Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště

+3
Ryűsen Uchiha
Tayo no Tenshi
Hakai
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Cvičiště               Empty Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sat Sep 13, 2014 8:56 pm

Toto místo tvoří převážně k výcviku shinobi, jedná se o uzavřenou tělocvičnu, kde jsou dostupné různé nástroje pro trénink.
Cvičiště               Bathro10
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 6:06 pm

*Přijde sem a vytáhne dvě dřevěné tyče, vyzuje se a vleze na žíněnku uvnitř budovy na vedle cvičiště, jsou tam cviční panáci, začne s nimi trénovat*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 6:10 pm

Hakai Shiro

Pomalu se procházím po vesnici a jsem zabořen v myšlenkách nad úpravou vesnice a nad tím, že brzy budu muset vytvořit nějaké týmy a začít rozdávat mise. Chci se nějak odreágovat a proto zamířím na cvičiště, kde trénuje nová generace. "Hm, trochu bych si s nimi mohl pohrát." Zasměji se a složím ruce do jednoduché pečetě. Henge! Proměním se na klučinu který vypadá tak na 11 a má čelenku Genina. Pomalu otevřu dveře od cvičiště a porozhlédnu se. Nakonec se povšimnu nějaké dívky jak trénuje s tyčemi, tak jí jen pozoruji.
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 6:18 pm

*Všimla si jej, stočí na něj pohled* Dobré odpoledne. *Pozdraví a jemně se usměje, doufá že má v plánu se přidat a nebo dělat něco jiného protože to jak ji pozoruje ji znervózňuje*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 6:24 pm

Hakai Shiro

Usmívá se na Tayo, ale nějak nejeví známky toho, že by se k ní přidal nebo že by se vůbec pohnul, po chvíli mu dojde, že ho pozdravila, tak jen mávne a poté vystrašeným hláskem dodá: Um, ahoj. Přistoupí k ní a poté co jí pozoroval si vytáhne také jednu tyč. Máš tam nějaké nedostatky, zaútoč na mě, ukážu ti jaké. Usměji se, protože ti chci pomoct, ale to že jsem Kage zatím neprozrazuji, spíš se postavím do obrané pozice a čekám jestli zaútočíš 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 6:25 pm

*Zamrká, ale nakonec přikývne, otevřená jakékoli pomoci, uchopí dřevěnou tyč pevně do rukou a zaútočí jí na ruku, čeká že ji zablokuje, proto ji nahne a chystá se ho druhým koncem udeřit z druhé strany*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 6:32 pm

Hakai Shiro

Jsem docela rád, že ses rozhodla se mnou trénovat, avšak já ti hodlám ukázat všechny tvé slabiny tudíž to neberu na lehkou váhu a když mi zaútočíš na ruku, neblokuji to, pouze uskočím o kousek dál a zablokuji až tvůj druhý útok. Plně se soustředím, protože tě nechci moc zranit. Nakonec nahromadím chakru v nohou a vyskočím do vzduchu. Ve vzduchu se přetočím a dopadnu za tebe, dřevěnou tyčí se tě pokusím lehce pošťouchnout do zad, ale nedělám žádné agresivní útoky.
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 6:35 pm

*Když je ve vzduchu, přikrčí se a když dopadne za ni, rychle se otočí- tyč která by se jí jinak dotkla zad a rukou ji odstrčí z jejího dosahu a ruku stáhne, šlo to lehce, protože do toho nedal dostatečnou sílu ..a svou tyč, kterou drží blízko své hrudi zaútočí na jeho břicho*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 6:39 pm

Hakai Shiro

"Sakra, neměl bych zneužívat toho, že jsem o hodně rychlejší jakožto Kage, ale co už" Zamyslím se a když si mi vyrazila zbraň a myslela si, že jí nestihnu použít zasměji se a díky své rychlosti stihnu zablokovat tvůj úder, bohužel se blbě maskuje takováhle rychlost, takže pokud by ti došlo, že nejsem Genin, měl bych těžké vysvětlování. Pěkné reakce, opravdu, navíc neděláš zbytečné chyby, ale dám ti jednu radu, musíš rozpoznat sílu nepřítele. Nakonec odskočím dva metry dozadu a opět se připravím do obrané pozice, nehodlám nějak moc útočit. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 6:42 pm

*Stáhne tyč za sebe a svou váhu drží na jedné noze, druhou má kousek vepředu připravena na útok* Je pěkné slyšet to od někoho na tvé úrovni rychlosti. *Poděkuje. Zvedne ruku v gestu sebeobrany a čeká jestli udělá první výpad*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 6:53 pm

Hakai Shiro

Chvíli vyčkávám, jestli si to nerozmyslíš, ale pokud bych měl přejít do útoku, byl tu jeden problém, už od ANBU mě učili, nedržet se zpět, ale zase zabít tě jsem opravdu nechtěl, lehce jsem vydechl a rozběhl jsem se proti tobě, hned při prvním útoku jsem sekal do tvé zbraně, tak abych jí vyřadil z boje, poté jsem levou ruku pustil z rukojeti a chytl tvojí ruku na zápěstí, asi tak, aby si nemohla pohnout svojí tyčí. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 6:57 pm

*Jak čekala její tyč jeho útok nevydržela a přelomila se, utrhne jeden konec od druhého a zaútočí jím zespodu, a jelikož jí drží jednu ruku a druhou drží tyč, nemůže útok vykrýt, pokud nepustí její ruku, na tuto možnost se připravuje víc a soustředí trochu chakry do nohou aby mohla odskočit, a pokud se chystá pustit svou tyč, připravuje se na to aby ji mohla chytit*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 7:03 pm

Hakai Shiro

Eh, sakra, nechtěl jsem dát takovou ránu, omlouvám se. Leknu se, když se tvá tyč přelomí, ale docela pěkně si využila tvé šance a zaútočila. "No, myslím, že bych to měl přestat hrát" Dřív než se ke mě dostane tvá rána, složím pečeť a jemným hlasem řeknu: Kai Z toho malého kluka se objevím už já v pravé podobně, tvá rána mě sice zasáhne, ale vzhledem k tomu, že mám na sobě svůj Kage úbor, tak mi to nic neudělá, nakonec se usměji a schovám dřevěnou tyč zpět. Jsem rád, že tu rostou talentovaní Geninové, máš opravdu talent a omlouvám se, blbě se mi drží zpět. Zasměji se a poté vyskočím na trám, který je asi tři metry ve výšce, posadím se na něj a pozoruji tě. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 7:06 pm

*Zaskočená, a když se objeví tvář jejího Kageho, v jejích očích se mihne i kromě šoku i spoustu respektu a obdivu* Kasaikage-sama. *Pípne* Omlouvám se, nevěděla jsem - *Neví co říct, doufá že se nezlobí, že na něj útočila, když odskočí, sleduje ho pohledem, jeho slova jí došla až teď* Děkuji, ale neomlouvejte se, je to v pořádku. *Přikývne*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 7:14 pm

Hakai Shiro

Když začneš vypadat tak vystrašeně a omlouvat se, začnu se smát, ale ne ve zlém. Nakonec se nadechnu a vydechnu, abych se uklidnil. Máš opravdu talent, podle seznamu Geninu jsi Tayo, že ano? Usměji se a poté opět seskočím dolů. Již brzy budeš mít tým, tak se snaž ať je z tebe skvělá kunoichi, když budeš chtít pomoct tak se stav, myslím, že tě můžu naučit nějaké jutsu jakéhokoliv elementu. Mrknu a poté se procházím po místnosti. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 7:17 pm

*Zčervená, když ji pochválí a podívá se do země a jemně se zamračí, není moc dobrá v přijímaní komplimentů* Ď-děkuji. *Podívá se na něj, jak začne pochodovat po místnosti* Moc ráda bych se od vás učila. *Usměje se zářivě* Bylo by mi ctí, Kasaikage-sama.
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 7:21 pm

Hakai Shiro

Bohužel mám teď nějaké zařizování ohledně týmů, ale až budeš mít přiřazený tým a senseie, určitě tě nějakou techniku naučím, jen bych potřeboval vědět jakou máš podstatu. Opět se zasměji, protože tě nechci zastrašit a pořád chodím po místnosti, nakonec si vytáhnu blok a něco na psaní. Ihned si začnu psát poznámky, abych věděl na co přesně se zaměřit. 
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 7:24 pm

*Chvíli přemýšlí co tím myslel, pak jí dojde, že si myslel, že chce aby ji to naučil hned, zavrtí hlavou* Samozřejmě.. S-samozřejmě jsem nemyslela hned. *Ospravedlňuje se i když to zní spíš jako omluva* Podstatu? *Ona si není jistá, jestli by byla schopná použít Katon nebo Raiton, používá chakru těchto dvou elementu pro Gurooton, ale ve zkutečnosti nikdy nezkoušela použít jen jeden* Myslím že Raiton. *Řekne nakonec.*
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Hakai Sun Sep 14, 2014 7:30 pm

Hakai Shiro

Říkáš Raiton? Eh, můj Raiton je až na A - rank úrovni, tuto techniku tě naučím, ale až někdy později pokud by ti to nevadilo. Zasměji se a všechno si zapíšu, poté blok schovám a dojdu k tobě. Tak zase někdy, musím jít mám ještě hodně práce. Pohladím tě ve vlasech a dám se na odchod. Tak ahoj, Tayo-chan. Mávnu na tebe a odcházím předními dveřmi pryč. 
//přesun
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tayo no Tenshi Sun Sep 14, 2014 7:32 pm

Nashledanou. *Zamrká a když odejde, si zpraví vlasy a kouká za ním - je mnohem příjemnější než čekala. Vlastně je úplně jiný než čekala, usměje se pro sebe a jde zlomenou tyč hodit do koše a vezme si novou a pokračuje v tréningu. Po dvou hodinách má dost, vše uklidí obuje se a odchází domů.*

//přesun
Tayo no Tenshi
Tayo no Tenshi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Mon Sep 15, 2014 2:20 pm

Pomalímy kroky vstoupí dovnitř když vstoupí dovnitř rozhledné se kolem jestli je někdo poblíž když se dozví že nikdo kolem není vezme si dřevěnou tyč a jde rovnou k trénovacímu panákovy zaujme bojový postoj a zařve Sharingan!!! vtom se mu promění barva očí a začne trénovat
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tasko Mon Sep 15, 2014 4:27 pm

Přijdu do prázdné místnosti s cílem tréninku. Rozhlédnu se po místnosti, ale jediné co vidím jsou stopy tréninku někoho přede mnou.. Dokud je tu prázdno tak neplýtvám časem obvážu si klouby na rukou obvazy a jdu cvičit Taijutsu na dřevěném panákovi...
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Mon Sep 15, 2014 7:39 pm

Při konci tréningu deaktivuje Sharingan obleče si tričko a odchází
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Tasko Mon Sep 15, 2014 8:13 pm

Ukončím trénink a celý spocený se vydám domů kde se jen vysprchuji a lehnu do postele...
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Azuma Shiro Sat Sep 20, 2014 7:02 am

Vchází dovnitř a rozhlíží se po místnosti. Když uvidí dřevěné panáky vezme si cvičný meč a začíná trénovat.
Azuma Shiro
Azuma Shiro
Genin

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 18. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště               Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru