Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryűsen Uchiha

3 posters

Goto down

Ryűsen Uchiha Empty Ryűsen Uchiha

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Sun Sep 14, 2014 4:58 pm

Jméno a příjmení: Ryűsen Uchiha

Hodnost: Chuunin

Vesnice: Kasai Gakure

Věk: 14

Sexuální orientace: Hetero

Pohlaví: Kluk

Klan: Uchiha

Elementy: Katon,Suiton

Kekkei Genkai: Sharingan

Sensei: žádny

Povaha: Statečný,bojový,namyšlený

Životopis:Začalo to když se Ryu narodil v  Kasai Gakure no Sato. Jeho otec byl vůdce jednoho z nejsilnějších klanu a to klan Uchiha jejiž lidé mají červené oči malý Ryu byl fascinován Sharinganem a taky ho chtěl dostat jenže jeho otec byl přísny, takže mu říkal pořád ať si nedělá tak velkou naději že ho ani nemusí dostat jestli nebude silný.Ryuho Matka zemřela při porodu, stejně to bylo klanu ukradeno že zemřela, protože neměla krev Uchihu byla z jiného neznámého klanu,ale to nebyla celá jeho rodina ještě měl starší sestru která už sńima není když bylo Ryumu 5 let tak jeho sestra se stala Nukeninem zabila 10 členu Uchiha klanu jen pro radost už od narození žárlila že nema Kekei Genkai Uchihu tak je nenáviděla, ale nikdo nečekal že se to tak zvrtne.Ryuho Tatka doufal že aspon jeho syn probudí Sharingan proto ho trénoval každý den, ale Ryu radši trénoval sám takže vždycky utekl do lesa  trénovat.Jak šel čas tak Ryu dospíval a už byl čas aby začal chodit do Akademie pro Ninji šel tam první den a měl trému že si tam nenajde kamarády, když vešel do jeho třídy tak tam už byli všichni všude byla obsazená místa jen u jediné holky bylo místo Ryu se zhluboka nadechl a šel kní když byl uní zeptal se*mužu si sednout* holka ho ignorovala Ryu se začal potit potom se hned otevřeli dveře a vešel dovnitř jejich Sensei který se díval na jeho žáky a mluvil k Ryuovi prosím sedni si Ryu si hnedka sedl k holce.Jejich Sensei se zeptal na jejich cíl když byl ryu na řade tak se postavil a řekl Ryűsen Uchiha jeho sensei se ho zeptal na cíl a Ryu mu odpověděl že se chce stát nejsilnějším Uchihum všichni byli nadšeni že maji ve třídě Uchihu a Sensei mu řekl to je svělí cíl tak nám můžeš ukázat Sharingan Ryu se začervenal a řek mu že ho ještě neprobudil celá jeho třída se začla smát sensei naštvaně řekl ticho sedni si Ryu sedl jsem si a držel jusem celou dobu hlavu na lavici.Když už byl konec a všichni odešli domu Ryu utíkal do lesa domu se mu nechtělo, protože byl věděl že by ho otec seřval za to co řekl tak šel do lesa trénovat mlátil pěstma co nejsilněji mohl do klády měl pěsti celé od krve když slišel že něco zašustělo v keři Ryu pomalu se natáhl pro kámen a hodil ho co nejsilněji do toho keře když vtom se ozval hlasitý křik rychle jsem bežel k tomu keři když jsem viděl tu holku ktera v akademii sedí vedle mě zeptal jsem se ji co tady dělá začervenala se a začla mu říkat její příbech že je taky Uchiha a že odmala milovala svuj klan až do jistého dne kdy šla s rodičema na procházku a nějáka ženska s červenímy oči vytasila katanu a zautočila na ní a její rodiče nejdříve zabila Maminku a potom bojovala s tatínkem maminka už mrtvá ji říkala at uteče at přežije a stane se silnější přitom se otočil tatínek s usměvem poslechni maminku miláčku rozbrečela jsem se a utíkala vrátila se před hodinou a viděla její rodiče mrtvé od té doby jsem si dala slib že zavraždím tu holku to je vše dopověděla s slzama v tváři Ryu na to odpověděl je mi to líto a obejmul jí tak jí napídl že jestli chce můžou spolu trénovat a zesílit holka se usmála a řekla mu Jmenuju se Ayumi odpověděl jsem nádherne jméno já jsem Ryűsen Ayumi se usmála ja vím ty jsi ten nejsilnější uchiha a začla se smát Ryu se usmál taky jo doufam že se jim stanu.Prošel rok a Ryu měl čím dál tím víc radši Ayumi dá se ríct že ji miloval jen nedokázal projevit kní její city, dneska byl  pro oba dva výjmeční den stali se znich Geninové a byli spolu v týmu ještě s jedním chlapcem.Byl konec dne Ryu si řekl že musí už říct jeho pocity k Ayumi tak jí řekl jestli by sní neška k jezeru u lesa že ji chce něco důležitého říct šli k jezeru když stihli tak si sedlu na kmen strumu Ryu chitil Ayumi za ruce a řekl ji Mil... když z lesa letěly shurikeny oba dva použili Kawarimi z lesa se jenom ozval hlas to bylo chytré zesílel si bráško Ryu se objevil na větvi a jenom vykulil oči na holku ce stala tam kde byl on a Ayumi byla to jeho sestra  zničeho nic Ayumi vytasila kunai z pozdra a rozběhla se na sestru od Ryuho už byla blízko ní, ale jeho sestra uhnula a rychle vytasila katanu a propíchla hrud Ayumi Ryuvi začli padat slzy na zem a bežel k Ayumi která sotva dýchala mu řekla promin mi to Ryu to je ta holka ktera zabila moje rodiče Ryu začal ještě víc brečet a řval nahla kurwa proč proč ty Ayumi ona jen tichím hlasem promin Ryu táhne mě to už musím jít vždy sem tě Milovala sbohem Ryu umíra s usměvem, ryu vstane a utře slzy pomalu zvedá hlavu když najednou se mu změnila barva očí podíval se na ruce a viděl modrou chakru potom se otočil k jeho ségře a zařval ty děvko jsi mrtvá vzal kunai od Ayumi a rozběhl se na jeho sestru, jeho sestra se jen zasmála a uskočila když Ryu vytahl další kunai z pouzdra a hodil ho na ní jenom vystříkla krev trefil se do její ruky Ryuho sestra spadne na zem Ryu se rozleti a druhy kunai ki zapodne do druhe ruky když vidí že už nemůže hýbat rukama vezme ji katanu ktera puvodně patřila její mamce a podřízne jí potom se otočí k Ayumi popadne ji v naručí a jde domu všechno oznámit.Poté co se stalo uběhlo hodně roku a z Ryusena je už Chuunin který si dal slib ochránit blízke.


Dovednostní body
Taijutsu –
Síla -1
Rychlost –4
Inteligence –4
Genjutsu -6
Chakra –4
Ruční pečetě –1
Ninjutsu –2
Celkem-22

Techniky: Všechni-E-Rank

Shunshin No Jutsu-D-Rank
Suiton: Kirigakure No Jutsu-D-Rank
Nensho Shoshit No Jutsu-D-Rank
Suiton: Suishi no Jutsu-D-Rank

Katon: Goukakyuu no Jutsu-C-Rank
Genjutsu: Sharingan-C-Rank


Naposledy upravil Ryűsen Uchiha dne Mon Sep 15, 2014 5:17 am, celkově upraveno 1 krát
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ryűsen Uchiha Empty Re: Ryűsen Uchiha

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 14, 2014 7:55 pm

Gramatika taky ušla... Very Happy POVOLENO
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ryűsen Uchiha Empty Re: Ryűsen Uchiha

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Sun Sep 14, 2014 7:58 pm

Arigato Smile
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Ryűsen Uchiha Empty Re: Ryűsen Uchiha

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 12:09 pm

 POVOLENO
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Ryűsen Uchiha Empty Re: Ryűsen Uchiha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru