Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č.1

+3
Yoko Uchiha
Kaito Nakamaru
Akuma Saito
7 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Wed Sep 17, 2014 7:52 pm

Heh, to je blbec byla jeho připomínka na něj, kterou nevyslovil nahlas. Přidám do běhu, dojdu na konec kola a začnu se unavovat. Skončím s během a vracím se.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 7:54 pm

Já pokračuju v kolu a když ho mijim tak mě popadne dědinskost a vypláznu na něj jazyk a poté se zasměju
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Wed Sep 17, 2014 7:59 pm

Když doběhnu druhé kolo,zpomalím a nakonec zpomalim natolik že je to chůze a poté jdu někam jinak,kde si udělám posilku a to tak že začnu dělat kliky,po unavení rukou zacnu dělat sklapovačky a poté co jsem vysílen odejdu.A jdu do svého domu
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Thu Sep 18, 2014 12:16 pm

Sednu si a přestanu cokoliv dělat.. Sednu si na zem a prohlížím si okolí. Nemohu si nevšimnout nově příchozích a proto se zamyslím.. Nevypadají staře nejspíše Genini, jak jsem slyšela žádné jiné vyšší hodnosti tu nejsou než Genin.. Kromě Kaita ten je Jounin.. Nahodím zamyšlený výraz ale po chvíli nad tímto přestanu uvažovat a rozhlédnu se kolem sebe.. Uvidím tři trénovací panáky vstanu a pomalým krokem jdu k nim... Dá ruky do batůžků na svých bocích a rychle ruce vytáhne.. Neuběhli ani dvě sekundy a v každém z panáků byly zabodané tři Kunaie... Stanu se nejsilnějším Shinobi z celé vesnice !.. A nakonec se stanu nejlepším Seninem !.. Mluví si podnos a stále hazí kunaie a Shurikeny.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Thu Sep 18, 2014 1:32 pm

Po obědě jsem příjdu abych nezameškal svůj vlastní tréning,rozhlédnu se a uvidím jedno holku co trénuje.Nejdu k ní abych nepřilákal pozornoct a jdu si vlastní cestou.Pro začátek si dám dvě kolečka jako rozklus.Potom si jako vždy udělám klony a trénuju na nich.Jednak trénuju sebe a jednak trénuju jejich tvrdost
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Thu Sep 18, 2014 4:57 pm

Když uvidím neznámého chvíli se na něj dívám a přemýšlím poté mě něco napadne.. Možná by si se mnou dal zápas/tréning.. Když se rozmyslím.. Sednu si a dívám se jak trénuje.. Poté se rozhodnu na něj promluvit. Hej ty !.. Dáš si se mnou tréning ?.. Nebo se bojíš ?.. Poškádlím ho a čekám na jeho odpověď.. Když jen tak čekám a nemá co dělat přemýšlím o tom co asi ovládá za elementy.. Možná Suiton, možná Katon, možná Doton, možná Raiton.. Kdo ví ? Ale vyhraji !.. Ušklíbnu se a stále čekám na odpověď neznámého.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Thu Sep 18, 2014 5:53 pm

Vztanu po tom co na mě někdo promluví,otočím se a jdu blíž a poté když jsem blízko řeknu*ty si chceš dát semnou zápas
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Sep 19, 2014 9:20 pm

Akuma Saito

Z jednoho z mnoha stínů, které tu jsou se vynoří postava muže v plášti a klobouku. Ze začátku to nešlo poznat, ale jak se více odhalovala postava tohoto muže, mohli jste poznat, že to jsem já, váš Kage. V ruce jsem držel list, a přicházel jsem k vám s úsměvem na tváři. Když jsem k vám došel, list jsem rozložil a začal číst.
Do týmu č.1 budou patřit tito Geninové:
1. Yoko Uchiha


2. Hiroto Yamashi


3. Hyota Hitsumaru


vaším senseiem se stane jeden z nejsilnějších Shinobi vaší vesnice, važte si toho, je to Kaito Nakamaru.


Společně budete tvořit elitní tým. Vybral jsem vás tři do týmu, jakožto nejsilnější Geniny naší vesnice, dělejte své vesnici čest, a ona vám to vrátí. Zraďte ji a ani po smrti nenajdete odpočinku.
 Kaito... mám pro vás první misi, seřaď si tým...
Dokončil jsem svůj prolog a čekal, jak zareagují Geninové a Kaito.
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Fri Sep 19, 2014 9:39 pm

Takže jsem se konečně zařadil. Prohlížíjí si je stojíc kus od nich. Neznáme nikoho z nich, asi byly z vedlejší třídy. Vylezu si na kusrezavýho zábradlí a zavěsím se nohama. Hitsumaru není dobrý v seznamování, takže se do toho napřed nepouští a čeká až začne někdo z nich.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Fri Sep 19, 2014 10:24 pm

Najednou se objevím kousek od jednoho stromu co stojí poblíž. Takže můj tým byl konečně určen, výborně. pronesl jsem. Poté jsem popošel dále do cvičiště a měl jsem dobrý rozhled a výhled na všechny své žáky a na Kageho. Takže týme č.1 ke mě! Je čas na misi! vykřiknu a čekám než se všichni seřadí u mě.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sat Sep 20, 2014 7:36 am

Pokroutím panenkama když řeknou mé jméno v nějakém týmu a pak zničeho nic zpadnu na zem a jsem v bezvědomí protože si vzpomenu jak dopadl můj předchozí tým.Za chvíli se probudím a bolí mě hlava,snažím se stoupnout ale nejde to,až po nějké chvíli se vzpamatuju a vztanu.Po té uslyším jak na nás volá a tak jdu z rukama v kapsách za nim ale ještě se mi stále točí trochu hlava
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sat Sep 20, 2014 10:33 am

Když Zangake řekne moje jméno a řekne že jsem zařazena do týmu měla jsem docela radost.. Rychle skočí ke Kaitovi a stoupne si do pozoru. Začnu přemýšlet. Hyota Hitsumaru ?.. Podívám se na Hyotu. Ten kluk nevypadá starší nebo stejně jak starý jako já ... Hmm.. Zajímavé... A Hiroto Yamashi ?.. Podívám se opět na něj.. Ale po chvíli omdlel. Ach můj bože... To bude nějaký slaboch. Pomyslím si... Po chvíli se Yamashi vzbudí a já jen provokativně dodám.. Šmarja !.. Slaboch !.. Když uvidím že nemůže vstát nijak to neřeším a dávám pozor co Zankage a Kaito řeknou.
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Sep 20, 2014 11:46 am

Akuma Saito


Nechápal jsem, proč se Hyota nezařadil, ale to již byl Kaitův problém, jeho tým, jeho respekt, ať si je vycvičí. Prohlížel jsem si je a chvíli jsem váhal, zda-li jim tu misi mám dát. Byla o hodně vyšší, než jakou jsem jim dát mohl, ale věřil jsem, že oni to zvládnou, zas tak těžké to nebylo, ale ten pravý důvod, proč to byla B Rank Mise jsem jim záměrně neřekl, nechtěl jsem, aby měli stres z toho, co tam na ně čeká. Nikdo normální se mi nemohl divit, když jsem před sebou viděl, jak sebou jeden z Geninů mrskl o zem. 
Vaše mise bude jednoduchá, ale nepodceňujte ji. Kolem vesnice se potlouká příliš neznámým individuí, vaším úkolem bude kolem vesnice položit pasti proti těmto osobám, je mi jedno, jestli je tam past hned zabije, a nebo je doživotně zmrzačí, každopádně, buďte obezřetní, také jsem se dozvěděl od ANBU, že se kolem vesnice prohání monstrum, která zabíjí zaživa...
Dořeknu s úsměvem zadání mise a odcházím pryč, více jsem toho nevěděl. Museli si nyní poradit sami. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Zankage

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 07. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sat Sep 20, 2014 12:30 pm

Po vyslechnutí Zankegoho slov se zamyslím. Po chvilce přemýšlení, popojdu pár kroků dopředu a otočím se čelem ke svému týmu. Takže mise je doufám všem jasná! Každý z vás se nyní na ní připraví. Jakmile bude čas vyrazit kontaktuji vás! Prozatím se můžete jít domu připravit na misi. pronesu, otočím se a zmizím.

// Pardon, ale moje aktivita bude přes dnešek a i během zítřka omezena. Na misi se vypravíme v neděli v 16:00. Tak tu prosím buďte. Každému z týmu poté pošlu PM s místem srazu.
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sat Sep 20, 2014 1:40 pm

(ani já tu nebývám často, ale v ty čtyři zítra určitě) Spustím ze zábradlí nohy a chytnu se rukama, abych mohl nromálně dopadnout a jdu k nim blíž. Přemýšlí o konkurenci toho nachcípanýho týpka, ale zdá se mu, že bude na nižší třídě než on a z holek nikdy neměl moc respekt, ale z Yoko cítí takový divný pocit.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sat Sep 20, 2014 4:52 pm

Slyším jak mi někdo říká do slabocha ale už mi říkali i hůř a tak to plně ignoruju a jdu bokem trénovat kamsi do stínů aby protože nechci aby mě někdo pozoroval.Vytvořím písečné klony a tentokrát trenuju svoji obranu když mě napadne nepřítel
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sat Sep 20, 2014 5:09 pm

//Hiroto ? Very Happy Seš v týmu a máš se zařadit ! Wink.. Neuposlechnutí Senseie se dost tvrdě trestá Wink lol!
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sat Sep 20, 2014 5:30 pm

Jak se mám asi zařadit když tu není sensei(online)až tady bude tak příjdu
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sat Sep 20, 2014 5:30 pm

//a pokuť vidím hytsu taky nepřišel
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Yoko Uchiha Sat Sep 20, 2014 5:38 pm

// Jenže zařadit by si se měl Wink Pokud vím tak Kaito(sensei) řekl(napsal).. "Tak týme seřadit !".. Takže by jsi to měl respektovat a seřadit se Wink Aspoň se vidí kdo je neschopný Wink
Yoko Uchiha
Yoko Uchiha
Genin

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Kaito Nakamaru Sat Sep 20, 2014 5:42 pm

// A já to dorazí tím, že sem vám řekl, už dávno že můžete jít Very Happy Ale opravdu sem si nevšiml Hiroto že by ses zařadil, a celkově tvé posty jsou meh... být tebou tak se zlepší..
Uvidíme se zítra v 16:00 :-)
Kaito Nakamaru
Kaito Nakamaru
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sat Sep 20, 2014 5:55 pm

// 1.) Já jsem velky H mekky i -tsu (cu)
2.) v predeslym postu jsem psal, ze jsem prisel k vam, takze jsem byl "zarazen"
3.) Proc misto diskuzi normalne nehrajeme? lol!
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sat Sep 20, 2014 6:38 pm

//tak sory lidi
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hiroto Yamashi Sat Sep 20, 2014 6:40 pm

Po dlouhém tréningu mi dojde že bych se měl zařadit a rak příjdu k senseiovi a řeknu*Eh..promiňte že jsem se neuposlechl rozkaz
Hiroto Yamashi
Hiroto Yamashi
Genin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Hyota Hitsumaru Sat Sep 20, 2014 6:42 pm

// hrajem!
Takže ty se jmenuješ Yoko? Nenapadlo ho jak lépe začít s týmovým seznámením a po otázání poukázal na Yoko, dívku, kterou bude i spolu s Hirotem vídat velmi často.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č.1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č.1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru