Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní Brána

5 posters

Goto down

Hlavní Brána Empty Hlavní Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 08, 2014 12:30 am

Brána, která vede do vesnice. Musí přes ni projít každý, kdo se chce do vesnice dostat. Pokud nejste z této vesnice, vstup je vám povolen jen pokud jste poslem, jinak se můžete zabít pár metrů před branou sami, vyjde vám to stejně.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sun Sep 14, 2014 8:44 pm

Pomalým krokem příjdu před bránu a sednu si na nedalekou lavičku chvíli přemýšlím jakou se chci naučit techniku. Chvíli tak uvažuji a pak si pomyslím. Bude to Kuchiyose no Jutsu. Pomyslí si a pak se opře a zavře oči.. Představuje si jaké to asi bude až vyroste a vše bude jinak.. Budu silná, krásná, inteligentní. Vše v téhle vesnici změním..! Pomalu si tohle přebírá v hlavě. Poté oči zase otevře a stoupne a jde od lavičky o kousek dál.. Uvidí dva sloupy které jsou za lavičkou a napadne jí že si může zatrénovat v hodu ze shurikeny. Jedna, dva, tři.. Takhle počítá až do osmi a pak navíší svůj hlas a řekne. Teď !.. Vytáhne ruce z minibatůžků které má na obou bocích. Shurikeny se jí točí na osmi prstech a poté je všechny hodí. Do každého sloupu se zabodnou čtyři. Ano !.. Pořád mi to jde !.. Škodolibě se pousměje a skočí k shurikenům zabodnutých ve sloupech a vytáhne je.. Dá si je zpátky do batůžků.. A pomalým krokem odchází.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 1:46 pm

Dojdu k bráně a z nudy si ji tak prohlížím. Po chvilce se přemístím k jejímu prahu, opřu se o zeď a jen tak stojím a pzoruji okolí.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 15, 2014 1:51 pm

AKuma Saito

Rázným krokem jsem došel k bráně. Spěchal jsem, jak jsem již říkal. Nechtěl jsem nechávat vesnici bez dozoru, nebyla ještě tak stabilní, aby mohla fungovat sama, navíc, pořád nebyla určená rada města. Když dojdu ve svém plášti Zankageho k bráně, stráže jen kývnou hlavou na souhlas a na nic dalšího se neptají. Všimnu si, že u brány stojí Jounin, Kaito. Znal jsem ho, koneckonců jsem četl seznam Jouninů, ke kterým bych mohl přiřadit tým a Kaito byl jeden z mých prvních adept, věřil jsem, že je schopen je ovládnout a udělat z nich Chuniny.
Kaito... Pojď se mnou, musíme si pohovořit a já celkem spěchám, cesta je daleká a musím toho dnes opravdu hodně stihnout. Řeknu a rázným krokem jdu dále pryč z vesnice. Nečekal jsem na nějaké úklánění nebo tak, byla to slušnost, ale mě takové věci nezajímali, bral jsem členy vesnice jako bratry a sestry, kteří jsou si rovni. Čekal jsem, že půjde za mnou, mířil jsem do Kasai no Sato.

// Přesun, dorazíme tam v 16 00, tak napiš pak kdyžtak k jejich bráně, že jsme došli. Very Happy
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 1:53 pm

Dojdu opět sem a vzpomenu si na to jak jsem házela Shurikeny na dva sloupy které jsou nedaleko ode mě. Povšimnu si také někoho koho už jsem viděla procházet do Restaurace u Benjiho. Chvíli se na něj dívám. Asi je to Jounin mohl by mě naučit nějaké techniky.. Zeptám se ho. Řeknu si v hlavě a pomalým krokem se vydám k němu... Při chůzi přemýšlím co mu mám asi tak říct jenže ale vůbec nevím.. Nakonec mě něco napadne a to už jsem skoro u něj. Když k němu dojdu úplně spustím. Dobrý den.. Mohu se zeptat jste Jounin ?... Jestli ano potřebovala bych s něčím pomoct. Nahazovat úsměv mi nikdy moc nešlo a tak jsem se jen tak malinko pousmála... Ztuhlá jako kámen stojím v pozoru a čekám na odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Mon Sep 15, 2014 1:56 pm

Když okolo mě prošel Zankage pouze sem se nad pousmál nad tím co mi řekl a chytal jsem se jít za ním, když mě najednou zastavil hlas dívky, která mi položila vcelku zajímavou otázku. Pootčím se k ní a povím Zdravím, ano já jsem Jounin. Pardon momentálně mám něco na práci, ale ned jak se vrátím tak si tě vyhledám a probereme to. pousměji se a pomalu se vydám na Zankagem, pomalu se čím dál víc vzdaluji od vesnice....
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Yoko Uchiha Mon Sep 15, 2014 2:19 pm

Ayame se zarazí a jen v klidu odpoví. Um, no, dobrá. Pomalým krokem si jdu sednout na lavičku na které jsem seděla již předtím.. Sednu si a začnu se soustředit.. Slyšela jsem že bych měla mít svitek a smlouvu.. Asi výjdu za otcem aby mi smlouvu dal. Když se chci ale odejít napadne mě že bych si mohla na chvíli odpočinout a proto se opřu o lavičku a zavřu oči.. Opět přemýšlím jaké to všechno bude až ona sama vyroste.. Poté otevřu oči a rozhodnu se jít nejdříve do knihovny. Pomalu výjdu.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 2:06 pm

Dojdu k hlavní bráně. Popojdu a opřu se o zeď brány, zamyslím se a čekám na tým než dorazí.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 2:20 pm

Když nikdo nepřichází, i přesto že jim čas a místo bylo oznámeno, rozzuřen ještě chvíli čekám, a doufám že ještě dorazí, pokud ne, tak ať se těší.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sun Sep 21, 2014 2:31 pm

Rychle sem doutíkám a uvidím Kaita jak pomalu odchází.. Kaito-Sensei ! Jsem tady !!.. Rychle skočím k němu a stoupnu si do pozoru.. Zdržila jsem se.. Ušklíbnu se a pořád stojím v pozoru.. Notáák Hyoto... Seš pomalý.. Kouknu se na Kaita.. Kaito-Senpai.. Nerušte naší misi !.. Uděláme jí na jedničku.. Malinko se usměji a zase si stoupnu do pozoru.. Čekám na Kaitovu odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 2:35 pm

Zakroutím hlavou, ale nakonec jsem rád že apoň někdo dorazil. No dobrá, mise se tedy uskuteční. pronesu.
Ještě chvíli počkáme, jestli se uráčí dokráčet i zbytek a za chvilku vyrazíme (16:40). dopovím a vyhlížím.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sun Sep 21, 2014 2:37 pm

Doběhnu za ní. Nejsem pomalý... jenom že tam ležel čtvrtý díl našeho týmu, mohli sme ho snad vzbudit a vyfackovat, ne? Při mluvení háže rukama. Pak uvidí senseie v dálce. Ten asi bude rozlobený...
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sun Sep 21, 2014 2:41 pm

Takže jste dorazili dva jo.. No aspoň že tak. pronesu a jdu pomalejším krokem do středu brány. Takže vyrazíme, náš úkol je jasný. Musíme zabezpečit okolí naší vesnice. Tak dotoho! dodám a pomalu vyrazím.
// Přesun -> https://nsns.forumczech.com/t62-okoli-vesnice //
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sun Sep 21, 2014 2:41 pm

Odcházím společně s Kaitem a Hyotou.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sun Sep 21, 2014 5:38 pm

Dorazím rychle sem a když tady nikdo není běžím dál s tím že by mohli být někde v okolí.
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Mon Sep 22, 2014 8:07 pm

Příjdu k bráně a jdu za strážema říct že jsem z vesnicemPo nedlouhém čase mě pustí do vesnice. Já hned vyrazím směr cvičiště a vzpomenot si na mé chyby
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru