Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č.1

+3
Yoko Uchiha
Kaito Nakamaru
Akuma Saito
7 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Cvičiště č.1 Empty Cvičiště č.1

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Aug 08, 2014 12:40 am

Na tomto cvičišti trénuje mladá krev svoje schopnosti, které potom ukazuje v boji, Začínal zde snad každý hrdina, který z této vesnice je, dokonce i sám Kage zde trénoval své svěřence, kteří nyní obrážejí bitevní pole!
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Tue Sep 16, 2014 4:34 pm

Již od brzkého rána sem na cvičišti. Sedím na větvi stromu ve svém čeném kimonu přes které mám přehozen modrý plášť. V klidu si vysedávám na větvi a čtu knihu co jsem si včera vypůjčil z knihovny, nemůžu se od ní odrhnout. Občasně se podívám kolem zda někdo nedorazil, ale nikdo nikde a tak sí dále vklidu čtu.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Tue Sep 16, 2014 5:07 pm

Rychle jsem doběhnu... Jsem úplně udýchaná a tak si sednu na zem... Pomalu se vydýchávám a přemýšlím kde může být Kaito.. Chvíli se ohlížím kolem sebe a poté ho uvidím jak sedí na stromě. Je to on ?... Ano je to on !.. Hé-éj Kaito !!... Tak budeme teda trénovat ?.. Optám se velmi nahlas aby to Kaito dobře slyšel. Pomalu si stoupnu a pomalým krokem jdu k němu. Myslela jsem si že vás dneska nenajdu.. Ale našla !.. Takže se můžeme pustit do té Suitonové techniky jak jsem vás včera pobízela ?. Ušklíbnu se a sednu si na zem.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Tue Sep 16, 2014 5:12 pm

Přestanu číst, vyruší mě totiž něčí hlas. Kounu pod sebe a všimnu si Yoko, poté co vysloví svou větu se zamyslím a uklidím knihu. Seskočím z větve, protáhnu se a povím No klidně. Sice podle pravidel bych tě nic učit neměl, když nejsem tvůj mistr, ale pomoci ti myslím mohu.. pousměji se
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Tue Sep 16, 2014 5:25 pm

Když uvidím jak Kaito seskakuje se stromu a odpoví na mou otázku zapřemýšlím a odpovím. Tak dobře jenže jak chcete začít o této technice vím jen to že je silná musíte mě to naučit vy !.. Nahodím pohled že přemýšlím. Potřebuji aby mě to naučil on !.. Sama se to nenaučím !.. Poté vstane a opře se o strom který tam je.. Začne znovu přemýšlet, jak technika asi vypadá. Poté se podívám na Kaita a čekám na jeho odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Tue Sep 16, 2014 5:33 pm

Hmm... uděláme to takto. Já ti ukáži jak na to a pak to zkusíš sama.
Povím a pousměji se. Popojdu trochu dál a otočím se bokem k Yomo. Seskládám pečetě a pronesu Suiton: Mizu rappa tváře se mi trochu nafouknou, otevřu ústa a vypustím větší množství vody a to vytvoří vlnu, která se převalý přes směr jakým jsem techniku použil a po chviličce zmizí.
Tak a teď ty. povím s pousáním.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Tue Sep 16, 2014 5:58 pm

Když uvidím jak skláda pečetě a vypustí z úst proud vody.. Zkusím to taky. Poskládám dané pečetě a řeknu. Suiton !.. Mizu Rappa !.. Nafouknou se mi ústa ale když jí otevřu vyteče z ní jen minimum vody jen asi jen dva loky. Boužel čeká že se bude Kaito smát a proto se zašklebí a zkouší to pořád dál.. Dokážu to ! Dokážu !... Neustále si říká v hlavě a pořád to zkouší dál.. Čeká na Kaitovu reakci.. Zkouší to pořád dál.. Aby se techniku naučila dříve.. Stanu se silnější... Bude trénovat a jednou se stanu nejlepším Seninem !.. I tohle si říká v hlavě.. Pořád to ovšem zkouší ale po chvíli si musí odpočinout.. Přestane a čeká na Kaitovu odpověď.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Tue Sep 16, 2014 6:02 pm

Uchechtnu se, poté vidím její snahu a pousměji se, usednu do tureckého sedu a povím Hmm.. bylo mi jasné že ti to hned tak nepůjde, už jen protot že je to technika ranku C a tak je pro tvou úroveň složitá, ale myslím že máš na to ji ovládnout ve velmi krátkém čase... pousměji se
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Tue Sep 16, 2014 6:56 pm

Podívám se na Kaita když promluví.. Docela mě jeho chvála potěší.. Ovšem když se pousměje.. Otočím se směrem dopředu. A řeknu.. Suiton Mizu Rappa... Zase mi to moc nejde a proto to zkouším dál a dál. Dokážu to !.. Jsem nejlepší !.. Pořád si tohle myslí a opakuje v hlavě pořád do kola ! .. Moc mi to nejde že ?.. Ale já se to naučím a pak další a další !.. Budu nejlepší !.. Jsem docela namyšlená ale to k Uchihům patří.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Tue Sep 16, 2014 7:00 pm

Noo jak se to veme, ale neboj jednou se ti to podaří. Síla mládí tě požene vpřed! pronesu se zasmáním, poté přejdu do lehu a dokuď Yoko trénuje ležím a pozoruji oblohu.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hakai Tue Sep 16, 2014 7:32 pm

//Eh, pravidla učení jsou uplně jiná, takže tímhle se tu techniku nenaučíš, jen pro info ^^
Hakai
Hakai
Kasaikage

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 07. 08. 14

https://nsns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Tue Sep 16, 2014 8:00 pm

// Aha .... Teď jsem to pochopila mno ://.. No ok já to tak udělám napíšu filler Smile)
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Wed Sep 17, 2014 1:29 pm

Jak Yoko trénuje a já hledím na oblaka začnu se nudit. Z lehu opět přejdu do sedu. Z kimona vytáhnu modro-zlatý svitek. Otevřu ho a začnu si v něm pročítat. Nachází se v něm totiž údaje o jedné z pečetí mého klanu. A tak abych se nenudil se věnuji svitku a jeho obsahu.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 3:16 pm

Příjdu sem a chvíli se rozhlížím a poté když si všimnu pár lidí tak se snažím najít nějaké stinné místo kde bych mohl trénovat.Když najdu tmavé místo tak vytvořím nehybné sochy a trénuju proti nim
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 7:09 pm

Po dlouhém trénování si odechnu a sednu si.Poté mě napadne že bych mohl navázat kontakt.Příjdu k té osobě ale přišel jsem ze adu a tak vidím žečte a tak jsem se rozhodl že ho nebudu rušit,otočím se a jdu pomalu pryč
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 7:17 pm

Nakonec se odhodlám a příjdu blíž řeknu *neruším?*opram se a çekam na otpověď
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Wed Sep 17, 2014 7:18 pm

Přestanu si pročítat svitek, jelikož uslyším něčí hlas. Rozhlédnu se a všimnu si nově příchozí postavy, a tak povím Ne, co potřebuješ?
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 7:20 pm

Nic,nic nepotřebuju jen mě napadlo,že bych se mohl z někým zkamarádit,víš jsem tu nový*odpovím mu na to
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Wed Sep 17, 2014 7:23 pm

Hmm Hmm. chápu. Tak.. hmm těší mě já jsem Kaito. Zdejší Jounin, těší mě. povím s pousmáním.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 7:27 pm

Hmm*zapřemyšlím"to by mohl byt muj sensei"zamyslím se*ehm těší mě kaito*usměju se a trochu se pokloním kvůli jeho hodnosti*já jsem hiroto*poté protočim ocima a řeknu*genin
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Wed Sep 17, 2014 7:28 pm

Přiklusám k hřišti pod temnou q noční oblohou a začnu si obíhat běžeckou dráhu abych se udržel v kondici. Hitsumaru nejlépe usíná po vyčerpávajícím tréninku.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Wed Sep 17, 2014 7:32 pm

No Hiroto, bohužel tu s tebou déle nemohu pobýt, jelikož mám ještě nějaké povennosti, uvidíme se příště. posvím s uchechtnutím, vstanu a vmžiku zmizím.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 7:35 pm

Ou,aha tak zatim*zamavam a sem vhěhne nějaký mladík a upoutá moji pozornost a chvilku se na něj dívam a pak dostanu myšlenku"asi bych si měl zaběhat abych dokončil tréning a tak si dam par oddechovych kol.Takže se rozběhnu ale nepokousim se dohonit toho kluka
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Wed Sep 17, 2014 7:40 pm

Všimnu si, že neběžím sám a připojil se za mnou další. Běží kousek za mnou a já to využiju tak, že se na něj začnu otáčet, dělat pošklebky a ani pomalu nedávam pozor kam hážu s nohama.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 7:47 pm

Hned poznám že se mě snaží vyprpvokovat ale ignoruju ho a běžím si svojim tempem
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru