím a překontrolování.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Tenshi Konan  Empty Re: Tenshi Konan

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Sep 16, 2014 9:13 pm

POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Tenshi Konan  Empty Re: Tenshi Konan

Příspěvek pro Hakai Wed Sep 17, 2014 12:11 pm

POVOLENO
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Tenshi Konan  Empty Re: Tenshi Konan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru