Naruto: Shinobi no Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesnice Hakuryo

+4
Konan
Tasko
Ryűsen Uchiha
Hakai
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Sun Sep 21, 2014 6:23 pm

Holčička
Mlč! Nikdy by mě neopustil! Lžeš! Lžeš! Žádná díra! Měl to tu rád!Brečím, řvu a mlátím kolem sebe. Co jste mu udělali?! Proč se nerozloučil?!

Konan
Skloním se ke svému klonu a obejmu ho. Neboj, určitě se vrátí. Tenhle pán si z tebe určitě pouze dělá srandu, že je to tak?Tázavě se na něho podívám a čekám.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Sun Sep 21, 2014 6:29 pm

Dívka začne brečet ale já věnuji pozornost Nukenninovi který se mi chce smát že neumím se svou katanou. Děkuji opravdu je to skvělá katana nicméně přecijen je od vás trošku hrubé poukazovat na nedokonalý um s katanou když jde o někoho mého věku. Doufám že ho nenapadne tu katanu chtít nebo mě zkoušet.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Azurashi Sun Sep 21, 2014 6:35 pm

Azurashi
Šáhnu si do kapsy a až do poslední chvíle nikdo neví co vytáhnu. Nakonec vytáhnu opět krabičku cigaret a chystám si zapálit, avšak mohe krabička je prázdná a to mě trochu vyvede z rozumu. Sakra, došli. Zahodím prázdnou krabičku a poté opět zakašlu. Nemáte cigarety děcka? Zadívám se převážně na Taska, protože je to jediný kluk, takže je u něj větší pravděpodobnost, že kouří. Pokud ne, nevadí. Poté se otočím k té malé holce a rukou jí šáhnu na hlavu. Tak hele, já nelžu, dělal jsem jen to co musím, ten starej dědek chtěl prostě vypadnout, radši drž hubu nebo skončíš jako.. Nedořeknu to, protože si uvědomím, že by to nebylo dobré, tak radši opět zakašlu. Líbí se mi tvá katana, ale moje je lepší, určitě taky je lepší můj bojový styl, chtěl bych vidět, jak katanu umíš použít.
Azurashi
Azurashi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Sun Sep 21, 2014 6:52 pm

V tomhle vás zklamu nicméně nekouřím zatím. Nechtěl bych se dostat do nepříjemných situací a tahle by mne mohla stát život. Podívám se na jeho katanu která sice není moc vidět, ale i tak vidím že jeho je opravdu krásná a vypadá i na mistrovské dílo jednoho z mistrů kovářů. Nosíte si sebou opravdu úctyhodný kousek a bylo by mi potěšením vidět ho v akci nicméně myslím že by to nebyl rovnocenný boj. Doufám že to neberete jako vyhýbání souboje nicméně myslím že by to pro vás bylo velmi nezáživné.
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Sun Sep 21, 2014 7:11 pm

Holčička
Rozbrečím se a uteču. Za rohem zruším svoji techniku

Konan
Vyhrožovat jste jí hnedka nemusel, ale tak co už. Začínala být otravná, to uznávám. Cigaretu? Ale jistě. Vytáhnu papír na origami a jednu mu vyrobím. Podám mu ji a ušklíbnu se. Poté se otočím k Taskovi a zasměji se Ale no tak, posero! Určitě tě bude šetřit a alespoň se něco přiučíš.Doufám v to, že s ním dokážeme navázat přátelštější rozhovor, aby se nám lépe zjišťovali informace.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Azurashi Sun Sep 21, 2014 7:21 pm

Azurashi
Vezmu si tebou vyrobenou cigaretu a když se podívám na její obsah, zahodím jí. Bože, holka, co ty víš o cigaretách, není v tom tabák, blbo! Oddechnu si a poté tě ťuknu do čela. Děcka, sváma to jde z kopce, navíc ta malá byla fakt děsně otravná, no upřímně, co chcete? Zeptám se již znuděně a poté si vytáhnu katanu, je to opravdu mistrovské dílo, navíc je to ještě k tomu chakrová čepel, takže není jen krásná, ale také užitečá k boji. Kdybych s tebou bojoval, rozsekl bych tě během vteřiny, myslím, že by jsi to ani neviděl, takže po boji s tebou nějak netoužím. Povzdechnu si a katanu ti dám ke krku.. (Tasko)
Azurashi
Azurashi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Areton Shosei Sun Sep 21, 2014 7:32 pm

Areton

Tak, už i mě došla trpělivost, byl jsem v tomto opravdu nesnesitelný. Nevydržel jsem nikdy dlouho na jednom místě, ale to by ještě šlo vydržet, ale to, že nás tu obtěžují nějaký děcka, to mě prostě vytáčela na maximum. Sáhl jsem po své tyčce, kterou jsem měl za pasem a napřáhl jí proti Konan. Ta ženská, přestože byla dítě mě doháněla do maximálních otáček. Ani nevím proč, já byl takový vždycky, vždycky jsem měl problém s osobou, se kterou jsem nikdy nečekal, že bych mohl mít problém.

Vložil jsem do tyče trochu chakry a ty se zvětšila, nebo lépe řečeno, z tyče vyjela dva metry dlouhá ocelová tyč s hrotem na konci.
Hej ty, máš moc řečí a málo činů, hledáme tady něco, co je velký, vypadá to jako zvíře a hned by tě to na místě zabilo, znáš něco takovýho nebo ne? Vol moudře co řekneš, nemám důvod nechávat naživu lidi, co pro mě nemají žádnou hodnotu...
Řekl Areton nevrle, byl známý cholerik v celé organizaci a tímto to nezlepšoval, spíše naopak. Ocelový hrot byl zhruba půl metru od jeho těla, ale bylo jasné, že vzdálenost nyní opravdu nehraje roli...
Areton Shosei
Areton Shosei
NPC

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Tasko Sun Sep 21, 2014 7:36 pm

Jakmile vytáhne katanu a začne mluvit cítím z něj vražedný úmysl.. Není pochyb že jako Nukennin toho už má za sebou dost. Nepochybuji o tom že by to tak bylo přeci jen už z dálky je vidět rozdíl mezi námi. Mám katanu u krku, ale nedávám najevo nějaké obavy. Pokud tedy nemáš žádný zájem se mnou bojovat ocenil bych kdyby jsi to neměl u mého krku. Ačkoliv je to pěkný pohled i tak je to značně nepříjemné. Příště až se potkáme už budu jistě zkušenější a silnější. Budeš-li chtít můžeme si dát souboj až ten den nastane a pro jistotu sebou budu pro tebe nosit i tu cigaretu. Usměji se a předpokládám že nemá opravdu v úmyslu se mnou bojovat nebo mne na místě zabít. Myslím že mluvení nechám přeci jen raději na Konan.

Techniky + D. Body:
Tasko
Tasko
Genin

Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Konan Sun Sep 21, 2014 7:57 pm

S mírným a zamyšleným úsměvem koukám Aretonovi do očí. Nevyznám se v něm. Jakto? Vždycky jsem schopná číst v lidech okolo. Ačkoliv je upřímný, nedokážu ho odhadnout.

Všimnu si, že se Tasko komu "zvířeti" radši nevyjadřuje. Vtipné..chceš snad, abychom ti zalhali pouze kvůli záchraně našich životů? To by se ti přece moc nehodilo ne? Pokud se snažíš jednat upřímně, což oceňuji, přestaň nám tu vyhrožovat. Pouze si to celé pokazíš. Abych odpověděla...ne, nic takového neznáme a ani jsme o tom dokonce neslyšeli. Celou dobu se mu dívám do očí a snažím se ho přečíst.

Domluvím, zvednu mnou dříve vyrobenou cigaretu a poprosím Azurashiho o oheň.
Konan
Konan
Genin

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 15. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Ryűsen Uchiha Mon Sep 22, 2014 12:47 pm

Když zjistím že se jim muj plán nelíbil tak jsem se zamyslel, a uvědomil jsem si že ten plán stojí vážne za hovno tak jsem si vyslech plan od Konan ten už byl lepší, a navíc tasko stím souhlasil tak my nic jiného nezbývalo než jít s nimi.
Vidím Paper Clona od Konan, a v duchu si řeknu aha tak to je ta malá holčička s usměvem. Raději se budu držet dál od Holčičky mám ruce v kapse, a poslouchám Klona malé holčičky, když se oba dva dívaji na holčičku aktivuju Sharingan, a sleduju ty dva chlápky chovám se normálně takže by nic neměli poznat kdyby jo musím je zdržet at ti dva zdrhnou. Poté jeden z tech dvou vytáhne tyč která se potom zvetší promluvil na Konan jestli neviděla zvíře které by ji zabilo v tom momentě mě napadlo jen jedno a to Biju o kterých mě učil muj dědeček hodně uvědomil jsem si že jestli heldají Biju musí být hodně silní, a to my nahánělo nejvetší hrůzu byl potichu a radši nic neříka a poslouchá dál
.
Ryűsen Uchiha
Ryűsen Uchiha
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 14. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Azurashi Mon Sep 22, 2014 1:45 pm

Azurashi

Po chvíli pozorování všeho okolo se pousměji a Konan zapálím papír nebo aspoň doufám, že to tak chtěla, trochu jsem totiž nepochopil to, že chce oheň. Poté co má katana sjede do pouzdra, přiložím ruku na Taskovu čepel. Kdybych s tebou bojoval, musel bych pak čistit svojí katanu od tvé krve a orgánů, myslím, že tomu se pro dnešek vyhneme ne? Následuje sarkastický úsměv a rána loktem do Aretona. Už drž hubu, moc mluvíš, nemyslím, že by byl šéf rád za to, že tu rozhlašuješ takové věci, ještě by pak tyhle děti mohli přijít k úrazu a nezapomeň, nepřišli jsme sem prolévat krev. Následně vydechnu a pustím Taskovu katanu, opět jdu ke zdi a zakašlu.
Azurashi
Azurashi
NPC

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Chika Hanato Tue Sep 23, 2014 10:03 am

*Dojí a jen je pozoruje, zakroutí hlavou a dál sedí pod stromem a čeká jestl se bude eště něco dít*
Chika Hanato
Chika Hanato
Chunin

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Vesnice Hakuryo - Stránka 3 Empty Re: Vesnice Hakuryo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru