Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí vesnice

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Okolí vesnice Empty Okolí vesnice

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Sep 20, 2014 11:45 am

Netřeba popisovat, prostě je to oblast mimo vesnici. Hustě zalesněná.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 2:45 pm

Pomalu sem dojdu na okraj zalesněné části. Sundám si ze zad batoh a vyhrabu z něj pár nástražných výbušných lístků. Několik jich dám Yoko a Hyotovi (10 výbušných lístků). Umistěte je na různá místa po okolí, já udělám to samé. povím a z batohu si pro sebe také vyndám nástražné výbušné lístky a dva šedé svitky, a pomalu se vydám kupředu.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sun Sep 21, 2014 2:52 pm

Po přesunuti z brány mezi husté stromy přijmu oběma rukama lístky a jen tak na letmo si je prohlédne. Dobře, tak já půjdu támhle doleva. Ukáže rukou. Docela ho zajímá, jak to dopadne. Z té příšery nemá ani ten nejmenší strach.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sun Sep 21, 2014 2:56 pm

Pomalým krokem dojdu sem.. Když mi Kaito dá deset výbušných lístků převezmu je a rozuteču se pryč.. Lístky pečlivě schovávám tak aby je nikdo nevyděl.. Vždy u sebe nosím kousek papíru a tužku.. Na papírek si napíšu kde jsem lístky umístila.. Lístky umísťuji i na větve stromů.. Nemyslím si že by všichni chodili jen po zemi.. Zamyslím se ale pořád lístky rozmisťuji.. Dávám lístky tam kde si myslím že lidé chodí nejvíc a kde jsou i nějaké stopy. Po asi deseti minutách pečlivého rozmísťování lístku mi ovšem dojdou a tak rychle skáču na větvích až ke Kaitovi.. Pečlivě si dávám pozor na to kam jsem lístky dala abych na nějaký nešlápla nebo se nějakého nedotkla. Po chvíli jsem u Kaita. Došli mi lístky.. Sense.. Podívám se Kaitovi do očí a čekám co se bude dít dál.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 21, 2014 2:57 pm

NPC- Bestie

Pomalými pohyby se sem dobelhá stvůra podobná vlkovi, akorát má tři metry a vypadá zraněně, tudíž i nebezpečně. Z úst se jí valí sliny a oči má podlité krví. Drápy ostré jako dýky a velice dlouhé. Co to je? To se pozná těžko, nejspíše nějaký špatný vtip nebo blbý pokus někoho z organice.

Plížila se z křovin, blízko Hyoty. Ani nevěděl, co proti němu vlastně jde. Monstrum bylo schopné jej rozsápat během pár vteřin, pokud by vyběhlo, což také vzápětí udělalo. Odrazilo se mohutnýma nohama od země a hlasitým zavrčením skákalo na záda Hyota s úmyslem rozpárat ho na půl.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 3:04 pm

Pomalu, ale jistě pokládám výbušné lístky na stomy v okolí vesnice, ale i přesto se stále držím v blízkosti mích žáků. Poté co rozmístím všechny výbušné lístky co mám u sebe, použiji svitky a na dvou místech blíže u bráby vztyčím menší bariéry. Když ke mě doběhne Yoko že jí došli lítky pousměji se. Myslím že to bude stačit, vydáme se pro Hyotu a už to tu jenom společně prohlédneme. rozejdu se směrem, kterým šel Hyota a při přiblížení s všimnu bestie, která na něj útočí. Hyoto! Pozor! Vykřiknu. Hned na to použiji techniku stíhových klonů a vytvořím dva klony, které zaútočí s kunaiem v ruce na bestii z boku.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sun Sep 21, 2014 3:05 pm

Nejde přeslechnout něco tak velikého tak se ohlédnu a vidím příšeru. Trochu se leknu. Příšera běží proti mě a já před sebe dám výbušny lístky 3. Pak odskočím a dupnu na zem jednou nohou. Vytvoří se ledová plošinka pod jeho nohou a ta mu zmrzne. Jenže tou sílou kterou běžel se led hned rozpadl a příšera jak kdyby zakopla a letí přímo ne lístky které vybuchnou.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 21, 2014 3:16 pm

NPC- Bestie

Hyota měl dobrý plán, avšak pravdou je, že bestie se odrazila od svých nohou a skočila, neběžela. Na ledovou plošinu ani šlápnout nestihla, neboť jej přeskočila. Nicméně lístky svoji roli splnili výtečně, nedokázaly bestii zabít, ale dokázali jí odhodit z dráhy letu na stranu. Nezpůsobily jí vážně zranění, jen srst bestii trochu čmoudila, možná to ale dělat neměl, vypadala ještě vražedněji než předtím.

Útok Kaita z boku byl sice mazaný, neboť v letu bestie nemohla dále uskakovat, jenže pokud se v tu chvíli přiblížil, exploze lístků by zničila tyto klony. Pokud se klonové rozhodli zaútočit až teď, bestie byla připravena s nimi bojovat.

// Pořadí odteď. 1= Já, 2=Hyota, 3=Kaito, 4= Yoko a pokud přijde i Hiroshi, tak bude 5...
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sun Sep 21, 2014 3:21 pm

Obstála to?! Tak to je mazec.. říká si v duchu, zatne pěsti a zuby, je v bojovém postoji a tváří se zamračeně. Všimne si senseie a napadneho, že by mohl ze sebe udělat oběť nebo spíše návnadu a sensei odkoná svou práci. Já ho odlákám a vy ho dostanete! Zakřičel hlasitě a začal už pomalu uskakovat.
(Prorazí ta zrůda stromy?)
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 21, 2014 3:25 pm

// Ne, tak velká a těžká zase není.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 3:27 pm

Mé klony byli zničeny o výbuch lístků, ale co se dá dělat. Zamyslím se jaká taktika by byla nejvýhodnější. Ale hned jak uslyším že Hyota ze sebe chce udělat návnadu vykřiknu Tak na to zapoměň! Sundám ze zad batoh "Evidentně to nebudu moct brát zlehka" pomyslím si a vytvořím 4 stínové klony. Všechny klony mají v ruce kunai. Vyšlu je na bestii. Dva klony útočí zleva a dva zprava. Když se blíží k bestii středem vyšlu techinku Suiton: Mizu rappa a vyčkávám
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sun Sep 21, 2014 3:39 pm

Když uvidím Hyotu jak ze sebe dělá návnadu pomyslím si.. To si snad dělá srandu !.. Rychle složím pečetě a zvýšeným hlasem řeknu.. Suiton ! Kirigakure no Jutsu !.. Všude kolem se udělá silná mlha.. Nikdo z vás nevidí ani na krok.. Vidím pouze já. Rychle skočím Hyotovi a popadnu ho za rameno.. Uskočím ke Kaitovi a položím a nechám Hyotu s Kaitem.. Seš normální ? Dělat ze sebe návnadu ?.. Dřepnu si na proti Kaitovy a Hyotovi.. Sense omlouvám se ale vaše klony nejspíše nezasáhli svůj cíl.. Ale nejspíše někde bloudí v mlze.. Vydržte tady něco zkusím.. Pokud to nevynde... Nevím co se stane. Hlavně buďte potichu ta bestie má určitě dobře vyvinutá sluch.. Řekne šeptem a rychle uskočí.. Když uvidí Bestii skočí rychle nad ní a hodí po ní dva kunaie.. Kunaie hodí tak aby zasáhla páteř.. Ovšem kunaie se nezabodnou příliš hluboko a proto v mžiku dopadám nohama na Kunaie.. Tím se zabodnou ještě dál do těla a páteř by měli teoreticky přelámat.. rychle uskočím někam kde bude v bezpečí ale pořád Bestii sleduje.. Doufám že to vyšlo. Pomyslí si a dívá se jestli se bestie postaví na nohy.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 21, 2014 4:00 pm

NPC- bestie

Ovládat techniku Kirigakure no Jutsu je jedna věc, ale ovládat techniku Sairento Kiringu je věc druhá (Technika tichého zabíjení). Yoko sice mlhu vyvolat uměl, ale orientovat se v ní ne, to byla technika vysoce nad rámec jeho schopností. Vyvoláním této mlhy také sami sobě navíc přitížili, protože nejenže nemohli vidět, odkud přijde další úder, ale dali tak šanci bestii využít krytý útok. Bestie měla 1000 krát lepší čuch než vy a minimálně patnáctkrát lepší sluch než vy, dá se říci, že ona se v mlze mohla orientovat mnohem lépe než vy. Jednu výhodu však tato technika nyní měla, šelma si nevšimla řítící se vlny, která ji začala odrážet dozadu, jenže se zaryla pevně drápy do země, takže výsledek byl takový, že zmokla.

Yoko nemohl uskutečnit přesně svůj plán, protože se v mlze nemohl orientovat. Pravdou však bylo, že mohl jít po slepu, stejně jako všichni. Šelma zmizela v mlze, nevíte kde je, co uděláte? Rozdělíte se a půjdete jí hledat a nebo bude stát pohromadě a čekat, odkud ona sama zaútočí? Nakonec je volba vždy jen a jen na vás... 
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sun Sep 21, 2014 4:09 pm

Mlha nám poškodila vidění a Hitsumaru zatím neví o svých ambicích a potenciálu. Nezmůže se na nic jiného než opatrně dojít ke stromu ktrerý nahmatal a stoupnout si mu zády. Jako malou obranu ještě mohl udělat to, že před sebe dvakrát dupnul a udělal Kori konzan- ledovou minu, které byly větší než obvykle, což bylo jen dobře.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 4:17 pm

Mlha přes kterou není nic vidět. Příšera potulující se někde kolem nás. Nevíme od kud zaútočí. "Toto nebylo moc chytré" pomyslím si. "hmm je to sice riskantní, ale pokusit se o to musím!" pomyslím si a poskládám pečetě Fuuton: Kamikaze pronesu a vyšlu větrný vír do prostoru v úmyslu takto rzvířit mlhu a odstranit jí. Po vyvolání techniky již jen vyčkávám a doufám že to nikoho z mého týmu nezasáhlo.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sun Sep 21, 2014 4:38 pm

Když ucítím jako kdyby mě něco vtahovalo někam jinam okamžitě uskočím a sednu si na nedaleký strom. Akorát jsem to pokazila.. Takhle se ze mě nikdy Senin nestane.. Skloní hlavu a čeká co se bude dít dál.. Kai..! Mlha se úplně rozplyne a já uvidím tornádo vyvolané nejspíše Kaitem.. Dívám se na tornádo.. Mohlo by to vsát tu Bestii.. A nebo také ne. Zapřemýšlí a raději se schová. Aby jí bestie neviděla.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sun Sep 21, 2014 4:40 pm

(sice jsem teď na řadě,.. ale nevím jestli mám dělat že je mlha pryč, bo co...)
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 4:41 pm

// teď je na řadě Akuma Very Happy jakožto NPC Very Happy takže musíme počkat na jeho slova Very Happy
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sun Sep 21, 2014 4:44 pm

(jsem debil, zapomněl jsem pořadí lol! )
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sun Sep 21, 2014 5:57 pm

Přiběhnu do lesa a začnu je rychle hladat a u toho přemýslím a napadne mě že dostanu velkýho sprda a přemýšlím taky jak se z toho vymotat,jak se z toho vymluvit,ale asi se omluvím a řeknu pravdu než lhát,stejnak by se na to asi přišlo,poté hledám dál a říkám si *kde k sakru jsou*rozhlížím  se dál a dál a numůžu je najít.Potom se zastavím když uvidím trochu mlhy vedle sebe a řeknu si*tohle je přírodní náhoda nebo nějaká technika,poté se rozběhnu směrem kde je mlha
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sun Sep 21, 2014 6:07 pm

//omlouvám se všem nemohl jsem tu být s rodiných důvodů snad tuto omluvu přijmete jestli mi dovolíte rád bych se zapojil do mise
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sun Sep 21, 2014 6:11 pm

// Akuma je pryč, takze se ted uz hodinu a pul nic nedeje, pokracujem asi zitra. To by slo pri odpoledce, psal bych na Pc a ne na tabletu!
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sun Sep 21, 2014 6:15 pm

//dík za info ale já zitra můžu hrát od 3 do 4 a pak od šesti bych už tu zase byl takže se popřípadně zítra za dodatečnou nepřítomnost omlouvám
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 21, 2014 7:20 pm

NPC-Bestie

Mlha se pomalu, ale jistě rozplývala, bestie ztrácela pocit bezpečí a jistoty. Plánovala však mlhu využít až do konce jejích účinků. Zatímco se oni hašteřili, šelma došla skrz mlhu až za Kaitem, po čichu a po hlase. Plánovala na něj to stejné, jako na Hyotu, ze zadu vyskočit a rozpárat ho vejpůl. Opět se ozvalo hlasité zavytí a drápy letěly do Kaitových zad.

// Omlouvám se, byl jsem v posilovně a nakoupit. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sun Sep 21, 2014 7:29 pm

Uslyším silné a prapodivné zavytí a tak jdu za tím vytím a konečně je najdu ale asi ve špatnou chvíli kdy se rozhodne na kaita nějaká šelma skočit ze zálohy ale protože jsem příliž daleko abych zasáhnu raději zařvu*pozor,ze zadu*ale pak se raději ukryju do křoví aby mě šelma nezpatřila i když asi proti ostatním jejím smyslům je to k ničemu
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru