Akuma Saito

Goto down

Akuma Saito

Příspěvek pro Akuma Saito za Sun Sep 14, 2014 4:13 pm

Zankage!Jméno a příjmení: Akuma Saito

Hodnost: Zankage

Vesnice: Zankokugakure no Sato

Věk: 25 

Sexuální orientace: Heterosexuál

Pohlaví: Muž

Klan: Saito

Elementy: Katon

Kekkei Genkai: Aishado

Sensei: / 

Povaha:


Akuma je přátelský, vtipný a ukecaný. Když jej člověk vidí, padne mu do oka nejen vzhledem, ale také svým chováním, oblíbí si ho snad každý, s kým chce být přítel.  Když si však někoho znepřátelí, běda mu. Akuma se změní na rozzuřeného a sadistického ďábla, ale pravdou je, že je opravdu těžké docílit toho, aby vás Akuma tak nesnášel, i když pár lidem se to již povedlo. Když se Akuma špatně vyspí, je často velice protivný až nesnesitelný, celou tu dobu se na vás však stále usmívá, což ve vás může vzbudit smíšené pocity. Akuma má smysl pro spravedlnost a nesnáší, když při jeho přítomnosti dochází k neprávu, většinou vždy zakročí, aby pomohl. Jeho povaha je loajální, svoji vesnici by nikdy nezradil, Zankokugakure no Sato a její lid je pro něho vším a je připraven pro ni obětovat třeba i svůj vlastní život, kdyby zachránil své druhy.

Životopis:

Úvod- Bouře? To se jen narodil Areton...

Jedné bouřné noci, se mimo dalších zvuků v Zankokugakure no Sato začal ozývat také zvuk malého plačícího dítěte, to jest Akuma, zrodil se. Ačkoliv neměl ani pár minut, otec mu prorokoval, že jednoho dne změní tento chlapec Svět... no zatím to tak nevypadá. Svoje jméno dostal po svém pradědovi, jež se zasloužil o známost klanu.  Akuma ani jeho rodina nepatřila do vůdcovských větví, to mu však v tomto klanu nebránilo, aby se vůdcem nestal, neboť v tomto klanu byli volby čistě demokratické, lidé zde hleděli vždy však spíše na ty, kteří se uměli chovat a byli bohatí, což v Akumově případě nehrozilo. Jeho otec však přísahal, že jakmile vystrčil Akuma hlavu ze své matky, nad domem se objevil blesk, který však díky hromosvodu neudělal škodu, ale Bůh ví, co na tom bylo pravdy.

Jak Akuma rostl, byl čím dál tím více neposednější. Byl hyperaktivní, nikde nevydržel dlouho a často moc dlouho nespal, což ani rodiče, protože museli utíkat za ním a později se ještě starat o jeho sestru. Akuma si však vystačil sám, bez rodičů. Ačkoliv byla Zankokugakure poměrně nebezpečná pro dítě, jako byl Akuma, zvládal to poměrně s přehledem. Už v šesti letech pobíhal a lezl po budovách, které tu byli, nijak ho neomezovalo něco, jako je pud sebezáchovy a podobně. Cítil se jako pán města, kterým však skutečně nebyl. Svým chováním si vybudoval velmi mnoho nepřátel, a to již mezi dětmi svého věku.

Čas, kdy se z dítěte musí stát muž...

Jakmile dovršil osmi let svého věku, začal jeho výcvik s otcem, ale také chození do Akademie. Ve škole patřil sice k oblíbeným mezi dětmi, ale známky a jeho snaživost nebo soustředěnost na školu byla ta tam. Bylo mu to vcelku jedno, měl kamarády, to mu stačilo, ale jeho otec byl jiného názoru. Pokaždé, když došel domů ze školy jej otec bral na tréninky, neměl díky tomu čas si s dětmi po škole hrát.

S otcem často trénovali v sídle klanu, často v zahradách a nebo tělocvičně. Každý den jej čekala tělesný trénink, který měl otužit jeho tělo, bojový trénink, díky kterému se stal opravdu dobrých uživatelem taijutsu a také boj se svým doujutsu, které se mu povedlo probudit ve škole při jedné rvačce, kdy se byl se svým kamarádem a přízeň jedné z dívek. Tehdy příteli rozbil hlavu a tento incident v něm probudil první stupeň Aishada. Ačkoliv si to ani neuvědomoval, tímto tréninkem se naučil uměle disciplíně a odhodlání. Naučil se svoji nadměrnou aktivitu soustředit do směrů, které z něj v budoucnosti udělali to, kým je dnes. Celou tu dobu však zároveň dokázal zůstat stejný, pořád přátelský k ostatním, což mu ve škole dost pomáhalo mezi přáteli. Cítil se šťastný, měl vše co kdy chtěl. Věci se ale měli změnit...

Čas nést odkaz dál...

Jednoho dne, když se vracel ze školy domů se špatnými známkami, vzal cestu domů poněkud delší, pochopitelně se mu domů nechtělo. Nechtěl zase poslouchat, jak mu otec říká, že na Shinobiho se nehodí, že je zklamáním rodiny apod. Odešel od školy směrem k své skrýši, až odtud chtěl jít domů večer, až budou všichni spát. Netušil však, že ten den měl stejně otec odejít na misi, zapomněl na to. Otec se již se všemi rozloučil, kromě svého syna, který stále nedorazil. Byla to poslední chvíle, kdy si se synem mohl promluvit a nebo se s ním rozloučit... ale Akuma jí promrhal. Až když večer došel domů, zjistil, že otec doma nespí, ale pořád si nevzpomněl na to, že jeho otec šel na misi mimo vesnici.

Ráno vstal a šel znovu do školy, ani mu nepřišlo divné, že jej otec včera nesháněl kvůli tréninku. V půlce dne však do hodiny vstoupil nějaký Jounin, který si vysloveně žádal Akumu, aby šel s ním, neřekli mu proč. Akuma ani neměl na výběr, musel se zvednout a jít s tím mužem pryč. Celou cestu mlčeli, nebo spíše Jounin mlčel, Akuma se snažili navázat konverzaci, ale Jounin o to vyloženě nestál, takže si pak Akuma broukal, aby nebylo ticho. Došli společně na pitevnu, kde na stole leželo zakryté tělo. Akuma se bál, ale i tak se dál usmíval. Měl strach, že kvůli němu někdo umřel, ale pravda byla trochu jinde. Jounin k němu poté promluvil a vysvětlil mu, proč sem měl dojít. Potřebovali, aby někdo identifikoval tělo, jeho matka nemohla, zhroutila se už z té zprávy, že její manžel zemřel a sestru tomu nechtěli vystavovat, takže to bylo na  Arkumovi. Nechtěl to vidět, ale na výběr opět nedostal, někdo to udělat musel a kdyby to neudělal on, musela by to udělat jeho sestra, čemuž jí nechtěl vystavovat. Jounin pomalu sundal  krytí mrtvoly a Akuma, přestože to na sobě opět nedal vědět, poprvé za svůj život ucítil, co je to bolest. Na stole leželo tělo, úplně znetvořené, obličej také. Neměl oči, popáleniny měl tak, bodance i řezné rány nechyběli, Akuma jej poznal pomocí tetování, které měl na lýtku, tetování, které si nechal udělat na počest narození svého syna, na druhé noze měl zase své dcery. Akuma tedy potvrdil , že člověk na tom stole je jeho otec. S úsměvem, ale slzami v očích odešel z pitevny, ne však zpátky do školy, ale domů za svojí skolenou matkou.

Slíbil jí, že se postará, aby se měli dobře, ale nikdo tomu nevěřil, bylo mu teprve devět let. Klan se postaral, aby se měli dobře, členové ochotně tasili šrajtofle a dávali peníze, pro všechny byl Akumův otec hrdinou, který při misi položil život, strkal však nos moc hluboko do věcí, do kterých neměl, podcenil Bijutsuki a stálo ho to život.

"Na pohřbu, když všichni plakali, jen jeden se tam smál.

Ten smrti hleděl do očí, nikdy se jí nebál..."

Roky po akaedemii, jak se z Genina stal Chunin.

Ačkoliv tomu bylo těžké uvěřit, Akuma udělal akademii, chvíli to však vypadalo, že je vše marné, protože teorii vůbec neuměl, prošel tak maximálně díky krásnému úsměvu a trochy představivosti, zkrátka to o půl bodu utahal a prošel. Následoval projev Kageho, rozdávání čelenek apod. Poté však dostal přidělený tým a také dostali senseie. V týmu byli dvě slečny, jedna jako Jounin, druhá jako Geninka, malá rudovlasá holčička, která se do Akumy již na Akademii strašně zamilovala, Akuma jí však lásku nikdy neopětoval. Třetím členem byl podivný chlapec, jeho jméno se však nedochovalo, takže mu říkali Dango. Nebyl z vesnice, byl to nalezenec na území Zankaku, ale spíše jej někdo pohodil, než že by ho tam neúmyslně opomněli. Tento tým přes rok plnil mise, vylepšoval svoje schopnosti, vybudovával vztahy a také se učili nové schopnosti. Akuma navíc dostal ke svým jedenáctým narozeninám od klanu dárek, pozlacenou katanu jako znak uznání a dospělosti. Stával se z něj silný Shinobi s cestou určenou k vysokým cílům.

Ve svých 13 letech se dostal na Chuninské zkoušky, ve kterých se svým týmem obstál a stal se z něj Chunin, který opustil tým, jelikož se všichni tři stali Chuninové. Akuma se vydal vlastní cestou, učil se klanové techniky, které na své úrovni dokázal ovládnout. Byl posílán na A Rank mise, jeho doujutsu na to byli perfektní. Takto se Akuma i ve světě proslavil. Akuma "Temný zrak ze Zanku", tak mu říkali, ninja, který se dokáže ovládat veškeré stíny a poslat je proti vám s překvapující silou a kuráží. Při jedné noci se dočetl také o tom, jak získat legendární třetí úroveň tohoto doujutsu, samozřejmě neváhal udělat tak odporný čin, jako je vražda své vlastní matky. Toužil po moci a ochraně vesnice, a i přes jeho povahu byl ochoten matku obětovat. Jedné chladné noci, když matka spala jí podřízl a rychle zmizel. Vraždu hodil Akuma na svojí sestru, která skončila ve vězení a Akuma probudil třetí fázi svého doujutsu.

Areton "Temné oko ze Zanku", Jounin ze Zankakugakure no Sato!

Jako Chunin zůstal Akuma ještě dva roky, tedy do patnácti. Mezitím plnil mise, dokonce nad úroveň jeho vlastní. Stal se z něj Shinobi, na kterého bylo spolehnutí, co se týkalo alespoň misí a jeho neúspěšnost při nich byla minimální, takřka nulová. Když došlo na nové kolo Jouninských zkoušek, Akuma se přihlásil a účastnil se ho. Se svými schopnostmi a pověstmi byl velice obávaný i v Zankoku. Nebál se neúspěchu, věděl, že nemůže prohrát, ne dokud se usmívá. Jeho odhodlání se stát zase o krok silnějším z něj udělalo nakonec doopravdy Jounina, neboť zkoušky udělal a to s elegancí. Jeho poslední krůčky k jeho cíli vyšlapával velmi rychle. Naučil se další finální techniky, na něž byl patřičně hrdý, ale používal je jen v krajních případech, protože nebyl ten typ člověka, co by předváděl svoje schopnosti nadarmo. Dva další roky, které strávil jako Jounin opět mise pro vesnici, ale jako změna to nebyla, protože mise dělal pořád stejně náročné. Jeho cílem bylo se stát příštím Kagem v Zankoku. Pro někoho by to mohl být bláhový sen, pro Akuma to byl však skutečný cíl. Chtěl chránit lidi, kteří jej měli rádi, včetně žen. Jinak se v jeho životě nestalo nic dalšího převratného, žil zkrátka život, který by si někteří možná přáli žít, na jeho měřítka byl však moc klidný, toužil po moci a vzrušení, doufal, že místo Kageho je to, co ho bude naplňovat, tak by si to přál i jeho otec. Netrvalo to však dlouho a Akuma se skutečně Kagem stal, potom, co Zankage odstoupil z funkce, ačkoliv byl jeho věk opravdu nízký, jeho schopnosti dokazovali, že je schopen se o vesnici postarat a bránit ji zuby nehty. Následoval ceremoniál, při kterém jako Akuma pronesl slib o tom, že ochrání vesnici a co se všechno za jeho vlády bude dít zůstává pouze otázkou budoucnosti...
"Cesta Shinobiho je plná problémů, ale zaměňte slovo problém za zkoušku, a když jí zdoláte, získáte sebeúctu...."Dovednostní body
Taijutsu – 5
Síla - 2
Rychlost – 5
Inteligence – 6
Genjutsu - 2
Chakra – 4,5
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 6

Kenjutsu - 2,5
Kinjutsu - 0

Celkem- 36

Techniky


E Rank
Všechny


D Rank
Shunsin no Jutsu

C Rank
Katon: Goukakyuu no Jutsu
Katon: Housenka no Jutsu


B Rank
Kage Bunshin no Jutsu
Katon: Hōsenka Tsumabeni
Katon: Yaita
* Po složení pečetí po nádechu uživatel vyplivne ohnivou vlnu o vysokých stupních Celsia, které dokáží způsobit plošné poškození oblasti a středně velké zranění člověku.

A Rank
Katon: Haisekishō


S Rank
Katon: Goka Mekkyaku
Doujutsu!


1 Fáze- Itami


- Dokáže odhadnout, jak zlý člověk je.
- Odstranění nevýhod způsobených ninjutsu a výbavou, způsobující slepotu a nebo sníženou viditelnost.


2 Fáze- Mezame


- Ovládání stínů (Podmínky atd. viz. postava)
- Zatemnění zraku. (Ninjutsu: Nikudo: Opět viz. Postava)
- Stíhání pohybů nepřátel


3 Fáze- Fukushū


- Kage Shunshin
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito

Příspěvek pro Hakai za Sun Sep 14, 2014 4:32 pm

POVOLENO
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi http://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru