Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace Benjiro

3 posters

Goto down

Restaurace Benjiro Empty Restaurace Benjiro

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 08, 2014 12:42 am

Restaurace, kam si chodí mladá i stará krev "zařádit", když jsou trochu při penězích. Jídlo zde je mix povětšinou mořských plodů, ale dá se tu splašit i něco jiného, naléváme mladistvým, mimochodem, ale doma to neříkejte!
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Benjiro Empty Re: Restaurace Benjiro

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 11:22 am

Pomalým krokem dojdu k Benjiho Restauraci. Vejdu do Restaurace a posadím se ke stolu který je hned u mě. Sednu si a čekám než ke mě příjde číšník, otec mi nechal trochu peněz tak si za ně něco koupím.
Číšník:... Dobrý den přejete si ?..
Jednou Dango..
Ani nepoděkuji nemám to nijak zvlášť v povaze.
Umm... Hned to bude...
Číšník odejde do kuchyně... Asi se na mě tak divně podíval protože že jsem nepoděkovala... No co už.
Po chvíli číšník příjde znova ale už z Dangem.. Dá mi ho na stůl přede mne a řekne.
Prosím.. A hlavně přijďte zase.
Arigato.. Příjdu určitě.
Slušně mu omluvím ať si o mě každý nemyslí že jsem úplný neandrtálec. Pomalu začnu jíst Dango a když ho dojím zaplatím a pomalu odcházím domů.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Benjiro Empty Re: Restaurace Benjiro

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 1:30 pm

Dojdu sem, rozhlédnu se restauraci a nikoho tu nevidím. Popojdu dál a usednu ke stolu co nejvíce v rohu restaurace, poté si obědnám ramen a šálek čaje. Když mi číšník donose to co jsem chtěl zaplatím a pustím se do jídla. Po chvilce ramen dojím a už jen tak vysedávám u čaje.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Benjiro Empty Re: Restaurace Benjiro

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 1:44 pm

Dopiji čaj, vstanu a odejdu
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Benjiro Empty Re: Restaurace Benjiro

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 11:39 am

Přijdu sem s batohem na zádech. V batohu se nacházejí svitky a další věci, které si sebou beru pro jistotu na dnešní misi. Projdu přes restauraci a usadím se u stolu pěkně v rohu. Hned jak usednu vyndám z kimona knihu a začnu si číst. Když ke mě po chvíli dojde číšník, přestanu číst a požádám o šálek čaje. Číšník se mě poté otáže zda je to vše a já přikývnu na souhlas. Číšník odejde a po chvilce se vrátí s čajem, položí ho předemě a opět odejde. A tak si tak psoedávám, čtu knížku a popíjím u toho čaj.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Benjiro Empty Re: Restaurace Benjiro

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 2:03 pm

Dočtu další část z knihy. Odložím ji na stůl, protáhnu se a dopiji zbytek čaje. Poté knihu vezmu a uklidím ji. Na stůl položím peníze, vezmu batoh a odejdu.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Benjiro Empty Re: Restaurace Benjiro

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Tue Sep 23, 2014 5:28 pm

Přijdu sem, opět sem si vybral místo na odpočinek tuto restauraci. Po misi sem se již stavil doma a ponechal tam batoh. Usedl jsem opět ke stolu pěkně v rohu, a hned při usednutí mi silně zakručí v břiše. Zavolám k sobě tedy hned číšníka a objednám si ramen a šálek ledového čaje. Číšník si objednávku zapíše a odejde. Po chvilce se vrací s objednávkou a položí ji na stůl. Já poděkuji a rovnou zaplatím. Hned jak odejde pustím se do jídla a pití.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace Benjiro Empty Re: Restaurace Benjiro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru