Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

4 posters

Goto down

Hlavní brána Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Hakai Sat Sep 13, 2014 8:41 pm

Hlavní brána do vesnice, je hlídána dvěma Chuuniny, kteří si hlídají každého vstup, dále je kolem vesnice vztyčená bariéra a ten kdo nezná kod, se sem nedostane. 
Hlavní brána Shot0010
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 15, 2014 2:00 pm

Akuma Saito

Cestou sem jsem si s Kaitem povídal o tom, jak to bude mít on v budoucnosti a lehce jsem mu naznačil, že plánuji, aby se stal Senseiem nového týmu v Zankoku. Nenutil jsem ho, ale pravdou je, že o mě bylo známo, že nesnáším, když někdo neudělá to, co chci. Vždycky jsem však jednal s úsměvem. Jakmile jsme dorazili k bráně, zastavil jsem se a šel svoji návštěvu ohlásit u strážců vesnice, nestál jsem o zničení příměří. 
Čekal jsem, co mi stráže řeknou a také jsem čekal na to, co po mě budou chtít, například odzbrojení apod. Doufal jsem však, že se to obejde i bez toho divadla a budu moct jít v pořádku a bez problém dovnitř.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 2:03 pm

Pomalu jsem došel na Zankagem k bráně. Stále jsem přemíšlel o tom co mi řekl, že mám vést tým. Sice pro Jounina je přirozené že mu po čase nějaký tým přidělý, ale jelikož spíš Kaito pracoval sám nevěděl hned co odpovědět a tak si to zatím nechal projít hlavou. Nyní jen čeká než je vpustí do vesnice...
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Hakai Mon Sep 15, 2014 2:05 pm

Stráže Kasaigakure
Ihned co se objevíte před bránou, zastaví vás 2 ANBU - Jeden Hyuuga a druhý Senju. Prohlédnou si vás a poznají Kageho jiné vesnice, jeden ihned přivolá sovu, kterou pošle Kasaikagovi. Prosím počkejte tu, ihned dorazí odpověď. 
Po chvíli čekání Hyuuga použije Byakugan a prohlédne vás. Nechte tu všechny zbraně a zamiřte přímo do parku, Kage vás bude čekat. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 2:07 pm

Po vyslechnutí předám strážím všechny shurikeny a kunaie co mám sebou a pomalu se vydám do parku..
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 15, 2014 2:09 pm

Akuma Saito 

Neplánoval jsem dělat potíže, poslušně jsem odložil všechny svoje zbraně, což bylo klasická Shinobi výbava a moje oblíbená, katana s pozlátkem, kterou jsem dostal od svého klanu. Měl jsem k ní citový vztah. Všimnul jsem si, jak mě zvláště jeden z ANBU prohlíží, nebylo mi to příjemné, ale jak jsem řekl, nešel jsem dělat potíže, spíš řešit krizi, kterou vyvolali naši předchůdci. Jakmile jsem věděl, kam mám jít, mířil jsem přímo do parku, kde na mě měl čekat Kasaikage. Když mi řekli, že je v parku, usmál jsem se, představoval jsem si ho nyní jako nějakého ekologického fanatika, který vyměnil svoji kancelář za park. 

// Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 4:18 pm

Dojdu sem z vesnice a vezmu si od stráží své věci a požádám je aby popřípadě oznámili Zankagemu můj odchod. Po upevnění překontrolování všech věcí odcházím pryč.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Sep 18, 2014 10:06 am

Akuma Saito

Přijdu sem z parku ve svém plášti i klobouku Zankageho. Stráže mě poznají a již mi vracejí věci věci, které mi vzali. Poděkuji jim s úsměvem a připnu si k sobě všechny zabavené věci. Nyní je čas opět vyrazit domů, takže se s vámi loučím a odcházím. 

//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tenji Sun Sep 21, 2014 8:28 pm

Projdu skrze bránu a zastavím se kousek od ni. Po chvilce rozhlížení se si všimnu že se ve křoví cosi šustlo. Ihned zbystřím a hodím do křoví kunai. Ze křoví hned vyskočí jeden ninja a další dva vyskočí z druhý strany cesty. Ještě ve vzduchu po mě jeden hodí dva kunaie. Rychle odskočím a hodím po něm jeden svůj kunai a doufám že ho zasáhne, protože svoje dva vyhodil a nemá zrovna pouzdro o velikosti na tři kunaie.. Druhý ninja ho chytil a strčil stranou. Když dopadli oba na zem přiběhl k nim i ten třetí. Stáli v obvylké formaci. Jeden vepředu a další dva za ním. Věděl jsem, že nejsem rychlejší než oni, proto stojím a čekám co udělají. Ti dva vzadu pomalu sjedou rukou po noze a vezmou si kunai. Ten ve předu si sáhne za hlavu a vytáhne katanu, kterou měl na zádech a hned se proti mě všichni rozeběhli, pořád běželi ve své formaci. Když už se ten první napřahuje a jsou skoro u mě vyskočím a objevím se mezi nimi. Než ale dopadnu na zem zakřičím Konoha Senpuu! Poté se hned začnu točit a kopat do nic. Jednoho s kunaiem odrovnám všema těma kopancema který dostal a zbylí dva odkopnu dál. Hned jak dopadnu a ti dva se zastaví, ten s kunaiem ho po mě hodí a rozeběhne se ke mě. Když je u mě ucítím menší manipulaci s chakrou, chlápek vytáhl další kunai a sekl po mě. Jen tak jsem uhnul a chlápek mi usekl pár pramínků vlasů. V tu chvíli se ten s katanou objevil za mnou a sekl mi po krku. Uhnul jsem  a sekl toho druhého do ruky. Odskočil jsem o něco dál a začal jsem skládat pečetě. Suchīmu Buresu! Zavolám, zhluboka se nadechnu a vystřelím čtyři střely. Po každém dvě. Ten s katanou se vyhne ale rozpůlí mu katanu na půl. Ten druhej než si něčeho všiml měl v sobě dvě díry a padne k zemi. Zbylí bandita stojí proti mě. Do zbytku katany začne hromadit chakru, že je až vidět a vytvoří tak náhradní ostří. Hned jak skončí, rozeběhne se proti mě. Složím pečeť a řeknu Shikyaku no Jutsu. Když to povím, okamžitě se rozeběhnu a čekám během běhu než se aktivuje technika. Jakmile se technika aktivuje, o dost zrychlím, rychlostí se mu vyrovnám ale v síle ho překonávám. proto vytáhnu kunai a nahromadim do ňěj chakru. Když se naše zbraně střetnou, trochu to zajiskří. Lehce se otočím na noze, a patou druhé nohy ho zkopnu na zem. Rychle se zvedne, ale než neco udělá, kunai mu prohodím skrz břicho a po chvilce padne k zemi mrtvej. Poté se zbavím těl, posbírám si zas své kunaie a odejdu do vesnice.
Tenji
Tenji
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru