Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenji Uzumaki

2 posters

Goto down

Kenji Uzumaki Empty Kenji Uzumaki

Příspěvek pro Uzumaki Kenji Wed Sep 24, 2014 5:45 pm

Jméno a příjmení:Kenji Uzumaki

Hodnost:genin

Vesnice:Zankoku no gakure

Věk:12

Sexuální orientace:hetero

Pohlaví: muž

Klan:Uzumaki,Inuzuka

Elementy:vietor(neobjavený),suiton(neobjavený)

Kekkei Genkai:Techniky so psami ak sa to teda berie ako KG Very Happy

Sensei:Sestra,Brat

Povaha:samostatná,tichá a niekomu môže prísť že je temná,ale vôbec taká nieje.Ak ho spoznáte lepšie,tak je jeho povaha dosť milá a chce pomôcť každému.Taktiežchce sa stať kagem a všetkých ochraňovať.

Životopis: Môj príbeh sa začína narodením.Ako vždy,keď sa narodí dieťa tak je tam veľa starosti,lenže toto dieťa bolo z dvoch klanov.Z klanu Inuzuka a z klanu Uzumaki.Bola to nezvyčajná kombinácia.Aj keď to mala byť radostná chvíľka,tak nebola.To dieťa ostalo samé s bratom a sestrou.Otec zahynul asi mesiac pred narodením na jednej misii a matka zomrela po mojom narodení. Hneď ako som bol schopný prežiť dlhšie cesty,tak ma brat a sestra zobrali do veľkej vesnice,aby ma tam ochránili.Dostal som malé šteňa,ktoré som začal skrývať vo svojej kapucni.Neviem si teraz už spomenúť prečo,ale vždy som sa s ním hral tak,aby to nik nevidel.Možno som chcel aby si mysleli,že ja som už dospelí,alebo je vo mne nejaká temná stránka,ktorá nadomnou prevláda.Bol som stále tichý a samostatný.Keď som bol prihlásený na ninja akadémiu,tak som vždy po škole bez slova šiel do svojej izby, z ktorej som sa vždy vytratil a šiel trénovať hádzanie kunaiov,alebo shurikenov.Neskôr to bolo aj taijutsu až do doby,dokým to nezistila sestra,ktorá to povedala bratovy.Začali ma spoločne trénovať všetko a môj brat ma dokonca chcel naučiť aj jednu techniku klanu.Doteraz neviem prečo mi tak pomáhali,keďže som ich nevlastný súrodenec a taktiež som aj ten,ktorý zabil našu mamu.Bol som ako jediný ten "zvláštny".V tej dobe som ešte nevedel,že som z klanu Uzumaki.Bol som na tom,že som len z klanu Inuzuka a tak som ďalej s nimi trénoval.V škole som bol jeden z najlepších a dúfal som,že sa raz stanem kagem a ochránim všetkých.Chcel som vedieť viac techník môjho klanu,ale nevyšlo mi to,lebo som mal dosť práce z trénovaním E rank techník a učením sa do školy.Nikdy som nepovedal svojím súrodencom čo k nim cítim a som to viac ako sto krát oľutoval,lebo v jeden večer sa do vesnice votreli ninjovia z Uzumaki klanu a chceli si zobrať to čo im patrilo a to dieťa vodcu klanu.Mňa.Moji súrodenci s nimi začali bojovať,aby ma ochránili a aj to dokázali s menšiou pomocou ninjov z vensice.Keď sestra zomierala,tak mi slabým hlaosm povedala,prečo toho toľko premňa urobili a čo som vlastne zač.V tej chvíli som zistil,že som Uzumaki a Inuzuka a ževraj mám veľkú moc.Vraj toho premňa toľko toho spravili,lebo ja som vlastne naša matka.Naša matka obetovala svoj život aby som ja mohol žiť a to je najväčšia obeť od rodičov pre svoje dieťa.Teraz mi ostal už len jediný priateľ a to môj pes.Začal som nosiť čierne veci a preto som sa aj mohol v tme stratiť.Môj pes mal tiež čiernu farbu,takže bol na tom tak isto.Hneď ako som doštudoval akadémiu ako jeden z najlepších štrudentov,tak som začal čakať na rozdelenie do týmu a čakám až doteraz.Tu sa začína moja cesta ninju.


Dovednostní body
Taijutsu –2
Síla -2
Rychlost –2
Inteligence –2
Genjutsu -0
Chakra –2
Ruční pečetě –1
Ninjutsu –1
Kenjutsu -0
Kinjutsu - 0
Celkem-12

Techniky: Shikyaku no Jutsu-D technika a všetky E techniky
Uzumaki Kenji
Uzumaki Kenji
Genin

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 24. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kenji Uzumaki Empty Re: Kenji Uzumaki

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Sep 24, 2014 7:53 pm

POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kenji Uzumaki Empty Re: Kenji Uzumaki

Příspěvek pro Uzumaki Kenji Wed Sep 24, 2014 7:57 pm

vďaka
Uzumaki Kenji
Uzumaki Kenji
Genin

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 24. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kenji Uzumaki Empty Re: Kenji Uzumaki

Příspěvek pro Uzumaki Kenji Fri Sep 26, 2014 5:15 pm

kedy ma pozrie druhý admin?
Uzumaki Kenji
Uzumaki Kenji
Genin

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 24. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kenji Uzumaki Empty Re: Kenji Uzumaki

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Sep 27, 2014 10:29 pm

Netuším.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Kenji Uzumaki Empty Re: Kenji Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru