Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesnice Hakuryo

+4
Konan
Tasko
Ryűsen Uchiha
Hakai
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Fri Sep 19, 2014 8:07 pm

Nejsem si sám nijak jistý jestli jsem schopen splnit něco z toho co jí říkám, ale nemohu to na sobě nechat znát. Usměji se. Jistě bude v pořádku, jen doufám že je brzy oba najdeme. A neříkal kam bude mířit dál? Když už jsme konečně našli nějakou stopu rád bych se s ním brzy opět spojil. Začíná se již stmívat. A počet lidí v ulicích, v parku a samozřejmě hluk okolo se snižuje. Neměla by jsi už jít domů? Pravděpodobně tu budeme ještě zítra. Kdyžtak si popovídáme ještě zítra. Znovu se usměji a nabídnu doprovod domů.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Fri Sep 19, 2014 8:15 pm

Nerada lidem něco slibuji, ale i já přikývnu na Taskova slova. Na konci už bohužel souhlasit nemůžu. Podívej se na ni, už je to velká holka. Usměji se na ni a povídám: Domů to určitě zvládneš sama, mám pravdu? Snažím se u toho, aby z mého tónu hlasu nebylo poznat, že se ji bojím doprovázet kvůli případné pasti.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Fri Sep 19, 2014 9:00 pm

Když ho odkopne Barman tak se trochu začne divit myslel si že to je normálni člověk No Dobře jak chceš vytáhne Kunai z pouzdra a rozběhne se na něj když je už blízko něj tak se ho snaží seknout do ruky
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Shimin Fri Sep 19, 2014 9:03 pm

Holčička:
Pořád se usmívá a pak se zničeho nic zarazí. Vlastně ten muž říkal, že tu někdy v tuhle dobu bude procházet. Zadívá se na bránu a ukáže, že tam odtama.
Hospodský:
Ačkoliv máš Sharingan a jdeš na něj s kunaiem, on popadne židli a hodí jí po tobě, ihned se kolem nashromáždí lidé, včetně ochranky a chtějí tě vyvést ven.
Shimin
Shimin
NPC

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Fri Sep 19, 2014 9:08 pm

Opravdu?? Jsi si tím jistá?? To by bylo skvělé.. Tak snad budeme mít štěstí. Zvládneš to tedy domů sama princezno?? Usmívám se a snažím se vypadat přívětivě ačkoliv jsem trošku nervní.. Nejsem si jist zda-li můžu věřit čemukoliv co dívka říká, ale pokud mluví pravdu nerad bych aby se jí něco stalo. Byl bych raději kdyby šla už domů...
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Fri Sep 19, 2014 9:13 pm

Dobře, děkujeme za informace. My se s ním teď setkáme. Teď už utíkej domů a zítra ráno přijď na tohle místo. Pomůžeme ti s hledáním toho prodavače. Po tom, co malá holčička odejde řeknu Taskovi, že tu na něho počkáme, ale někde schovaní. Souhlasíš nebo máš jiné nápady?
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Fri Sep 19, 2014 9:16 pm

Myslím že by jeden z nás měl jít za Ryusenem.. Nevímde jak je na tom a pokud něco zjistil bylo by lepší to dát vše dohromady dokud je čas... Okolo je již tma a okolo chodí jen výjimečně někteří lidé takže není problém si všimnout někoho přicházejícího.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Fri Sep 19, 2014 9:19 pm

Když vidí že tam je hodně lidí upustí kunai a odejde za Taskem a Konan a bude doufat že něco zjistili
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Fri Sep 19, 2014 9:20 pm

Asi máš pravdu, radši za ním zajdeme do té hospody Při cestě do hospody narazíme na Rya. Tak co? Jak jsi dopadl?
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Azurashi Fri Sep 19, 2014 9:20 pm

Azurashi
Pomalu přicházím do vesničky, ihned na mě ukáže nějaká malá holčička stojící vedle nějakých Geninů, čelenku u sebe nemám, mám jen černé oblečení a za pasem katanu. Usmívám se a prohazuji si vlasy, nakonec se opřu o zeď a z kapsy vytáhnu cigaretu, kterou ihned zapálím a začnu kouřit.
Azurashi
Azurashi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Fri Sep 19, 2014 9:23 pm

Uvidí Konan No tak dopadlo to špatně je tu hodně divních lidí co u vás S usměvem dopoví a porozhlíži se kolem.
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Fri Sep 19, 2014 9:27 pm

My jsme potkali holčičku, která nám sdělila celkem zajímavé informace. Řeknu mu všechno, co nám řekla a počkám na jeho reakci. Podle mého by jsme na něho měli jít počkat.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Fri Sep 19, 2014 9:29 pm

Stojíme všichni tři i s holčičkou která nevypadá že by se nás chystala opustit kus od brány. Osoba která si právě zapaluje cigaretu mi nepřijde nijak povědomá ale prohlížím si muže detailně. Pokud je to Nukenin tak by měl být v bingo knize. Snad ho tam najdem. Pochybuji že nám to totiž poví sám. Jsem ostražitý a ruku mám na kataně i když vím že šanci bych neměl. Ehm.. Ryu, Konan.. Nějaký plán?
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Shimin Fri Sep 19, 2014 9:30 pm

Holčička:
T-To je on, ten váš kamarád, já už vážně musím domů, prosím přiveďte pana z obchodu zpět, díky. Ještě se naposledy zasměje a poté se vydá na druhou stranu od Nukenina, běží rychle domů a neohlíží se.
Shimin
Shimin
NPC

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Areton Shosei Fri Sep 19, 2014 9:33 pm

Areton

Dojdu hned za Azurashim. Na sobě mám to, co obvykle (viz. obrázek) Jedinou věc, kterou mám navíc je malá gumová tyčka, kterou mám připnutou u pasu. Nezdá se být nijak nebezpečná, ale leskne se na ní jakási pečeť. 
Aze... jsi si jistý, že jsme tu správně? Nezdá se mi, že by se tu potloukal jakýkoliv objekt našich zájmů... Měl jsem na mysli Biju, ale nemohl jsem to říct, stále to bylo prakticky tajné. V tom si všimnu těch tří fakanů z Kasai a jen se na ně se zamračením dívám. Neměl jsem ponětí, co plánuje Azurashi udělat.
Areton Shosei
Areton Shosei
NPC

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Azurashi Fri Sep 19, 2014 9:45 pm

Azurashi
Trochu kouře se mu dostane až do krku, takže lehce zakašlá, ale i tak nepřestane kouřit, zasměje se a poté se podívá na ty děcka, co pozoruje Areton.  Nemyslím, že by tu byli naše cíle, navíc máme jiné úkoly než se tu potulovat a pozorovat nějaké děcka, Aretone. Pomalu dokouřím a nedopalek zahodím a zašlápnu. Poté opět zakašlu a dodám: Měl bych s tím kouřením přestat.
Azurashi
Azurashi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Sat Sep 20, 2014 11:42 am

Když my Konan řekne informace které poskytla malá holčička,tak jsem se zamyslel jaký bude náš další krok a taky se mi něco nezdálo díval jsem se na ty dva chlapíky na které se dívá Tasko a potom řekne Nemyslíte si žebychom měli za nimi jít a zeptat se jich vypadají že by něco věděli Zeptá se Taska a Konan.
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Sat Sep 20, 2014 12:28 pm

Blázníš? A co jim asi tak řekneš? "Ahoj, potřebujeme o vás zjistit nějaké informace. Pomůžete nám?" To nebude ten nejlepší nápad.   Svým společníkům potichu vysvětlím, že teď nasimuluji odchod a pak se vrátím i s holčičkou. Zvýšeným hlasem řeknu Já ji přivedu, počkejte tu na mě a odejdu stejným směrem jako malá holčička. Až jim odejdu z dohledu, použiji svoji techniku "Paper Clone", který následně přeměním pomocí "Henge no Jutsu" na malou holčičku, která před chvíli odešla. Obě dvě se vrátíme.

Holčička (Klon)
Když uvidím Azurashiho a Aretona, začnu na ně ukazovat a táhnout sebe (Konan) k nim.

Já (Konan)
Pojďte. Zeptáme se jich na toho prodavače. Budeme dělat, že ho hledáme.Nechám se táhnout a přijdu až k nim. Počkám na jejich okamžitou reakci.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Sat Sep 20, 2014 3:26 pm

Poslouchám Konan s Ryuem ale Ryua plán se mi vůbec nelíbí.. Po té co se vyjádřila Konan tak si říkám že horší to už být nemůže.. Její plán se mi nelíbí ale sám lepší nemá. Nezbývá než doufat že vyvázneme živý.. Nicméně nemám ponětí co chce Konan dělat dále takže radši mlčím a jdu pár kroků za Konan předem připravený na možný útěk nebo střet. Nemohu si dovolit zklamat. Kasaikage-sama na nás spoléhá.

Techniky + D. Body:
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Azurashi Sat Sep 20, 2014 9:09 pm

Azurashi
Ach, po chvíli se otočím na Aretona a vytáhnu si další cigaretu s tím, že ti též nabídne jednu. Zapálím si jí a ihned si jí dám do pusy. Párkrát jí nasaji a poté vydechnu všechen kouř, nakonec zakašlu a podívám se na oblohu Tohle mě jednou zabije, ale co už, měl bych vážně přestat. Opět zakašlu, protože to není za tuhle hodinu má první ani druhá. Nakonec se opět opřu ke zdi a pozoruji vše okolo.
Azurashi
Azurashi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Chika Hanato Sun Sep 21, 2014 11:57 am

*Unavená po tréninku došla konečně sem. Měla chuť se procházet a v Zankoku nechtěla být. Chodí k jednomu stánku k druhému a prohlíží si je. Někde se zastaví dýl a někde není ani vteřinu. Nakonec ji přiláká stánek s rámenem. Dojde k němu a jeden si objednát. Zatím vytáhne peníze a když ji prodavač dá rmen poděkuje a zaplatí. Porozhlídne se po volné lavičce. Všimne si jedné pod stromem dojde k ní sedne si a začne jíst*
Chika Hanato
Chika Hanato
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Azurashi Sun Sep 21, 2014 5:50 pm

Azurashi
Ještě nějakou chvíli pozoruji tu malou holku a ty Geniny, nakonec přijdou ke mé a já zahodím svojí cigaretu, nedopalek opět zašlápnu a poté položím ruku na rukojeť katany. Naposled vydechnu kouř a poté se na vás zadívám, udělám dva kroky, abych odstoupil od zdi. Co chcete děcka? Docela dost riskujete.. Dodám chladným hlasem a poté se opět zadívám ke slunci.
Azurashi
Azurashi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Sun Sep 21, 2014 5:56 pm

Holčička (klon)
Dětským, hyperaktivním, ale zároveň smutným hlasem řeknu.Dobrý den! Um...chtěla jsem vás požádat o pomoc. Můj přítel z obchodu, se kterým jste se bavili zmizel. Je mi po něm opravdu smutno, nevíte kam šel? Tady mí přátelé mi pomáhají, ale zatím jsme ho nenašli. Má to něco společného s tím, o čem jste mluvili? Je mi divné, že se mi nesvěřil.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Sun Sep 21, 2014 6:02 pm

Pokouším se vypadat co nejméně nepřátelsky mlčet jelikož mi to přijde asi jako nejlepší možnost.. Nicméně z osoby stojící přede mnou cítím že by neváhal nás zabít během vteřiny. Důvěřuji Konan a doufám že jí to vyjde ačkoliv mám ten pocit že zkušený Shinobi jako ten před námi dost možná skrze Konanino Henge prohlédne. Vůbec nevím co plánuje ten Nukennin nemůže být přece tak hloupý aby nám vše prozradil a ještě nás může klidně zabít. Jestli Konan přežije do doby kdy bude Jounin tak se jí asi pokloním jelikož tohle je až nezdravě riskantní.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Azurashi Sun Sep 21, 2014 6:18 pm

Azurashi
Vzhledem k tomu, že prakticky nepoužívám chakru, nevím ani na jaké jste úrovni, ale i přes to se vás snažím ignorovat, ačkoliv to moc nejde. Opět zakašlu a poté se zadívám na tu malou holku. Ten dědek tu už nechtěl žít, my jsme ho jen stěhovali do jeho nového sídla, kde bude mít lepší výdělek, v téhle díře by přece nechtěl nikdo žít. Lhaní mi docela šlo, protože lhát a podvádět, to je zbraní Nukenina. Nakonec se zadívám na Taska a pohlédnu na jeho katanu. Máš moc pěknou zbraň, umíš jí vůbec používat?
Azurashi
Azurashi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 2 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru